Siaubo

 

Žiūrovams nuo 16 metų
Helovinas žudo
Halloween Kills
Egzistuoja tik keletas franšizių, kurios yra tokios mėgstamos kaip „Helovinas“. 1978 metais kino teatrų ekranuose pasirodęs John Carpenter originalus siaubo filmas kino gerbėjus supažindino su paslaptingu ir, atrodytų, nepažeidžiamu maniaku Maiklu Majersu bei jo persekiojama mergina Laurie Strode (akt.
Kino teatruose nuo: 2021-10-22, Trukmė: 1h 46 min
Žanras: Siaubo, trileris
Vaidina:
Jamie Lee Curtis
Žiūrovams nuo 16 metų
Nepasotinamas alkis
Antlers
„Oskaro“ laureatas Guillermo del Toro („Pano labirintas“, „Vandens forma“, „Pragaro vaikis“, „Šiurpios istorijos pasakojimui tamsoje“) pristato dar vieną pasakojimą apie paslaptingus, keistus ir logišku protu nepaaiškinamus dalykus. Mažame Oregono miestelyje gyvena berniukas Lukas (aktorius Jeremy T. Thomas).
Kino teatruose nuo: 2021-10-29, Trukmė: 1h 39 min
Žanras: Siaubo, mistinis
Žiūrovams nuo 16 metų
Siaubo maratonas – trigubas siaubas
Siaubo maratonas – trigubas siaubas
Tik spalio 31 dieną visuose Lietuvos „Forum Cinemas“ kino teatruose įvyks specialus Helovinui skirtas renginys su trimis šiurpiais filmais – naujausiu legendinio siaubo hito „Helovinas“ (angl. „Halloween“) skyriumi „Helovinas žudo“ (angl. „Halloween Kills“), kultinio „Bitininko“ (angl. „Candyman“) pratęsimu (perdirbiniu/perkrovimu) ir vienu iš geriausių siaubo žanro atstovų per keletą metų – „Tylos zona 2“ (angl. „A Quiet Place.
Kino teatruose nuo: 2021-10-31, Trukmė: 6h 00 min
Žanras: Siaubo