Dabar rodome

Įvairaus amžiaus žiūrovams
Ričis Didysis (dubliuotas)
Richard the Stork (dubbed)
Nuo vaikystės įsūnytas ir labai visų mylimas žvirbliukas Ričis auga gandrų šeimoje ir jaučiasi tikru gandru! Tik štai gandrams, kaip migruojantiems paukščiams, ateina laikas skristi į Afriką žiemoti. Šeima priversta atskleisti Ričiui jo tikrąją prigimtį, nes skristi drauge negalima – žvirblis gali žūti kelionėje.
Kino teatruose nuo: 10.03.2017, Trukmė: 1h 25 min
Žanras: Animacija, animacinė komedija, šeimos
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Dainuok (dubliuotas)
Sing (dubbed)
Koalos Basterio valdomam muzikiniam klubui – sunkios dienos. Klientų vis mažiau, nes miesto žvėrys susirado kitų pramogų. Tikėdamasi vėl sugrąžinti klubui buvusią šlovę, koala sugalvoja surengti atvirą dainavimo konkursą, o jo nugalėtoją apdovanoti didžiuliu piniginiu prizu.
Kino teatruose nuo: 23.12.2016, Trukmė: 1h 48 min
Žanras: Animacija, muzikinė komedija, animacinė komedija, šeimos
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Kongas: kaukolės sala
KONG: Skull Island
Pirmasis filmas apie milžinišką gorilą, gavusią jai priderantį – Karaliaus (ang. King) – vardą, buvo sukurtas dar 1933-aisiais metais. Ši naujoji "Godzilos" prodiuserių sukurta juosta pasakoja, nuo ko viskas prasidėjo.
Kino teatruose nuo: 10.03.2017, Trukmė: 2h 00 min
Žanras: Veiksmo, nuotykių
Režisierius:
Jordan Vogt-Roberts
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Emilija iš Laisvės alėjos
Emilija iš Laisvės alėjos
„Emilija iš Laisvės alėjos“ - tai įtempto siužeto drama apie kovą už laisvę sovietinės priespaudos prislėgtoje Lietuvoje - visuomenėje, kur sotesnis gyvenimas atrodo vertingesnis nei garbė, sąžinė ir žmogiškumas. 1972 m. pavasarį, kai į Kauno gatves išeina laisvės Lietuvai reikalaujantis jaunimas, su protestuojančia minia pasitikti išsvajoto gyvenimo žengia ir pagrindinė intriguojančios dramos herojė būsima aktorė Emilija.
Kino teatruose nuo: 24.02.2017, Trukmė: 2h 02 min
Žanras: Drama, lietuviškas
N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Gražuolė ir Pabaisa
Beauty and the Beast
1740-aisias prancūzų rašytoja Gabrielle-Suzanne de Villeneuve parašiusi pasaką „Gražuolė ir pabaisa“ turbūt net nesvajojo, kad ši istorija gyvuos šimtmečius. Bela (akt. Emma Watson) – miela ir kilniaširdė mergina, kuriai brangiausias pasaulyje yra jos tėtis. Šiam pakliuvus į bėdą, mergina nė nesusimąsčiusi ryžtasi pasiaukoti ir tapti Pabaisos (akt.
Kino teatruose nuo: 17.03.2017, Trukmė: 2h 09 min
Žanras: Drama, šeimos
Režisierius:
Bill Condon
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Kita vilties pusė
KP17: The Other Side of Hope
Filme susikerta dviejų su naujais gyvenimo iššūkiais susidūrusių žmonių likimai – pabėgėlio iš Sirijos, kuris per klaidą atsidūrė Helsinkyje, ir suomių prekiautojo, nusprendusio radikaliai pakeisti savo gyvenimą. Kai Suomijos vyriausybė atmeta Kaledo prašymą suteikti prieglobstį, jis nusprendžia čia likti nelegaliai.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 38 min
Žanras: Meistrai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Mimozos
KP17: Mimosas
Karavanas lydi merdėjantį šeichą pro Maroko Atlaso kalnus. Paskutinis senolio noras – būti palaidotam šalia mylimų žmonių. Tačiau mirtis nelaukia. Vyrui mirus, lydintys keliauninkai baiminasi keliauti per kalnus ir atsisako gabenti kūną. Du asmenys – Saidas ir Ahmedas, keliaujantys su karavanu, pažada nugabenti kūną į reikiamą vietovę.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 33 min
Žanras: Kritikų pasirinkimas
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Šuns tikslas (dubliuotas)
Dog's Purpose (dubbed)
Visas kliūtis nugalinti žmogaus ir šuns draugystė lietuviškai dubliuotame filme visai šeimai „Šuns tikslas“. Tai – pasakojimas apie šunelį Beilį. Nepaprastas pasakojimas. Bet apie viską iš pradžių. Beilis nuo pat pirmosios dienos labai susidraugavo su berniuku Itanu. Jei kartu žaidė, džiaugėsi, liūdėjo, kartu augo.
Kino teatruose nuo: 24.02.2017, Trukmė: 1h 40 min
Žanras: Drama, romantinis, komedija visai šeimai, šeimos
Režisierius:
Lasse Hallström
N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
KP17: Moliūgėlio gyvenimas
KP17: My Life as a Zucchini
Šiame Kanų ir kitų didžiųjų festivalių publiką sujaudinusiame filme po netikėtos mamos mirties į naujus namus Moliūgėlį palydi malonus policininkas Reimondas. Čia gyvena daug kitų našlaičių. Berniukui iš pradžių sunku rasti vietą iš pažiūros nedraugiškoje aplinkoje.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 06 min
Žanras: Filmai šeimai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Sieranevada
KP17: Sieranevada
Filmo veiksmas vyksta Bukarešte, praėjus trims dienoms po teroristinio išpuolio Paryžiaus „Charlie Hebdo“ redakcijoje. Keturiasdešimtmetis daktaras Laris su šeima atvyksta į tėvų namus, kur visa šeima mini tėvo mirimo ketvirtines.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 53 min
Žanras: Meistrai
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Lego Betmenas. Filmas (dubliuotas)
The Lego Batman Movie (dubbed)
„Lego filmui“ sulaukus triuškinančios sėkmės visame pasaulyje, iš daugybės jo herojų savo atskiro filmo pirmasis sulaukė ne kas kitas, o iš pažiūros niūrusis kovotojas su blogiukais – Betmenas. Gothame bręsta nelinksmos permainos. Miesto tvarkai ir ramybei ima grasinti piktasis Juokdarys.
Kino teatruose nuo: 10.02.2017, Trukmė: 1h 44 min
Žanras: Komedija, animacija, animacinė komedija
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Balerina (dubliuotas)
Ballerina (dubbed)
Turbūt nedaug atsirastų mergaičių, kurios vaikystėje bent trumpai nebūtų svajoję tapti balerinomis. Gracingi judesiai, puošnūs kostiumai ir ryškios scenos šviesos užburia daugybės jų širdeles. Šio filmuko pagrindinė herojė – ne išimtis. Nedideliame šiaurės vakarų Prancūzijos miestelyje gyvenanti vienuolikmetė Felisė svajoja tapti baleto šokėja.
Kino teatruose nuo: 13.01.2017, Trukmė: 1h 29 min
Žanras: Animacija
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Frankas Zappa apie save
KP17: Eat That Question: Frank Zappa in His Own Words
Gimęs 1940 m. kompozitorius, muzikantas, dainų autorius, grupės lyderis, savamokslis prodiuseris ir nepaprastai laisvas mąstytojas Frankas Zappa savo pirmąją avangardinę kompoziciją, įkvėptą Edgard’o Varèse, ant popieriaus užrašė dar būdamas 14-kos.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 33 min
Žanras: Dokumentika
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Purvas
KP17: Filthy
Paauglė Lena – nerūpestinga ir svajinga mergina, kurią žiauriai išprievartauja matematikos mokytojas. Jis – žavus vyras, kurį įsimylėjusios beveik visos mokyklos merginos, tad ar kas nors patikės Lena? Merginą taip traumuoja šis nutikimas, kad ji ir negali, ir nedrįsta niekam, net savo geriausiai draugei, papasakoti apie prievartą.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 30 min
Žanras: Nauja Europa - nauji vardai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Hiustonai, mes turime problemą!
KP17: Houston, We Have a Problem!
Šaltojo karo metai, kyla tarptautinis skandalas, paviešinti slapti dokumentai ir slaptas sandoris tarp JAV prezidento Johno F. Kennedy bei Jugoslavijos prezidento J. B. Tito. Tai tik šios dokumentinės fikcijos aisbergo viršūnė.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 28 min
Žanras: Aš esu hibridas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Tai tik pasaulio pabaiga
KP17: It's Only the End of the World
Šįkart Xavier Dolanas sukūrė filmą pagal prancūzų dramaturgo Jeano Luco Lagarce’o (G. Varnas pastatė spektaklį pagal jo „Tolimą šalį“; Gyčio Ivanausko teatro monospektaklio „Programa“ atsiradimą įkvėpė jo kūryba ir gyvenimas) pjesę.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 37 min
Žanras: Kritikų pasirinkimas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17 VR CINEMA filmų programa: TRUMPOS ISTORIJOS
KP17 VR CINEMA movies programme: Short stories
Prancūzijos meistrų sukurta virtualios realybės animacija neria gilyn į pamišusį ankstyvojo Renesanso genijaus, tapytojo Hieronymus Boscho, kūrybos pasaulį. Žiūrovas atsiduria jo garsiojo triptiko erdvėje tarp ekscentriškųjų Boscho paveikslo herojų.
Kino teatruose nuo: 24.03.2017, Trukmė: 0h 28 min
Žanras: Virtualios realybės seansas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Patvirtinta kopija
KP17: Certified Copy
2010 m. Kanų festivalio aktorė Juliette Binoche ir pirmą kartą kine vaidinantis garsus britų operos baritonas Williamas Shimellis. Prancūzė antikvariato galerijos savininkė sutinka anglų rašytoją, kuris atvyko į Toskaną pristatyti savo knygos apie originalius meno kūrinius ir jų kopijas.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 46 min
Žanras: Retrospektyva: Abbasas Kiarostami
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Laimingas bilietas
VEZUČIJ SLUČAJ!
