Įvairaus amžiaus žiūrovams
Bjaurusis aš 4 (dubliuotas) 3D
Despicable Me 4 (dubbed) 3D (2024)
Žanras: Komedija, animacija, nuotykių
Sukurta: JAV
Platintojas: Dukine Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2024-07-03
Trukmė: 1h 35 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Buvęs super-piktadarys Gru, dabar - prieš pasaulio blogį kovojančios Superslaptos organizacijos agentas, kviečia įžengti į naują „Bjaurusis aš“ franšizės ir pakalikų chaoso erą.

Po 2022 m. „Pakalikai 2“ filmo, pasakojančio apie jaunąjį Gru ir jo kelionę, siekiant tapti didžiausiu pasaulyje piktadariu, sėkmingiausia kino istorijoje animacinė franšizė pradeda naują skyrių, kuriame Gru ir Liusė bei jų dukrelės – Margo, Edita ir Agnesė – džiaugiasi naujausiu Gru šeimos nariu: Gru jaunesniuoju, kuriam itin patinka kankinti savo tėtį.

Vis dėlto susidūrusi su nauju priešu Maksimu Le Mal bei jo fatališka moterimi Valentina, šeimynėlė yra priversta bėgti ir slėptis – o Gru ir geltonųjų pakalikų armijos laukia naujas nuotykis, pripildytas nenutrūkstamo veiksmo ir griaunamojo humoro.

Ši filmo versija rodoma 3D formatu, dubliuota lietuviškai ir be subtitrų.

Režisavo: Chris Renaud („Bjaurusis aš“, „Slaptas augintinių gyvenimas“), Patrick Delage

Lietuviškai įgarsina: Dalius Skamarakas, Neringa Varnelytė, Agneta Januševičiūtė, Patricija Tamošaitytė, Andrius Kaniava, Adelė Teresiūtė-Aukštikalnė, Vytautas Rašimas, Milda Gecaitė, Andrius Žiūrauskas, Linas Barauskas, Julija Jegorova, Oneida Kunsunga, Airida Gintautaitė, Linas Barauskas, Martynas Bialobžeskis, Gabija Jaraminaitė, Vilius Tamošaitis, Benas Sakalauskas