Trileris

 

 

N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Egzorcizmas
The Exorcism
Nuo liepos 5 dienos kino teatruose Holivudo mega žvaigždė, „Oskaro“ laureatas Russellas Crowe grįžta į didįjį kiną apsėstas dar tamsesnių demonų, kurie kankina jo sielą, o kūną priverčia grimzti į nesibaigiantį pragarą.
Kino teatruose nuo: 2024-07-05, Trukmė: 1h 35 min
Žanras: Siaubo, trileris
Vaidina:
Russell Crowe
N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Sielų kolekcionierius
Longlegs
Kriminalinis siaubo trileris „Sielų kolekcionierius“: kraupus ir suktas Nicolas Cage serijinio žudiko įkūnijimas. Visiems pasaulyje puikiai žinoma ir nepamirštama zodiako žudiko byla, 2007 m. virtusi vienu įsimintiniausiu kriminaliniu trileriu, pagaliau turi vertą varžovą – ar išdrįsite leistis į brutalaus serijinio žudiko proto platybes?
Kino teatruose nuo: 2024-07-19, Trukmė: 1h 41 min
Žanras: Siaubo, trileris, kriminalinis
Vaidina:
Nicolas Cage
N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Tornadų medžiotojai
Twisters
Filmų „Juros periodo pasaulis“, „Bornas“ ir „Indiana Džounsas“ prodiuseriai pristato „Tornadų medžiotojus“ – naujos kartos gamtinių katastrofų trilerį apie bebaimius adrenalino fanatikus, pasiryžusius pažaboti vieną galingiausių gamtos stichijų.
Kino teatruose nuo: 2024-07-19, Trukmė: 2h 02 min
Žanras: Trileris, nuotykių, katastrofų
N-18. Suaugusiems nuo 18 metų.
Žvėriška prigimtis
In a Violent Nature
Kai atokiame miške iš sugriuvusio priešgaisrinio bokšto, kuriame paliktas pūvantis Džonio lavonas, dingsta medalionas, keršto dvasios apimtas jo kūnas užkuria tikrą pragarą, kad atgautų savo brangenybę.
Kino teatruose nuo: 2024-07-12, Trukmė: 1h 34 min
Žanras: Drama, siaubo, trileris