Netrukus kinuose bus pristatyta iš koto verčianti veiksmo komedija „Laimingas bilietas“. Šio filmo scenarijų sukūrė jau pagarsėjęs autorių duetas Žora Kryžovnikovas ir Aleksejus Kazakovas, kurių kūrybos krepšelyje tokie sėkmingi projektai, kaip „Karti karti...“, „Karti karti...2“ ir „Pati geriausia diena“.
Kino teatruose nuo: 17.03.2017, Trukmė: 1h 35 min
Žanras: Komedija, veiksmo komedija
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Bet kokia kaina
KP17: Hell or High Water
Vakarų Teksase riba tarp dorų žmonių ir įstatymų laužytojų jau seniai yra išnykusi.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 44 min
Žanras: Kritikų pasirinkimas
Suaugusiems nuo 18 metų
KP17: Tarnaitė
KP17: The Handmaiden
Šiame Tolimųjų Rytų egzotika ir erotika alsuojančiame trileryje Park Chan-Wookas perkelia britų bestselerio „Fingersmith“ veiksmą iš Viktorijos laikų Anglijos į Pietų Korėją Japonijos okupacijos metais. Nuošaliame dvare kartu su valdingu dėde gyvena turtinga japonė Hideko.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 21 min
Žanras: Meistrai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Tvin Pyksas: ugnie, sek paskui mane
KP17: Twin Peaks: Fire Walk with Me
Tai garsiam TV serialui jau pasibaigus pasirodęs jo priešistorę atskleidžiantis filmas. Pirmojoje dalyje pasakojama per jaunos merginos žmogžudystės tyrimą paslaptingai dingusio FTB agento istorija.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 15 min
Žanras: Retrospektyva: Davidas Lynchas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Kongas: kaukolės sala 3D
KONG: Skull Island 3D
Pirmasis filmas apie milžinišką gorilą, gavusią jai priderantį – Karaliaus (ang. King) – vardą, buvo sukurtas dar 1933-aisiais metais. Ši naujoji "Godzilos" prodiuserių sukurta juosta pasakoja, nuo ko viskas prasidėjo.
Kino teatruose nuo: 10.03.2017, Trukmė: 2h 00 min
Žanras: Veiksmo, nuotykių
Režisierius:
Jordan Vogt-Roberts
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Gyvybė
Life
Klausimas, ar žmogus – vienintelė protinga gyvybė mūsų Visatoje, senas kaip pati žmonija. Nors jokių patikimų įrodymų apie kitokias gyvybės formas mokslas nėra aptikęs, daugybė žmonių šventai įsitikinę, kad anksčiau ar vėliau žmonija užmegs kontaktą su kitomis civilizacijomis. Koks bus šis kontaktas, atspėti negali niekas.
Kino teatruose nuo: 24.03.2017, Trukmė: 1h 43 min
Žanras: Trileris, fantastinis, fantastinis trileris
Režisierius:
Daniel Espinosa
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Turkiškai
KP17: The Turkish Way
Šis nepaprastas filmas kelionių žurnalų stiliumi vaizduoja geriausio pasaulio restorano „El Celler de Can Roca“ įkūrėjų – Roca brolių – gastronominius nuotykius keliaujant po Turkiją. Čia jie susipažįsta su viena archajiškiausių ir įdomiausių virtuvių pasaulyje, išsaugojusių savo autentiką, tačiau mažai kam pažįstamą už Turkijos ribų.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 26 min
Žanras: Kulinariniai filmai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Liūtas
Lion
Šešiems „Oskarams“ nominuota drama „Liūtas“ – pagal tikrą istoriją sukurtas sukrečiantis, unikalus ir neįtikėtinas pasakojimas apie žmogų, kuris ieškojo savo namų. Penkiametis indų berniukas Saroo žaisdamas traukinyje čia užmigo... Atsibudęs jis suprato, kad jį miegantį traukinys nuklaidino tūkstančius kilometrų tolyn į Indijos gilumą...
Kino teatruose nuo: 03.03.2017, Trukmė: 1h 58 min
Žanras: Drama
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Sarajevo sielvarto dainos
KP17: Sarajevo Songs of Woe
Režisierius Fredas Kelemenas, gerai žinomas kaip Bélos Tarro operatorius, pristato filmą-triptiką. Jį sudaro du pasakojimai: „Liūdna baladė mylimiesiems“ ir „Liūdnas rondo išgyvenusiems“. Juos sieja vidurinioji dalis „Liūdna psalmė vilkams“. Visos dalys įsilieja viena į kitą ir sukuria bendrą gyvenimo Sarajeve mozaiką.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 20 min
Žanras: Aš esu hibridas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17 VR CINEMA filmas/patirtis: Neregio akimis
KP17 VR CINEMA movie/experience: Notes on Blindness
Teologijos profesorius Johnas Hullas, praradęs regėjimą, ėmė tyrinėti „pasaulį anapus regos“ ir savo patirtis įrašė audio dienoraščiuose.
Kino teatruose nuo: 24.03.2017, Trukmė: 0h 30 min
Žanras: Virtualios realybės seansas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Davidas Lynchas: menininko gyvenimas
KP17: David Lynch: The Art Life
Režisieriai pasitelkia Davido Lyncho meną, muziką ir ankstyvuosius filmus, taip perteikdami jo genialaus pasaulio tamsiausius kampelius, suteikdami žiūrovams galimybę pažinti jį ne tik kaip menininką, bet ir kaip paprastą žmogų.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 33 min
Žanras: Dokumentika
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Derintojas
KP17: The Fixer
Rumunas Radu Patru – praktikantas prestižinėje Prancūzų naujienų agentūroje. Jis verčia iš rumunų kalbos, sprendžia įvairiausias problemas ir atlieka „derintojo“ funkciją svarbiems žurnalistams, tačiau Radu siekia pralaužti karjeros ledus.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 38 min
Žanras: Kritikų pasirinkimas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Girių karalaitis
KP17: The Erlprince
Išskirtinio talento keturiolikmetis greit pradės studijuoti fiziką universitete. Jis plėtoja paralelinių pasaulių teoriją. Iš pradžių buvo įsitikinęs, jog pasaulius tarpusavyje sieja šviesa. Jo protas unikalus, bet siela sužeista, o autoritariška motina, kuri reguliuoja beveik kiekvieną sūnaus žingsnį, nesugeba jo pajausti.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 42 min
Žanras: Nauja Europa - nauji vardai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Hema Hema: padainuok man, kol laukiu
KP17: Hema Hema: Sing Me a Song While I Wait
Kažkur Butano džiunglių gilumoje kas 12 metų vyksta mistiškas ritualas. Į jį jo patriarchas kaskart pakviečia grupę vyrų ir moterų, kad šie nuo pilnaties iki jauno mėnulio patirtų absoliutaus anonimiškumo laisvę.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 35 min
Žanras: Festivalių favoritai
N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Gražuolė ir Pabaisa 3D
Beauty and the Beast 3D
1740-aisias prancūzų rašytoja Gabrielle-Suzanne de Villeneuve parašiusi pasaką „Gražuolė ir pabaisa“ turbūt net nesvajojo, kad ši istorija gyvuos šimtmečius. Bela (akt. Emma Watson) – miela ir kilniaširdė mergina, kuriai brangiausias pasaulyje yra jos tėtis. Šiam pakliuvus į bėdą, mergina nė nesusimąsčiusi ryžtasi pasiaukoti ir tapti Pabaisos (akt.
Kino teatruose nuo: 17.03.2017, Trukmė: 2h 09 min
Žanras: Drama, šeimos
Režisierius:
Bill Condon
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Giminaičiai
KP17: Close Relations
„Gimiau 1963 m. Lvove, Ukrainoje. Persikėliau į Maskvą tik studijuoti, kai vis dar gyvavo Sovietų Sąjunga. Vos pradėjau režisieriaus karjerą, Tarybų Sąjunga subyrėjo.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 52 min
Žanras: Baltijos žvilgsnis
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Laimingų Kalėdų, pone Mo!
KP17: Merry Christmas Mr. Mo
Pietų Korėjos pilietis Mo Geumsanas iš provincijos miesto išgirsta siaubingą diagnozę. Jis serga nepagydoma liga, o gyventi liko visai nedaug. Pono Mo kasdienybė visuomet tokia pati: prabunda anksti ryte, darbuojasi branginamoje kirpykloje, paplaukioja baseine ir išgeria tame pačiame bare.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 41 min
Žanras: Metų atradimai
Žiūrovams nuo 16 metų
Priešnuodis gyvenimui
A Cure for Wellness
Įmantriame ir ypač vizualiame psichologiniame trileryje „Priešnuodis gyvenimui“ pasakojama iš pirmo žvilgsnio paprasta istorija. Tačiau neapsigaukite... Ambicingas jaunas specialistas ponas Lokartas (akt.
Kino teatruose nuo: 17.03.2017, Trukmė: 2h 26 min
Žanras: Trileris, mistinis
Režisierius:
Gore Verbinski
Žiūrovams nuo 16 metų
Patruliai
Chips
Ramų Kalifornijos kelių policijos skyriaus gyvenimą ima drumsti paslaptinga motociklininkų gauja. Jiems sutramdyti metami šviežiai iškepti Kalifornijos greitkelių patruliai - dėl begalės kaulų lūžių karjerą baigti priverstas profesionalus motociklininkas Džonas Beikeris (aktorius Dax‘as Shepard‘as) ir Frenkas “pončas” Pončarello (akt.
