N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Vasaros akcija vaikams: Ežiukas Sonic 2 (dubliuotas)
Sonic the Hedgehog 2 (dubbed) (2022)
Žanras: Veiksmo, nuotykių, šeimos
Sukurta: JAV, Kanada, Japonija
Platintojas: Dukine Film Distribution, UAB
Vaidina: Jim Carrey
Kino teatruose nuo: 2022-04-01
Trukmė: 2h 02 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

Mėgstamiausias pasaulyje mėlynasis ežiukas grįžta į naujo lygio nuotykius filme „Ežiukas Sonic 2“!

Apsigyvenęs Žaliojoje kalvoje, Ežiukas Sonic nori įrodyti, kad turi tai, ko reikia, kad taptų tikru herojumi. Jo išbandymas ateina, kai į Žemę grįžta piktadarys Dr. Robotnikas (akt. Jim Carrey), tik šį kartą su nauju partneriu Krumpliu, ieškodami smaragdo, galinčio sunaikinti civilizacijas.

Ežiukui Sonic nelieka nieko kito, kaip tik susivienyti su savo pagalbininku Uodega ir kartu leistis į kelionę po pasaulį bei surastų smaragdą, kol jis nepateko į piktadarių rankas.

Šviesos greitį išvystantis ryškiai mėlynas veikėjas visuomenei buvo pristatytas 1991-aisiais, kompanijai „Sega“ išleidus vaizdo žaidimą „Sonic the Hedgehog“ ir iškart tapo neatsiejama pop kultūros dalimi. Iš pradžių tik žaidimų konsolėse šmėžavęs Ežiukas Sonic ilgainiui tapo animacinių filmų, komiksų ir net anime veikėju, o nuo 2020-ųjų metų pasiekė Holivudą ir pristato jau antrąjį jo personažui dedikuotą filmą.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Režisierius: Jeff Fowler („Ežiukas Sonic“, „Rožinė pantera“)

Vaidina: Jim Carrey, James Marsden, Ben Schwartz, Idris Elba, Tika Sumpter, Natasha Rothwell, Shemar Moore, Adam Pally, Lee Majdoub, Colleen O‘Shaughnessey