Šeimos

 

 

Įvairaus amžiaus žiūrovams
Didžioji ančių kelionė (dubliuotas)
Migration (dubbed)
Kino studija „Illumination“, sukūrusi tokias populiarias animacines komedijas, kaip „Pakalikai“, „Bjaurusis Aš“ bei „Slaptas augintinių gyvenimas“, kviečia skrydžiui į naują nuotykį.
Kino teatruose nuo: 2023-12-22, Trukmė: 1h 32 min
Žanras: Komedija, animacija, šeimos
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Ema ir juodasis jaguaras (dubliuotas)
Autumn and the Black Jaguar (dubbed)
Kvapą gniaužiantis filmas visai šeimai apie laukinio žvėries ir mergaitės draugystės istoriją: „Ema ir juodasis jaguaras“. Amazonės džiunglėse kartu su mokslininkais tėvais gyvenanti šešiametė Ema susidraugauja su jaguaro jaunikliu. Brakonieriams sumedžiojus jo mamą, juodas kaip angliukas jaguaras lieka visiškai vienas.
Kino teatruose nuo: 2024-02-09, Trukmė: 1h 40 min
Žanras: Drama, šeimos
Įvairaus amžiaus žiūrovams
KP24: Festivalio atidarymas vaikams (įgarsinta lietuviškai)
KP24: Festival Opening for Kids (lithuanian)
Gražią žiemos dieną du draugai – Paršelis ir Karvė – kuo smagiausiai leidžia laiką čiuožinėdami ant užšalusio ežero, kai staiga supranta, jog po juo, apačioje, gyvena kažkas labai baisus ir didelis.
Kino teatruose nuo: 2024-02-14, Trukmė: 0h 57 min
Žanras: Šeimos
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Kung Fu Panda 4 (dubliuotas)
Kung Fu Panda 4 (dubbed)
Šį pavasarį, beveik po dešimtmečio, neįtikėtiniausias kung-fu meistras – panda Po – grįžta su nauju, jau ketvirtuoju, mėgstamiausios veiksmo animacijos franšizės skyriumi! Trijuose ankstesniuose nuotykiuose savo drąsa ir beprotiškais kovos menų įgūdžiais įveikęs pasaulinio lygo piktadarius, didysis drakono karys Po likimo pašaukiamas.. pailsėti.
Kino teatruose nuo: 2024-03-08, Trukmė: 1h 34 min
Žanras: Komedija, animacija, nuotykių, šeimos
N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Pamatyk kine: Žaislų istorija (anglų k. su lietuviškais subtitrais) (1995)
Toy Story
Jau beveik 30 metų džiuginanti „Žaislų istorijos“ saga prasidėjo 1995-aisiais. Šis filmas yra istorinis ne vien dėl stulbinančios populiariosios sėkmės ir milijonų paliestų vaikų širdžių iš viso pasaulio – jis taip pat yra pirmasis vien kompiuterine grafika sukurtas „Disney“ animacinis kūrinys.
Kino teatruose nuo: 2024-04-02, Trukmė: 1h 21 min
Žanras: Animacija, šeimos
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Sparnuoti herojai (dubliuotas)
Super Wings the Movie: Maximum speed (dubbed)
Reaktyvinis lėktuvėlis Džetas ir geriausi jo draugai Donis, Dizė ir Džeromas – linksmi sparnuoti keliautojai pristatantys įvairiausius siuntinius vaikams net ir į tolimiausius miestelių kampelius.
Kino teatruose nuo: 2024-02-16, Trukmė: 1h 29 min
Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Šeimos kino seansas: Kung Fu Panda 4 (dubliuotas)
Family screening: Kung Fu Panda 4 (dubbed)
Drakono Karys Po paskutinėje dalyje išmokė, kas padeda tapti geriausia savo paties versija, o ar nori sužinoti, kokią pamoką mums atneš 4-oji dalis?! 🌪️🦎💥🐼💫 Tad planuokite kelionę su visa šeima – kovo 9-ą dieną visuose kino centruose „Forum Cinemas" – ŠEIMOS KINO SEANSAS su naujausiu filmuku „KungFu Panda 4". Kino salėje tave linksmins 🤹🏼‍♀ „Renginiai Kine" animatoriai, tad ei, bičiuli,- paruošk savo vidinį kovotoją🥋, kurį galėsi parodyti mokantis PANDOS ŠOKIO metu, o prieš filmą personažai nuspalvins veidukus tavo mėgstamiausiu Kung Fu Pandos veikėju! 🐼🐯🦝🐢🐍🦧🍂🦊🦎🦚🐉 Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.
Kino teatruose nuo: 2024-03-09, Trukmė: 1h 34 min
Žanras: Komedija, animacija, nuotykių, šeimos
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Šuo ir katė. Pabėgimas (dubliuotas)
Cat and Dog (dubbed)
Tai nuotaikinga komedija visai šeimai, kokią gautumėte sumaišę filmus „Garfildas“ ir „Rožinė pantera“. Normaliomis aplinkybėmis Monika ir Džekas niekuomet nesusitiktų. Monikos pasaulis – virtuali erdvė: jos augintinė, katė vardu Diva, yra interneto mega sensacija.
Kino teatruose nuo: 2024-02-23, Trukmė: 1h 27 min
Žanras: Komedija, šeimos
Įvairaus amžiaus žiūrovams
Vonka (dubliuotas)
Wonka (dubbed)
Pamenate istoriją apie neturtingą berniuką Čarlį, kuris radęs auksinį bilietą laimėjo apsilankymą stebuklingame šokolado fabrike? Ir to fabriko savininką, ekscetriškąjį Vilį Vonką? Per šias Kalėdas „Meškiuko Padingtono“ režisierius ir „Hario Poterio“ prodiuseris dovanoja nuostabią progą pamatyti, nuo ko viskas prasidėjo.
Kino teatruose nuo: 2023-12-15, Trukmė: 1h 52 min
Žanras: Nuotykių, šeimos
Režisierius:
Paul King