Kino teatruose nuo: 24.03.2017, Trukmė: 1h 40 min
Žanras: Komedija, veiksmo, veiksmo komedija
Režisierius:
Dax Shepard
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Neruda
KP17: Neruda
Pogrindin pasitraukęs kairiųjų pažiūrų poetas žaidžia komišką katės ir pelės žaidimą su jo ryžtingai ieškančiu inspektoriumi.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 46 min
Žanras: Meistrai
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Safaris
KP17: Safari
Ulricho Seidlio filmografija išsiskiria nonkonformizmu ir kontroversiškomis temomis. Šiame dokumentiniame filme jis atsuka kamerą į safario trofėjų medžiotojus – turtingus vokiečius ir austrus, kurių aistra – gražiausių gyvūnų medžioklė.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 31 min
Žanras: Meistrai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Vilkas ir avys
KP17: Wolf and Sheep
Karo nepaliestuose Afganistano kalnuose be suaugusiųjų priežiūros gyvenantys vaikai džiaugsmingai gano avis, ožius, vienaakį asilą. Mėgindami atrasti daugiau smagių užsiėmimų jie pasakoja vienas kitam vaizdingas istorijas.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 26 min
Žanras: Metų atradimai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Šviesotamsa
KP17: Clair Obscur
Rašytoja ir režisierė Yeşim Ustaoğlu kviečia susipažinti su dviem moterimis. Taip susiklostė gyvenimas, kad jos beveik neturi teisės į meilę ir negali laisvai pasirinkti, su kuo iš tiesų nori būti. Čenaz – ilgai su vyru gyvenanti psichiatrė, patraukli, moderni moteris. Ji paskiriama dvejus metus dirbti psichiatre nuošaliame pajūrio miestelyje.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 45 min
Žanras: Festivalių favoritai
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Karo šou
KP17: The War Show
2011 m. kovą, Siriją pasivijus Arabų pavasariui, radijo operatorė Obaidah Zytoon ir jos draugai prisijungė prie gatvės protestų prieš prezidentą Basharą al-Assadą. Suprasdami, kad jų šalis niekada nebebus tokia pati, menininkų ir aktyvistų grupelė pradėjo filmuoti savo gyvenimą ir šalį krečiančius įvykius.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 40 min
Žanras: Baltijos žvilgsnis
Suaugusiems nuo 18 metų
KP17: Bankoko naktys
KP17: Bangkok Nites
Bankokas – sparčiai besiplečiantis megapolis. Jo širdyje driekiasi Thaniya Kelias – raudonųjų žibintų kvartalas, dažniausiai lankomas vien japonų. Lak yra viena kvartalo karalienių. Ji įsikūrusi prašmatniame bute ir stengiasi padėti savo šeimai, gyvenančiai provincijoje, netoli Laoso sienos.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 3h 03 min
Žanras: Festivalių favoritai
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Šeimyniškas gyvenimas
KP17: Family Life
Konsuelos ir Bruno šeima pagaliau susiruošia ilgai atidėliotam medaus mėnesiui. Į Paryžių jie skrenda su dukrele. Prieš kelionę dėstytojas Bruno pakviečia seniai matytą giminaitį Martiną pagyventi jų namuose ir prižiūrėti katę.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 19 min
Žanras: IN LATINO
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Ištekėti per naktį 2
Odnoklassnitsy 2
Po pernykščių itin komplikuotų, bet galų gale sėkmingai įvykusių Katios (aktorė Olga Kuzmina) vestuvių, naujai iškepta žmona ir trys jos draugės vėl gyvena įprastus gyvenimus. Katia mėgaujasi santuoka, Vika (akt.
Kino teatruose nuo: 10.03.2017, Trukmė: 1h 30 min
Žanras: Komedija
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Amerikos aikštė
KP17: Amerika Square
Atėnai, 2016 m. Tikrais įvykiais paremtos ir susipinančios trys istorijos paskatins suprasti humanitarinės pagalbos iššūkius ir išgirsti abiejų prieštaraujančių pusių motyvus. Nakosą (Makis Papadimitriou) siutina kasdien šalia namų matyti šimtus triukšmaujančių pabėgėlių.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 27 min
Žanras: Festivalių favoritai
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Namai
KP17: Home
Už smurtinį elgesį nubaustas septyniolikmetis Kevinas paleidžiamas iš kalėjimo. Grįžti pas šeimą jis negali dėl sudėtingų santykių su tėvu. Naują gyvenimą Kevinas pradeda tetos šeimoje ir atlieka santechniko praktiką jų turimoje įmonėje. Greitai jis pritampa prie naujųjų namų ir suartėja su pusbroliu Samiu bei jo draugais.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 43 min
Žanras: Festivalių favoritai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Raudonas vėžlys
KP17: The Red Turtle
Japonų animacijos gerbėjų gerai žinoma „Studio Ghibli“ pirmą kartą pristato tarptautinį bendros gamybos filmą, kuriame susipina grožis, paslaptingumas, drama ir sielvartas. „Oskarą“ pelniusiam olandų režisieriui Michaelui Dudokui de Witui tai – debiutinis ilgo metražo filmas, kuris dar kartą įrodo jo talentą.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 20 min
Žanras: Kritikų pasirinkimas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Gilzė
KP17: Birdshot
Tokijo kino festivalio konkursinės programos „Azijos ateitis“ pagrindinį prizą laimėjusi mįslinga drama drąsiai kalba apie korupciją ir nežmoniškus nusikaltimus Filipinuose. Penkiolikametės medžiotojos Majos paleista kulka pataiko į erelį beždžionėdį. Ji siekė įrodyti tėčiui, kad nebijo šaudyti ir yra savarankiška.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 56 min
Žanras: Festivalių favoritai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Kiaurai sienos
KP17: Through the Wall
32-ejų Michal jau 12 m. priklauso ultraortodoksų bendruomenei ir laikosi griežtų religinių reikalavimų. Pagaliau ji nusprendžia ištekėti. Sukviečia svečius, užsako salę svarbiausiai šventei ir suderina ceremonijos smulkmenas.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 50 min
Žanras: Festivalių favoritai
N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
KP17: Pasiklydę Paryžiuje
KP17: Lost in Paris
Po dar kino teatre „Lietuva“ juokinusio „Ledkalnio“, „Kino pavasarį“ atvėrusios „Rumbos“, linksmų „Fėjos“ gaudynių dabar Fiona vaidina išsiblaškiusią keliautoją, o Dominique’as persirengia spalvingu benamiu valkata. Jie susitinka romantiško Paryžiaus gatvėse. Kanados bibliotekoje dirbanti Fiona sulaukia tetos laiško iš Paryžiaus.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 22 min
Žanras: Komedija
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Voluinė
KP17: Hatred
Mažame kaimelyje pietvakarinėje Voluinės dalyje gyvena ukrainiečiai, lenkai ir žydai. Nepaisant meilės ukrainiečių vaikinui, lenkė Zosia ištekinama už pasiturinčio našlio. Pirmiausia kaimelio gyvenimą keičia sovietų okupacija, o po dvejų metų vokiečiai užpuola Sovietų Sąjungą. Prasideda žiauri žydų medžioklė.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 30 min
Žanras: Baltijos žvilgsnis
Suaugusiems nuo 18 metų
KP17: Parkas
KP17: Park
10 metų prabėgo po Atėnų vasaros olimpinių žaidynių. Apleistas ir neprižiūrimas olimpinis kaimelis atrodo apgailėtinai. Ištuštėjusios arenos, užžėlę baseinai, aprūdiję stadionai dabar tinka tik tolesniam griovimui.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 40 min
Žanras: Metų atradimai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Du loterijos bilietai
KP17: Two Lottery Tickets
Kažkur Dievo užmirštame Rumunijos krašte gyvena iš prigimties kvailas Dinelis. Laimė nuo jo nusisuko seniausiai. Jo garaže savo metalo laužą palieka tik nevykėliai, o kuklaus užmokesčio vos pakanka alaus bokalui. Būtent dėl alaus Dinelį paliko žmona ir išvyko į Italiją ieškoti geresnio gyvenimo.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 26 min
Žanras: Komedija
Žiūrovams nuo 16 metų
Loganas. Ernis
Logan
Tai – jau dešimtasis „Iksmenų“ serijos filmas ir trečioji bei paskutinė „Ernio“ trilogijos dalis, kurioje pasaulis bus visiškai nebe toks, o pagrindinis herojus – pasenęs, nusilpęs ir neryžtingas. Paskutiniosios trilogijos dalies veiksmas žiūrovus nukelia į ateitį.
Kino teatruose nuo: 03.03.2017, Trukmė: 2h 17 min
Žanras: Drama
Režisierius:
James Mangold
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Įelektrinti kūnai
KP17: Body Electric
Jaunas vaikinas Elias persikelia gyventi į San Paulą. Jo kasdienis gyvenimas sukasi aplink darbą tekstilės fabrike ir efemeriškus susitikimus su vyrais. Atvykus naujam darbuotojui Fernando, imigrantui iš Afrikos, Elias staiga ima daugiau dėmesio skirti savo kolegoms iš kitų skyrių. Fernando mįslinga asmenybė paskatina Elias norą geriau jį pažinti.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 33 min
Žanras: IN LATINO
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Ledi Makbet
KP17: Lady Macbeth
1865 metai. Šiaurės Anglijos kaimas. Ledi Ketrin (Florence Pugh) niekaip nepritampa pasiturinčių didikų šeimoje. Ne savo noru ji ištekėjo už daug vyresnio žemvaldžio Aleksanderio. Nelaiminga 17-metė nuolat tūno izoliuota tvankiame erdvių rūmų kambaryje, prižiūrima tarnaitės Anos.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 29 min
Žanras: Kritikų pasirinkimas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Mano laiminga šeima
KP17: My Happy Family
Gruzinų literatūrą mokykloje dėstanti Manana parengia netikėtą siurprizą savo 52-ojo gimtadienio svečiams. Moteris praneša artimiesiems apie jau priimtą sprendimą palikti šeimą ir išeiti iš namų, bet nenurodo nė vienos priežasties. Iki šiol ji gyveno trijų kambarių bute Tbilisyje kartu su tėvais, vyru, dviem vaikais ir žentu.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 58 min
Žanras: Festivalių favoritai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Išlaisvinimo diena
KP17: Liberation Day
Jugoslavijos laikais susikūrusi kultinė „Laibach“ jau 35-erius metus laikoma viena kontroversiškiausių grupių. Ne tik dėl muzikos, kurią ji groja, bet ir dėl šokiruojančios vizualinės kalbos.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 40 min
Žanras: Dokumentika
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Užtvanka
KP17: Barrage
Po dešimties metų klajonių po užsienį Ketrina (Lolita Chammah) grįžta į Liuksemburgą susitikti su dukrele Alba, kurią augina močiutė Elizabet (Isabelle Huppert). Teniso aikštelėje stebint, kaip dukrelę auklėja močiutė, Ketrinos veide atsispindi kažkada vaikystėje toks pat patirtas pažeminimas.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 52 min
Žanras: Festivalių favoritai
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Amerikos mylimoji
KP17: American Honey
Ne vieną apdovanojimą pelniusi britų režisierė Andrea Arnold pirmą kartą pristato filmą, sukurtą Amerikoje. Jame pasakojama apie paauglę Star (Sasha Lane). Pavargusi nuo sudėtingos situacijos namuose ji leidžiasi į kelionę kartu su grupe jaunuolių, keliaujančių po Vidurio vakarų Ameriką pardavinėti žurnalų prenumeratos.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 38 min
Žanras: Kritikų pasirinkimas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Aš nesu ponia Bovari
KP17: I Am Not Madame Bovary
Geriausiu San Sebastiano kino festivalio pripažintame filme pasakojama satyriška paprastos provincialės Li, sudrebinusios Kinijos teisinės sistemos pamatus, istorija. Li kreipiasi į vietinį teismą norėdama įrodyti, kad jos skyrybos su vyru buvo didžiausia apgaulė.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 17 min
Žanras: Meistrai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Rekviem poniai J
KP17: Requiem for Mrs. J
Jelenai jau bloga nuo gyvenimo. Prieš metus mirė vyras, moteris jaučiasi pavargusi ir vieniša, nors bute gyvena su dviem dukterimis ir anyta. Ji nusprendė savaitės pabaigoje, per vyro mirties metines, nusižudyti. Tam Jelena turi pasiruošusi pistoletą. Bet prieš tai dar turi sutvarkyti nemažai reikalų.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 34 min
Žanras: Nauja Europa - nauji vardai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: STUDENTŲ FILMŲ KONKURSAS
KP17: STUDENTŲ FILMŲ KONKURSAS
Dviejų merginų narkotikų paieškos naktiniame Vilniuje atveria nesusikalbėjimo ir apatijos kupiną miesto gyvenimą. Lietuva / Lithuania, 2016, 19 min, N-13 Režisierė / Director: Saulė Bliuvaitė Aktorės / Cast: Justina Nemanytė, Eglė Ancevičiūtė Kosminis triušis (Cosmic Rabbit) Jis išvažiuoja – ji lieka.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 11 min
Žanras: Studentų filmų konkursas
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Šunys
KP17: Dogs
Jaunas miestietis Romanas atvyksta į kaimą netoli Ukrainos sienos perimti iš senelio paveldėto namo. Toli nuo civilizacijos jis atsiduria krašte, kurį valdo nerašyti įstatymai, nepanašūs į tuos, kuriuos Romanas žino ir kuriais pats vadovaujasi. Jo ketinimai parduoti sklypą kertasi su nuožmios nusikaltėlių gaujos planais.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 44 min
Žanras: Nauja Europa - nauji vardai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Tikros moterys
KP17: Certain Women
Paremtas trumpais Maile Meloy apsakymais filmas „Tikros moterys“ panardina į susikertančias Montanos gyventojų istorijas. Advokatė (Laura Dern) stengiasi laviruoti susidūrusi su vis besikeičiančiais nepatenkinto kliento kaprizais.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 47 min
Žanras: Kritikų pasirinkimas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: „The Rolling Stones“: turas po Lotynų Ameriką
KP17: The Rolling Stones Olé Olé Olé!: A Trip Across Latin America
Turbūt pasaulyje liko mažai valstybių, kuriose nebūtų koncertavę „The Rolling Stones“. Iki praėjusių metų pavasario Kuba buvo viena jų. Tai neįprastas kelio filmas apie rokenrolą ir grupės turą po Lotynų Ameriką. Viską turi vainikuoti istorinis koncertas Havanoje – Kubos mastais tai beprecedentis įvykis.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 45 min
Žanras: Dokumentika
Suaugusiems nuo 18 metų
KP17: Ji
KP17: Elle
Mišelė atrodo nepažeidžiama. Klestinčios videožaidimų kompanijos vadovės nuožmus charakteris išryškėja ir darbe, ir asmeniniuose santykiuose. Tačiau kai vieną vakarą namuose ją išprievartauja paslaptingas įsibrovėlis, Mišelės gyvenimas pasikeičia amžiams.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 10 min
Žanras: Atidarymo filmas
N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
KP17: Erelių medžiotoja
KP17: The Eagle Huntress
Šis vaizdais užburiantis dokumentinis filmas nukelia į kvapą griaužiančius Altajaus kalnus, kur gyvena trylikametė Aišolpan, svajojanti perimti iš kartos į kartą šeimoje perduodamą erelių medžioklės amatą ir tapti pirmąja istorijoje tuo užsiimančia moterimi.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 27 min
Žanras: Filmai šeimai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Dangus dreba, Žemė bijo, o dvi akys – ne seserys
KP17: The Sky Trembles and the Earth Is Afraid and the Two Eyes Are Not Brothers
Lyg labirintas šis epiškas filmas jungia dokumentiką, fantaziją ir pasaką. Benas Riversas filmuoja stulbinamai gražų Maroko peizažą nuo Atlaso kalnų reljefo iki atšiaurios ir siurrealistiškai tuščios Sacharos dykumos. Režisierius apleidžia filmavimo aikštelę ir žengia į haliucinacijomis apipintą, rizikingą, kupiną žiaurumo ir beprotybės nuotykį.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 38 min
Žanras: Aš esu hibridas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Mėnesiena
KP17: Moonlight
Istoriją sudaro trys dalys, aprėpiančios afroamerikiečio vaikino Širono vaikystę, paauglystę ir brandos metus. Būdamas vaikas jis gyvena su vieniša motina skurdžiame Majamio priemiestyje. Moteriai svarbiau gauti dozę narkotikų nei pasirūpinti vaiku. Berniukas labai kuklus, smulkaus sudėjimo ir dėl to dažnai prie jo priekabiauja kiti vaikai.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 51 min
Žanras: Festivalių favoritai
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Vandenis
KP17: Aquarius
65-erių našlė, buvusi muzikos kritikė Klara gimė turtingoje, tradicinėje šeimoje Resifėje, Šiaurės rytų Brazilijoje. Ji vieniša, bet iki šiol gyvena turiningą ir bohemišką gyvenimą. Klara yra paskutinė dviejų aukštų namo, statyto penktajame dešimtmetyje, gyventoja.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 22 min
Žanras: Kritikų pasirinkimas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Mokinys
KP17: The Student
Filmas paremtas vokiečių dramaturgo Mariuso von Mayenburgo pjese „Kankinys“. Istorijos centre – paauglys Venia. Jis gyvena su vieniša motina. Vaikinas pradeda skaityti Bibliją, kur randa visus atsakymus į jam rūpimus klausimus.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 58 min
Žanras: Baltijos žvilgsnis
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Amerikietiška pastoralė
KP17: American Pastoral
Pokario Amerika tiesiog klesti. Idealus šalies pilietis Seimuras Levovas, pravarde Švedas (Ewan McGregor), susikūrė nuostabų svajonių gyvenimą. Jis sėkmingai perėmė tėvo verslą, vedė Naujojo Džersio grožio konkurso karalienę Don. Jiedu susilaukė žavingos dukters Merės. Laiminga šeima apsigyvena gražiame užmiesčio name gamtos apsuptyje.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 06 min
Žanras: Metų atradimai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Baigiamieji egzaminai
KP17: Graduation
Romeo – vidutinio amžiaus daktaras, gyvenantis kompromisų kupiną, bet ganėtinai patogų gyvenimą mažame Transilvanijos miestelyje. Jis augino dukrą vildamasis, kad sulaukusi pilnametystės ji kurs savo ateitį užsienyje.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 07 min
Žanras: Meistrai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Bėgam iš Berlyno
KP17: Goodbye Berlin
Šioje lakios vaizduotės vokiečių bestselerio „Čikas“ ekranizacijoje Fatih Akinas pasakoja spalvingą dviejų paauglių kelionės į suaugusiųjų pasaulį istoriją.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 33 min
Žanras: Meistrai
Įvairaus amžiaus žiūrovams
LNK Kino Startas. Smurfai: pamirštas kaimelis 3D
LNK Kino Startas. The Lost Village 3D
Vaikų numylėtiniai Smurfai sugrįžta naujoje pilnai animacinėje juostoje „Smurfai: Pamirštas kaimelis“. Gal bus sunku patikėti, bet Smurfai kitais metais švęs jau 60-ąjį gimtadienį! Belgijoje gimę maži mėlyni žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis.
Kino teatruose nuo: 26.03.2017, Trukmė: 1h 30 min
Žanras: Animacija, animacinė komedija, šeimos
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Austerlicas
KP17: Austerlitz
Europoje yra kelios vietovės, menančios skaudžius ir tragiškus praeities įvykius. Karo metais jose stovėjo masinio žmonių naikinimo fabrikai. Dabar jie paversti muziejais-memorialais, kuriuose kasdien apsilanko tūkstančiai turistų.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 34 min
Žanras: Baltijos žvilgsnis
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Be pavadinimo
KP17: Untitled
„Noriu perteikti tokį pasaulio paveikslą, kuris yra galimas tik tuomet, kai nėra siekiama jo fragmentus jungti kokia nors tema; kuriame susilaikoma nuo teisimo ar vertinimo ir veikiama be aiškaus tikslo; kai vienintelė galima judėjimo į priekį kryptis tėra smalsumas ir intuicija“, – taip apie savo paskutinio filmo idėją kalbėjo Michaelis Glawoggeris.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 47 min
Žanras: Meistrai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Žudikai ant ratų
KP17: Kills on Wheels
Prie vežimėlio prikaustytas dvidešimtmetis Zoli, toks pat jo draugas, taip pat neįgaliojo vežimėlyje sėdintis buvęs gaisrininkas nusprendžia savo paslaugas pasiūlyti mafijai ir tapti samdomais žudikais. Šiaip, labiau dėl pramogos, nes gyvenimą leidžiant neįgaliojo vežimėlyje nelabai yra ką veikti.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 45 min
Žanras: Nauja Europa - nauji vardai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Naujas Gogitos gyvenimas
KP17: Gogita's New Life
Po 14 m., praleistų kalėjime, Gogitai metas grįžti į normalų gyvenimą. Vyro svajonės gana kuklios – nuosavas namas ir santuoka su miela moterimi. Bet kas susidomės neturtingu darbininku ir dar buvusiu kaliniu, kuris gyvena su motina? Tačiau Gogita internetinėje pažinčių svetainėje susipažįsta su Maka.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 12 min
Žanras: Dokumentika
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Rara
KP17: Rara
Dvylikametė Sara gyvena Centrinėje Čilėje. Mergaitės paauglystė beveik niekuo nesiskiria nuo kitų paauglių. Tik du esminiai skirtumai: jos tėvai išsiskyrė, o nauja mamos partnere tapo moteris. Homofobiškoje visuomenėje tokia šeimos sudėtis labai apsunkina Saros kasdienybę.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 32 min
Žanras: IN LATINO
Įvairaus amžiaus žiūrovams
KP17: Stambulo katės
KP17: Kedi
Ar kada susimąstėte, ką benamės katės veikia visą dieną? Šis filmas supažindins su tokiomis katėmis, kurios gyvena Stambulo gatvėse. Pas ką jos eina išsireikalauti ar nugvelbti maisto, kieno turgų ar parduotuvę jos pasirenka, kuriose miega, kur slepia savo kačiukus, ko reikia, kad katę pripažintų pagrindine jos gyvenamoje teritorijoje.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 20 min
Žanras: Dokumentika
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Tvin Pyksas: pradingę epizodai
KP17: Twin Peaks: The Missing Pieces
Tai – Tvin Pyksas prieš serialo „Tvin Pyksas“ sukūrimą, bet ši istorija ne visai sutampa su serialo priešistorę atskleidžiančiu filmu „Tvin Pyksas: ugnie, sek paskui mane“.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 33 min
Žanras: Retrospektyva: Davidas Lynchas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Nespoksok į mano lėkštę
KP17: Quit Staring at My Plate
Visas Marijanos gyvenimas sukasi apie šeimą ir nesvarbu, patinka tai merginai ar ne. Ji su motina, tėvu ir psichiškai neįgaliu broliu gyvena ankštame bute, kur net sunku prasilenkti, tad nenuostabu, kad dažnai išveda vienas kitą iš kantrybės.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 45 min
Žanras: Nauja Europa - nauji vardai
N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
KP17: Laukinių žmonių medžioklė
KP17: Hunt for the Wilderpeople
Vienas juokingiausių 2016 metų filmų. Repo muzikos ritmus pamėgęs neprognozuojamo charakterio paauglys ir sunkiai sukalbamas, šiurkštus, nepalaužiamas vienišas medžiotojas išeina į Naujosios Zelandijos mišką nė nenutuokdami, kad jų visuotinę paiešką paskelbs policija ir vaikų teisių apsaugos tarnyba.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 41 min
Žanras: Komedija
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Trešnių skonis
KP17: Taste of Cherry
Vidutinio amžiaus vyras nori nusižudyti, tačiau gyvena visuomenėje, kur savižudybė traktuojama kaip viena didžiausių nuodėmių. Važinėdamas Teherano kalvomis jis sutinka įvairiausių žmonių: afganistaniečių, kurdų, turkų, benamių, kareivį, seminarijos studentą, muziejaus darbuotoją.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 38 min
Žanras: Retrospektyva: Abbasas Kiarostami
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Amerikos anarchistas
KP17: American Anarchist
Paskutiniais 7-ojo dešimtmečio metais JAV kontrkultūra ir politiniai neramumai tapo vis žiauresni ir nebevaldomi. 1970 m. Williamas Powellas norėjo padėti sukurti naują visuomenę, todėl savo kontroversiškame aktyvistiniame manifeste aiškino, kaip reikia sunaikinti senąją.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 20 min
Žanras: Dokumentika
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Baleto šokėjas
KP17: Dancer
Pasaulis jį vadina „baleto Jamesu Deanu“, „gabiausiu savo kartos baleto šokėju“, „šokio pasaulio seksualiausia jaunąja žvaigžde“. Ukrainoje gimęs Sergejus Poluninas įsiveržė į baleto sceną lyg audra ir tapo Londono karališkojo baleto jauniausiu pagrindiniu šokėju per visą istoriją.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 25 min
Žanras: Dokumentika
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Peilis skaidriame vandenyje
KP17: Knife in the Clear Water
Toli nuo modernaus pasaulio, aukštai kalnuose esančiame Kinijos kaime gyvena vietinių musulmonų bendruomenė. Senolis Ma Žišanas su sūnumi gedi mirusios žmonos ir mamos. Praėjus 40-čiai dienų po laidotuvių, pagal tradicijas jie privalės sukviesti svečius į apsivalymo ceremoniją.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 30 min
Žanras: Metų atradimai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Marija ir visi kiti
KP17: Maria and Everybody Else
Po mamos mirties Marija (Barbara Lennie: „Apostatas“, „Magiška mergina“, „Oda, kurioje gyvenu“) prisiima atsakomybę prižiūrėti tėvą ir pasirūpinti jaunesniais broliais. Kai šie sutinka mylimas moteris, sukuria šeimas ir palieka gimtuosius namus, knygų leidykloje dirbančiai Marijai tenka atidėti svajones išleisti savo knygą, nes vėžiu suserga tėvas.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 36 min
Žanras: Metų atradimai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: TRUMPAS KONKURSAS. TRILERIS
KP17: SHORT COMPETITION. THRILLER
Mergina prabunda prieš aušrą, nervingai apsirengia ir išvažiuoja. Jos lengvąjį automobilį pavojingai persekioja sunkvežimis su didele priekaba, staiga įsukęs į kelią. Lygiai 16 minučių ir 3 sekundes praleisime su keistoje ir aštrioje situacijoje atsidūrusia vairuotoja.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 40 min
Žanras: Trumpas konkursas
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Žaidimų aikštelė
KP17: Playground
Lenkijos miestelyje trys šeštokai Gabryša, Šymekas ir Čarekas ruošiasi mokslo metų pabaigai. Gabryša ypač kaupiasi prisipažinti meilę dėmesio į ją nekreipiančiam Šymekui. Mergaitė pasitaria su labiau patyrusia klasės drauge, kaip prisikviesti vaikiną į pasimatymo vietą. Šymekas pakviečia į kompaniją geriausią draugą Čareką.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 21 min
Žanras: Metų atradimai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Garbės pilietis
KP17: The Distinguished Citizen
Nobelio literatūros premijos laureatas Danielis Montovani jau daugiau nei 40 metų gyvena Europoje ir vis atsisako gausybės kvietimų apsilankyti renginiuose, į kuriuos nori patekti kiekvienas. Jis pakeičia nuomonę tik sulaukęs kuklaus laiško iš gimtojo miestelio Argentinos gūdumoje. Salaso meras nori įteikti Danieliui garbės piliečio titulą.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 57 min
Žanras: IN LATINO
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Paprasta šeima
KP17: Ordinary People
Manilos gatvėse nuolatinis chaosas – sprogsta mašinos ir grobiami vaikai. Septyniolikmetis Aries ir šešiolikmetė Džein atlieka savo vaidmenis urbanistiniame košmare – vagia telefonus iš turistų, kad pasotintų savo priklausomybes ir išmaitintų neseniai gimusį kūdikį.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 47 min
Žanras: Festivalių favoritai
Suaugusiems nuo 18 metų
KP17: Demoniškos tavo akys
KP17: Sister of Mine
Režisierius Oliveris – žavus žilaplaukis vyras. Nors dar gana jaunas, jis jaučiasi pavargęs nuo kino kūrimo, bet labai pasitiki savimi, tad siekia malonumų per daug nesigilindamas į aplinką. Vieną vakarą žiūrėdamas vaizdo klipą sekso tinklapyje, jis atpažįsta savo netikrą seserį Aurorą.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 34 min
Žanras: IN LATINO
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Didelis didelis pasaulis
KP17: Big Big World
Ali ir Zuhal – paaugliai, vadinantys vienas kitą broliu ir seserimi, kartu užaugę prieglaudos namuose. Kai Ali sulaukia pilnametystės, jam tenka pradėti savarankišką gyvenimą, o Zuhal atiduodama globoti abejotinai šeimai ir jiems daugiau neleidžiama matytis.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 41 min
Žanras: Kritikų pasirinkimas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Dramblys Popajus
KP17: Pop Aye
Kadaise visų gerbtą įžymų Tailando architektą Taną užklumpa viena nesėkmė po kitos. Jo paslaugų ir patirties niekam nebereikia, jo garsiausias suprojektuotas pastatas netrukus bus nugriautas, o žmonos jausmai jam visiškai išblėso. Spalvingame gatvės cirko pasirodyme Tana atsitiktinai pastebi nuo vaikystės pažįstamą dramblį Popajų.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 42 min
Žanras: Metų atradimai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Stefanas Cveigas: atsisveikinimas su Europa
KP17: Stefan Zweig: Farewell to Europe
Rio de Žaneiras, Buenos Airės, Niujorkas, Petropolis – tai Stefano Cveigo stotelės atsisveikinus su radikalėjančios politikos ir nuotaikų draskoma ketvirtojo dešimtmečio Europa. Tačiau, nepaisant beribio svetingumo, pripažinimo ir pagarbos, nė viena jų neatstojo rašytojui namų.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 46 min
Žanras: Festivalių favoritai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Našlaitė
KP17: Orphan
Keturi fragmentai iš keturių veikėjų istorijų. Sandra jaunystėje persikelia į Paryžių ieškodama geresnio gyvenimo brandesnių ir turtingų vyrų glėbyje, tačiau geruoju tai nesibaigs. Karinos paauglystės metai irgi ne rožėmis kloti: nesibaigianti pabėgimų, vyrų ir nelaimingų atsitikimų virtinė, nes viskas geriau už apleistus iširusios šeimos namus.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 51 min
Žanras: Festivalių favoritai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Ponas Visata
KP17: Mister Universo
Jaunas liūtų dresuotojas Tairo jaučiasi nelaimingas. Jis prarado buvusio Pono Visatos Arthuro Robino seniai įteiktą sėkmės talismaną. Nepatenkintas esama situacija ir savo gyvenimu cirko trupėje Tairo leidžiasi į kelionę po Italiją, kad surastų Poną Visatą ir atgautų sėkmę.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 30 min
Žanras: Aš esu hibridas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Šventa nauda
KP17: Blessed Benefit
Statybų rangovas Ahmadas (geriausias Varšuvos kino festivalio aktorius Ahmadas Thaheris) išleido iš užsakovo gautą avansą 10 naujų nešiojamųjų kompiuterių. Jis tikėjosi gauti nemažą pelną, tačiau prekės užstrigo muitinėje ir kompiuterių nepavyko laiku parduoti.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 23 min
Žanras: Metų atradimai
Suaugusiems nuo 18 metų
KP17: Vertikali būsena
KP17: Staying Vertical
Režisierius Leo ieško vilko Pietų Prancūzijoje. Laukuose jį suvilioja laisvos sielos, energinga piemenė Mari. Po devynių mėnesių ji pagimdo vaiką. Kenčianti pogimdyvinę depresiją ir praradusi pasitikėjimą nuolat pradingstančiu Leo ji palieka juos abu. Leo lieka vienas rūpintis vaiku.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 40 min
Žanras: Kritikų pasirinkimas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Laužas vėjyje
KP17: Bonfire
Sachos Respublikoje (Rytų Sibire) gyvena našlys Ignatas, kuris nevengia darbo ir nuolat stengiasi pagelbėti kaimynams. Vieną vakarą jo kasdienybę sukrečia tragiška nelaimė – netyčia traktoriumi atbulas važiavęs girtas sūnus mirtinai sužaloja kartu gėrusį pusbrolį.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 24 min
Žanras: Metų atradimai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Visos nemiegotos naktys
KP17: Wszystkie nieprzespane noce
Varšuva, kaip ir Berlynas 2000-ųjų pradžioje, dabar yra kylanti Europos kūrybiškumo sostinė, kurioje knibždėte knibžda stilingų dvidešimtmečių, besistengiančių atrasti savo vietą dvilypiame mieste, draskomame traumų iškamuotos praeities, bet jau žvelgiančiame į ryškią ir nepasiekiamą ateitį.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 40 min
Žanras: Aš esu hibridas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Ana, meile mano
KP17: Ana, Mon Amour
Toma ir Ana susitinka universitete. Tarp jų įsižiebusi aistra suteikia vilčių ir šviesių svajonių. Toma ir Ana jau seniai ieškojo tyros meilės. Ana kilusi iš komplikuotos šeimos ir dažnai kenčia nuo žiaurių panikos priepuolių. Problematiškiausios dienos šokiruoja, bet kartu įkvepia Tomą.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 07 min
Žanras: Festivalių favoritai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Felisitė
KP17: Félicité
Felisitė – išdidi, laisva ir savarankiška moteris, dainuojanti viename Kinšasos bare. Kas kartą jai užlipus ant scenos, pasimiršta kasdieniai vargai. Susirinkę jos pasiklausyti žiūrovai paskęsta autentiškos muzikos ritmuose ir melancholiškose dainų melodijose.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 03 min
Žanras: Festivalių favoritai
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Tarp mūsų
KP17: In Between
Trys draugės palestinietės Leila, Selma ir Nur nuomojasi butą Tel Avivo centre. Charizmatiška kriminalinių bylų advokatė Leila mėgsta per dieną susikaupusį stresą pamiršti naktiniuose klubuose. Tik šiek tiek ramesnė didžėjė Selma dievina meną ir kartais dirba padavėja.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 36 min
Žanras: Metų atradimai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Laila M.
KP17: Layla M.
Aštuoniolikmetė Laila – pasiturinčios marokiečių šeimos, jau daug metų gyvenančios Amsterdame, dukra. Ji kasdien patiria musulmonų diskriminaciją, tad nutaria imtis veiksmų. Protestai gatvėse ir internetinis aktyvizmas – tik neramios Lailos kelionės pradžia. Ji prisijungia prie radikalių musulmonų grupelės, kurioje susipažįsta su Abdeliu.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 38 min
Žanras: Festivalių favoritai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Mama, kas vakarienei?
KP17: What's For Dinner, Mom?
Šioje jaudinančioje dramoje šeimos istorija pinasi su egzotiškais Tolimųjų Rytų virtuvės kvapais. Seserys Tae ir Jo grįžta į savo senus namus tvarkyti šeimos relikvijų.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 57 min
Žanras: Kulinariniai filmai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Dainuok man, Sarajevai!
KP17: Scream for me Sarajevo
Filmas nukelia į Sarajevą per 1992–1995 metų apgultį.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 40 min
Žanras: Dokumentika
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Tobuli melagiai
KP17: Perfect Strangers
Nacionaliniu fenomenu vadinama ir gausybę bilietų Italijos kino teatruose pardavusi dramedija užduoda paprastą klausimą: kaip gerai pažįstate savo geriausią draugą ar vyrą (žmoną)?
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 37 min
Žanras: Komedija
Žiūrovams nuo 16 metų
Traukinių žymėjimas 2
T2: Trainspotting
1996 m. britų režisierius Danny‘is Boyle‘as, ekranizavęs Irving‘o Welsh‘o romaną „Trainspotting“, įrašė savo vardą į kino istoriją.
Kino teatruose nuo: 10.03.2017, Trukmė: 1h 57 min
Žanras: Komedija, drama, trileris, kriminalinis
Režisierius:
Danny Boyle
Vaidina:
Ewan McGregor
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Šokėja
KP17: The Dancer
JAV vidurio vakaruose gimusiai Loje Fiuler niekas neprognozavo svaiginančios karjeros. Kas galėjo įsivaizduoti, kad ši motyvuota mergina viesulu įsiverš į „Gražios epochos“ kabaretus Europoje ir bus įvertinta kvietimu šokti prestižinėje Paryžiaus Operos scenoje? Loje ilgai ir kantriai repetavo kęsdama nežmonišką fizinį krūvį.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 48 min
Žanras: Metų atradimai
Įvairaus amžiaus žiūrovams
KP17: Palaukit mūsų!
KP17: Not without Us!
Režisierės Sigrid Klausmann ir Lina Lužytė kartu su vaikais iš viso pasaulio keliauja į jų mokyklas ir kalbasi apie jų kasdienybę. Vaikai į mokyklas keliauja skirtingiausiais būdais: ant asilų per kalnus Jordanijoje, keliasi valtimis per Mekongo upę Vietname, leidžiasi slidėmis nuo stačiausių kalvų arba liesdami taką balta neregio lazda.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 27 min
Žanras: Filmai šeimai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Šlovė
KP17: Glory
Geležinkelio bėgių prižiūrėtojas Tsanko Petrovas randa ant bėgių didžiulę pinigų sumą. Vyras nepasilieka pinigų, atiduoda vadovybei, o ši – policijai.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 40 min
Žanras: Nauja Europa - nauji vardai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: TRUMPAS KONKURSAS. VAIKAI
KP17: SHORT COMPETITION. KIDS
Į „Oskaro“ nominaciją pretenduojanti drama dar sykį įrodo, kiek nedaug reikia, kad suaugusieji pedagogai nesusikalbėtų su vaikais. Mokyklos naujokė pasižymi geru balsu ir tobula klausa. Mergaitė puoselėja svajonę dainuoti mokyklos chore, kuris pakviestas dalyvauti tarptautiniame konkurse.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 44 min
Žanras: Trumpas konkursas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Staklės
KP17: Machines
Tai intymus ir atidus gyvenimo ir darbo ritmo milžiniškame tekstilės fabrike Vakarų Indijoje portretas. Nuo septintojo dešimtmečio Sačino regionas Vakarų Indijoje tapo vienu svarbiausių industrijos centrų, kuriame tūkstančiai darbininkų, negalėdami ištrūkti, kas dieną dirba nežmoniškomis sąlygomis.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 15 min
Žanras: Kritikų pasirinkimas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: MUZIKINIŲ KLIPŲ KONKURSAS
KP17: MUZIKINIŲ KLIPŲ KONKURSAS
Geriausius 2016-ųjų lietuviškus muzikinius klipus publika išvys didžiajame kino ekrane. Muzikinis klipas yra viena dinamiškiausių kino formų, ypač suaktyvėjusių Lietuvoje su nauja režisierių ir muzikantų karta. Norėdami įvertinti jų darbą „Kino pavasaris“ ir videoagentūra „Zest“ antrus metus rengia lietuviškų muzikinių klipų konkursą.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 15 min
Žanras: Specialieji seansai
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Žmonės, kurie ne aš
KP17: People That Are Not Me
25-erių Džoja jaučiasi, lyg jos gyvenimas stovėtų vietoje. Po skaudžių skyrybų su mylimuoju ji su nostalgija vis prisimena gražius santykius. Mergina slepiasi nuo pašalinių garsų klausydama mėgstamos muzikos, maištaudama prieš save valgo nesveiką maistą ir desperatiškai siekia susigrąžinti prarastą meilę.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 20 min
Žanras: Metų atradimai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Flamenko karalienė
KP17: La Chana
7-ajame ir 8-ajame dešimtmečiais Antonia Santiago Amador, žinoma kaip La Chana, buvo labai populiari flamenko šokėja. Tačiau ji staiga dingo iš viešumos pasiekusi patį karjeros piką. Savo įmantriai apstatytame bute Barselonoje nusilpusi ir pagyvenusi moteris atvirai pasakoja, kodėl taip staigiai baigėsi jos karjera.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 23 min
Žanras: Dokumentika
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Adata po slenksčiu
KP17: The Black Pin
Kunigui Peteriui neduoda ramybės mintis, kad žmonija tampa vis abejingesnė. Dievas, rodos, nebesikiša į žmonių gyvenimą. Vyrą paliko žmona, vienintelis sūnus maištauja prieš tėvą, o motina serga Alzheimerio liga ir labai retai atpažįsta sūnų. Peteris nori tik nors kiek ramybės, tačiau ir tai neįmanoma.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 33 min
Žanras: Nauja Europa - nauji vardai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Dagerotipas
KP17: Daguerrotype
Fotografas Stefanas (Olivier Gourmet) vis dar gedi žmonos ir turi tik vieną tikslą – sukurti kuo tobulesnį natūralaus dydžio dagerotipą. Vienas anksčiausių fotografijos metodų reikalauja ilgo išlaikymo ir ilgesnio fotografuojamo subjekto laiko nejudant. XIX a. egzistavo prietaras, kad šis procesas suteikia žmogui amžiną pomirtinį gyvenimą.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 11 min
Žanras: Meistrai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Randuotos širdys
KP17: Scarred Hearts
1937 m. Rumunija, sanatorija ant Juodosios jūros pakrantės. Filmas „Randuotos širdys“ paremtas autobiografiniais Maxo Blecherio (žinomo kaip „rumunų Kafka“) tekstais. Autorius po dešimties metų, kuriuos praleido sugipsuotas, mirė būdamas 29-erių.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 21 min
Žanras: Kritikų pasirinkimas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Pėdsakas
KP17: Spoor
Buvusi inžinierė Janina Dušejko gyvena atsiskyrėlišką gyvenimą Sudetų kalnų kaimelyje. Ši charizmatiška ir ekscentriška moteris yra entuziastinga astrologė bei idėjinė vegetarė. Vieną dieną pradingsta jos mylimi šunys, o netrukus po to, snieguotą žiemos naktį, ji randa negyvą kaimyno kūną, prie kurio matyti tik elnių pėdsakai.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 08 min
Žanras: Baltijos žvilgsnis
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Mėlynas aksomas
KP17: Blue Velvet
Lambertone, Šiaurės Karolinoje, už baltų medinių tvorų kažkas vyksta. Užkliuvęs už nupjautos žmogaus ausies kaimynų pievelėje naivus, mistiką mėgstantis koledžo studentas Džefris nenusiramins, kol neišsiaiškins, kokią intrigą slepia rasta ausis. Prie jo tyrimo prisijungia vietinės policijos detektyvo dukra.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 00 min
Žanras: Retrospektyva: Davidas Lynchas
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Vajana (dubliuotas)
Moana (dubbed)
Prieš tris tūkstančius metų Ramųjį vandenyną skersai ir išilgai išmaišę drąsiausi pasaulio jūrininkai rado daugybę nuostabiausių salų ir kerinčio grožio gamtos kampelių. O dabar atėjo eilė narsiai mergaitei, vardu Vajana, keliauti į platųjį pasaulį ir išgelbėti savo tautą.
Kino teatruose nuo: 25.11.2016, Trukmė: 1h 53 min
Žanras: Komedija, animacija, šeimos
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: 76 minutės ir 15 sekundžių su Abbasu Kiarostami
KP17: 76 Minutes and 15 Seconds with Abbas Kiarostami
Šis filmas – tai menininko portretas. Dėl unikalaus žvilgsnio į meną ir gyvenimą režisierių draugai vadino aistringu gyvenimo garbintoju, be proto mylėjusiu patį gyvenimą. 76 minutės ir 15 sekundžių filme tampa Kiarostami gyvenimo trukmės metafora – režisierius išgyveno 76 metus ir 15 dienų.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 17 min
Žanras: Dokumentika
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: TRUMPAS KONKURSAS. ŠEIMA
KP:17 SHORT COMPETITION. FAMILY
Sarajevo kino festivalio meno vadovė Elma Tataragić asmeniniame debiutiniame filme jautriai tyrinėja jau iškeliavusiai į Amžinybę močiutei priklausiusio namo erdves, išradingai panaudoja išlikusią vaizdinę ir garsinę archyvinę medžiagą, kad prisimintų reikšmingiausius patyrimus, kai gimtajame mieste prasidėjo karas ir staiga nutrūko vaikystė.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 47 min
Žanras: Trumpas konkursas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Samių kraujas
KP17: Sámi Blood
Paauglė Elė Marja (geriausia Tokijo kino festivalio aktorė Lene Cecilia Sparrok) nuo gimimo gyveno tarp elnių pagal samių tradicijas. XX a. ketvirtasis dešimtmetis kupinas neramumų ir abejonių, tad vidurinių mokyklų direktoriai įsileidžia apsišaukėlius mokslininkus, tikrinančius samių vaikų galimybes pritapti Švedijos visuomenėje.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 50 min
Žanras: Baltijos žvilgsnis
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Seksualioji Durga
KP17: Sexy Durga
Durga iš Šiaurės Indijos ir Kabiras iš Keralos naktį nuo kažko bėga. Tą pačią naktį vyksta didžiulis festivalis, kuriame šlovinama deivė Durga. Garbintojai jai siūlo savo kūną ir protą, kad tik pamalonintų deivę. Tuo tarpu kelyje pora bando susistabdyti automobilį, kad šis pametėtų iki artimiausios traukinių stoties.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 25 min
Žanras: Festivalių favoritai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Vakarykštės gėlės
KP17: The Bloom of Yesterday
Užsispyręs egoistas Totila Blumenas (vokiečių kino ir teatro žvaigždė Larsas Eidingeris) dirba holokausto nusikaltimų tyrėju. Jis įsipareigojo parengti pranešimą Aušvico konvencijai. Atitolusiam nuo šeimos vyrui ši veikla nesuteikia jokio džiaugsmo.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 00 min
Žanras: Baltijos žvilgsnis
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Mama
KP17: Mother
Geriausiu Estijos filmu 2016 m. Talino kino festivalyje paskelbtas ir šalies kandidatu į „Oskaro“ nominaciją išrinktas juodojo humoro detektyvinis trileris pasakoja apie rūpestingą mamą Elsą. Ji prižiūri komoje esantį sūnų Lauri.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 29 min
Žanras: Baltijos žvilgsnis
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Dainuojantis kapinėse
KP17: Singing in Graveyards
Pastaruosius 30 metų vienišius muzikantas Pepe mėgdžiojo Filipinų roko legendą Džo Smitą, kuriam teko garbė groti vienoje scenoje su Micku Jaggeriu, kai apšildė „The Rolling Stones“ koncertą. Pepe užsidirba pragyvenimui dainuodamas pigiame bare, tačiau vidinė rokenrolo dvasia neblėsta.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 23 min
Žanras: Metų atradimai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Laukinė širdis
KP17: Wild at Heart
Jungdamas pasakų „Ozo šalies burtininkas“ ir „Pelenė“ elementus bei film noir antraplanių siužetų nuotrupas Davidas Lynchas žiūrovus kviečia į svaiginančią, šiek tiek iškrypusią odisėją po Amerikos pietvakarius.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 05 min
Žanras: Retrospektyva: Davidas Lynchas
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Šviežiena
KP17: Raw
Geniali, bet drovi 16-metė paauglė Justina įstoja į tą pačią veterinarijos mokyklą, kurią prieš daug metų baigė jos tėvai ir kurioje dabar mokosi jos vyresnioji sesuo Aleksija. Kaip ir daugumoje mokslo įstaigų, pirmakursiams tenka ištverti krikštynas su netradiciniais ritualais.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 38 min
Žanras: Kritikų pasirinkimas
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Portas
KP17: Porto
Jimo Jarmuscho prodiusuotas jaunas brazilų kino kritikas Gabe'as Klingeris kviečia įsijausti į intymų vienos nakties meilės nuotykį. Portugalijos Paryžiumi dažnai vadinamame Porte visiškai atsitiktinai susitinka amerikiečio Džeiko (tragiškai žuvęs Antonas Yelchinas) ir prancūzės Matės žvilgsniai.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 15 min
Žanras: Metų atradimai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Kaimo gydytojas
KP17: Irreplaceable
Daktaras Žanas Pjeras Verneris paskutinius 30 metų dirba bendrosios praktikos gydytoju nuošaliame kaime, nutolusiame nuo bet kokių medicinos įstaigų. Sužinojęs, kad serga nepagydoma liga, Verneris turi surasti, kas jį pakeis, nors pats įsitikinęs, kad yra nepakeičiamas.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 42 min
Žanras: Festivalių favoritai
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Malholando kelias
KP17: Mulholland Dr.
Aktorės karjeros siekianti Beti atvyksta atostogų į Los Andželą ir savo giminaičių name randa besislepiančią paslaptingą tamsiaplaukę, kurią po automobilio katastrofos Malholando kelio posūkyje ištiko amnezija.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 27 min
Žanras: Retrospektyva: Davidas Lynchas
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: TRUMPAS KONKURSAS. JAUSMAI
KP17: TRUMPAS KONKURSAS. JAUSMAI
Barbara ir Zdislawas galėtų dar labiau didžiuotis ilgamete santuoka, jei vyras net aštuoneriems metams nebūtų išėjęs iš namų dėl jaunesnės meilužės. Dabar jiedu vėl gyvena kartu ir dalijasi komunalinius mokesčius, bet jau be meilės.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 45 min
Žanras: Trumpas konkursas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Darbininkų čempionatas
KP17: The Workers Cup
Kai FIFA pasirinko 2022 m. pasaulio futbolo čempionatą rengti Katare, pasirengiamiesiems darbams ši nafta pertekusi šalis priviliojo milijonus migruojančių darbininkų. Filme vaizduojama grupės vyrų iš Kenijos, Indijos, Nepalo ir Ganos kasdienybė izoliuotose darbo stovyklose.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 29 min
Žanras: Dokumentika
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Te vėjas mus nuneš
KP17: The Wind Will Carry Us
Grupė žurnalistų iš Teherano atvyksta į mažą kurdų kaimelį netoli Irano sienos. Jie nori užfiksuoti senos kaimietės mirtį. Žurnalistas Behzadas susipažįsta su berniuku Farzadu, kuris ir parodo vyrui kelią pas mirštančią moterį Malek, apie kurią žurnalistai nori padaryti reportažą.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 57 min
Žanras: Retrospektyva: Abbasas Kiarostami
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: TRUMPAS KONKURSAS. SVAJONĖ
KP17: SHORT COMPETITION. DREAM
Daugelis Rytų Europos vaikų per raudonosios uždangos laikotarpį svajojo būti panašūs į indėnus ir kopijavo jų gyvenimo būdą. Vaikus žavėjo per televiziją ar kino teatruose pamatyti vakarietiški vesternai ir perskaityti nuotykių romanai. Kai kuriems jų nostalgiško Laukinių vakarų ilgesio nepakakdavo.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 44 min
Žanras: Trumpas konkursas
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: LIETUVIŲ TRUMPAMETRAŽIŲ FILMŲ NAKTIS
KP17: LIETUVIŲ TRUMPAMETRAŽIŲ FILMŲ NAKTIS
Gyvenimas yra gražus ir niekada nesibaigia (Life is Beautiful and Neverending) / Rež. Saulė Bliuvaitė / 2016 / 19 min. Pasivaikščiojimas augalų pasaulyje (Vegetation Walk) / Rež. Anouk Chambaz, Julija Paškevičiūtė / 2016 / 8 min. Motinos Diena (The Mother's Day) / Rež. Kamilė Milašiūtė / 2017 / 13 min. Kaukai (Running Lights) / Rež.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 3h 43 min
Žanras: LIETUVIŲ TRUMPAMETRAŽIŲ FILMŲ NAKTIS
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Vabalai
KP17: Bugs
Mokslininkai jau seniai apie vabalus ir kirmėles kalba kaip apie vieną svarbiausių ateities resursų, turėsiančių padėti išspręsti globalias maisto stygiaus problemas, tačiau tai nekeičia skeptiško vartotojų požiūrio.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 16 min
Žanras: Kulinariniai filmai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Trintukagalvis
KP17: Eraserhead
Pirmajame savo pilno metražo filme Davidas Lynchas tęsia jo trumpametražiuose filmuose išryškėjusią eksperimentinio ir siurrealistinio kino kryptį. Čia košmariška atmosfera ir sukrečiantys vaizdai kuria įprastai pasakojimo struktūrai ir konvencionaliai logikai nepaklūstančią istoriją apie nelaimingą fabriko darbininką.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 29 min
Žanras: Retrospektyva: Davidas Lynchas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Nocturama
KP17: Nocturama
Vieną dieną grupė jaunų paryžiečių pradeda savo misiją pagal tiksliai sudėliotą planą: tuo pačiu metu jie turi susprogdinti kelis svarbius objektus Paryžiuje. Jaunuoliai, kaip ir dabartinė prancūzų visuomenė, yra ir baltaodžiai europiečiai, ir afrikiečių kilmės, ir iš Artimųjų Rytų imigrantų šeimų.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 10 min
Žanras: Meistrai
N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
KP17: Moteris ir ledynas
KP17: Woman and the Glacier
Lietuvos mokslininkė Aušra Revutaitė jau trisdešimt metų vienui viena gyvena Tian Šanio kalnuose Centrinėje Azijoje šalia Kazachstano, Kirgizijos ir Kinijos valstybių sienų. 3 500 metrų aukštyje virš jūros lygio jai draugiją palaiko tik šuo ir katinas.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 0h 56 min
Žanras: Baltijos žvilgsnis
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Pati trumpiausia naktis
KP17: Pati trumpiausia naktis
Tarptautinė premjera – Europos kino meno akademijos prizu už geriausią 2016 m. trumpametražį filmą apdovanoto dokumentinio „9 dienos: per mano langą Alepo mieste“ tęsinys „Linkėjimai iš Alepo“, kurį fotografas Issa Touma nufilmavo gimtajame mieste rizikuodamas savo gyvybe. Kalba: originalo Subtitrai: anglų
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 8h 32 min
Žanras: Trumpametražių filmų programa
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Net neįsivaizduoji, kaip Tave myliu
KP17: You Have No Idea How Much I Love You
Režisierius Pawelas Łozińskis kviečia į privačias psichoterapijos sesijas. Hania ir jos mama Eva su psichoterapeuto pagalba stengiasi išspręsti jųdviejų santykių problemas. Atviruose trijų žmonių pokalbiuose į paviršių iškyla senos žaizdos ir giliai slėptos emocijos. Ar pavyks ištrūkti iš ilgai kamuojančios pagiežos gniaužtų?
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 20 min
Žanras: Aš esu hibridas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Vilkas iš Karališkojo vynuogyno gatvės
KP17: The Wolf from Royal Vineyard Street
„Gyvenimas pralekia greičiau nei prisiminimai apie jį“, – teigė tarptautinį pripažinimą pelnęs čekų režisierius Janas Němecas (1936–2016). Paskutiniame savo filme jis laisvai ekranizuoja kvaziautobiografinius pasakojimus, kurie tampa liūdna komedija, nesentimentaliu gyvenimo nuo 7-ojo dešimtmečio iki šių dienų atsiminimu.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 08 min
Žanras: Aš esu hibridas
N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
KP17: Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas
KP17: The Man Who Knew 75 Languages
Kalbų mokymasis prilygsta įsimylėjimui. Bet kai didį lingvistą atstūmė princesė, jis ją įsimylėjo net 75 kartus. Filmas pasakoja apie nepaprastą neturtingo kunigo sūnų – Jurgį Julių Justą Zauerveiną Girėną ir jo gyvenimo meilę Princesę Elizabetą, vėliau tapusią Rumunijos karaliene.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 04 min
Žanras: Lietuvių filmai. Premjeros
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Tegelbsti mus Dievas
KP17: May God Save Us
Madridas, 2011 m. Karštą rugpjūčio mėnesį pusantro milijono piligrimų laukia popiežiaus vizito, miestą saugo slaptosios tarnybos. Vasaros idilę sudrumsčia prievartaujamos ir žudomos senyvo amžiaus moterys. Du detektyvai Velarde ir Alfaro, kurių negali pakęsti kolegos, privalo surasti serijinį žudiką.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 2h 04 min
Žanras: Festivalių favoritai
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Per alyvmedžių giraitę
KP17: Through the Olive Trees
Atokioje Irano vietovėje, nuniokotoje žemės drebėjimo, vietinis mūrininkas Hoseinas pasamdomas filmuotis režisieriaus Panahi filme. Visi aktoriai – neprofesionalai, vietiniai realūs žmonės. Po darbo filmavimo aikštelėje Hoseinas vis peršasi pagrindinei herojei studentei Tahereh, kuri po žemės drebėjimo liko našlaitė.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 43 min
Žanras: Retrospektyva: Abbasas Kiarostami
Žiūrovams nuo 16 metų
KP17: Atsiprašymas
KP17: The Apology
Filmo herojės – trys buvusios „paguodos moterys“, kurios kartu su dar daugiau nei 200 000 Azijos moterų ir mergaičių buvo pagrobtos ir išnaudojamos kaip seksualinės vergės japonų armijos karių Antrojo pasaulinio karo metais.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 44 min
Žanras: Dokumentika
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Iliuminacija
KP17: Illumination
Vienbalsiai trimis pagrindiniais prizais 1973 m. Tarptautiniame Lokarno kino festivalyje apdovanotas Zanussi filmas – akinantis idėjų ir vaizdų kaleidoskopas. „Iliuminacija“ tyrinėja panirusio į save jauno fiziko gyvenimą ir pastangas suprasti save visatoje.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 31 min
Žanras: Aš esu hibridas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Dešimt
KP17: Ten
Filmo pavadinimas apibūdina jo formą: istorija suskirstyta į dešimt dalių. Visas veiksmas vyksta mašinoje, kuria po Teheraną važinėja ta pati moteris (aktorė Mania Akbari), tačiau keičiasi jos keleiviai. Ji vežioja savo sūnų (tikras aktorės vaikas Aminas), paveža seserį, nuotaką, prostitutę, moterį, kuri keliauja melstis.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 34 min
Žanras: Retrospektyva: Abbasas Kiarostami
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
KP17: Manifestas
KP17: Manifesto
Garsaus vokiečių videomenininko Juliano Rosefeldto videoinstaliacija „Manifestas“ buvo eksponuota nuo Berlyno iki Niujorko. Skirtingus manifestus įskaitė Cate Blanchett. Menininkas pagal savo videodarbą sukūrė ir filmą tuo pačiu pavadinimu.
Kino teatruose nuo: 23.03.2017, Trukmė: 1h 34 min
Žanras: Uždarymo filmas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Opera'16: Idomenėjas
Opera'16: Idomeneo
Trojos karaliaus Priamo sūnui Pariui pagrobus Graikijos karaliaus Menelajo gražuolę žmoną Eleną, prasidėjo žymusis Trojos karas. Susivieniję Graikijos valdovai (tarp jų – ir Kretos karalius Idomenėjas) apgula Troją.
Kino teatruose nuo: 08.04.2017, Trukmė: 4h 18 min
Žanras: Opera
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Baletas'16: Mūsų laikų herojus
Baletas'16: Hero of Our Time
1839 m. Michailo Lermontovo sukurtas penkių dalių romanas „Mūsų laikų herojus“ tvirtai įrašytas į rusų literatūros aukso fondą.
Kino teatruose nuo: 09.04.2017, Trukmė: 2h 45 min
Žanras: Baletas
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Opera'16: Eugenijus Oneginas
Opera'16: Eugene Onegin
XIX a. Rusijos kaimas. Našlaujanti ponia Larina su dviem dukromis – Tatjana ir Olga – didžiuliame dvare gyvena paprastą, ramų kaimo gyvenimą. Motina vis prisimena jaunystę, kuomet buvo įsimylėjusi vieną vyrą, tačiau ištekėjo už kito. Tatjana dienas leidžia skaitydama knygas, o Olga – bendraudama su jos palankumo siekiančiu kaimynu, poetu Lenskiu.
Kino teatruose nuo: 22.04.2017, Trukmė: 3h 57 min
Žanras: Opera
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
TED'17: Cinema Experience. Opening Night Session
TED'17: Cinema Experience. Opening Night Session
Naujos idėjos, drąsios vizijos ir pribloškiančios įžvalgos – „TED idėjų savaitėje“ kino teatre „Forum Cinemas VINGIS“ 2017 m. balandžio mėnesį „Forum Cinemas“ jau antrą kartą savo žiūrovus pakvies į metinės TED konferencijos tiesioginę vaizdo transliaciją, vyksiančią Vankuveryje (Kanada).
Kino teatruose nuo: 25.04.2017, Trukmė: 2h 30 min
Žanras: (none)
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
TED'17: Cinema Experience. Prize Session
TED'17: Cinema Experience. Prize Session
Naujos idėjos, drąsios vizijos ir pribloškiančios įžvalgos – „TED idėjų savaitėje“ kino teatre „Forum Cinemas VINGIS“ 2017 m. balandžio mėnesį „Forum Cinemas“ jau antrą kartą savo žiūrovus pakvies į metinės TED konferencijos tiesioginę vaizdo transliaciją, vyksiančią Vankuveryje (Kanada).
Kino teatruose nuo: 26.04.2017, Trukmė: 2h 30 min
Žanras: (none)
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
TED'17: Cinema Experience. Best of TED 2017
TED'17: Cinema Experience. Best of TED 2017
Naujos idėjos, drąsios vizijos ir pribloškiančios įžvalgos – „TED idėjų savaitėje“ kino teatre „Forum Cinemas VINGIS“ 2017 m. balandžio mėnesį „Forum Cinemas“ jau antrą kartą savo žiūrovus pakvies į metinės TED konferencijos tiesioginę vaizdo transliaciją, vyksiančią Vankuveryje (Kanada).
Kino teatruose nuo: 30.04.2017, Trukmė: 2h 30 min
Žanras: (none)
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Opera'16: Rožės kavalierius
Opera'16: Der Rosenkavalier
Naujame komiškojo Richardo Štrauso šedevro pastatyme veiksmas vyksta XVIII-XIX a. sandūroje – pačioje Habsburgų dinastijos valdymo pabaigoje. Meilės istorijomis, intrigomis ir aistromis kunkuliuojančioje Vienoje aristokratė Maršalienė mėgaujasi savo jauno meilužio Oktaviano draugija.
Kino teatruose nuo: 13.05.2017, Trukmė: 4h 47 min
Žanras: Opera