Kino bilietas – magiškiausia dovana artėjančioms šventėms!

PADOVANOK – DŽIAUGSMO, JUOKO, MEILĖS, IR MAGIJOS – ŠVENTINĮ KINO BILIETĄ Į FORUM CINEMAS KINO TEATRĄ.

Artėjant gražiausioms metų šventėms, Kalėdoms ir Naujiesiems Metams, FORUM CINEMAS kino centruose galima įsigyti šventinių kino bilietų. Šventiniai kino bilietai - tai tikrai puiki proga nustebinti artimą ir mylimą žmogų, draugę ar draugą, anūką ar bendradarbį, suteikiant galimybę išvysti vieną ar net keletą naujausių filmų. Kitaip sakant: „Dovanok tai, ką pats norėtum gauti dovanų“.

„Forum Cinemas“ kino bilietas – ir magiškiausia dovana, nes bilietas galios į visus filmus, rodomus švenčių metu ir po švenčių iki pat 2022 metų lapkričio mėnesio visuose kino centruose „Forum Cinemas“ Lietuvoje - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. O ir būtent – „Forum Cinemas“ yra daugiausia kino teatrų, daugiausia kino salių, patogiausias kino seansų laikas ir plačiausias filmų pasirinkimas.

Šventinių dovanų KUPONŲ „Forum Cinemas“ šiemet išleido visiems pagal poreikius – ir vaikams, ir įmonėms ir specialiai – šeimai ar draugams.

Taigi – „Forum Cinemas“ Šventinis Kino bilietas – dalelė magijos - geriausia dovana artėjančioms šventėms!

Šventiniai e-bilietai parduodami internetu https://www.forumcinemas.lt/Tickets/pirkti-kuponus/, GEROS DOVANOS pardavimo vietose bei www.geradovana.lt

O taip pat galite pasiteirauti telefonu +370 52644764 darbo dienomis arba el. paštu p[email protected]

„Forum Cinemas“ - daugiausia kino teatrų, daugiausia kino salių, patogiausias kino seansų laikas ir plačiausias filmų pasirinkimas – daugiausia įspūdžių Jums.

LINKIME MAGIŠKŲ ĮSPŪDŽIŲ KINE!
 

*********************************************************************

Bendrosios 2021 metų šventinių bilietų (dovanų kuponų) nuostatos:

- šventiniai dovanų kuponai galioja visuose kino centruose „Forum Cinemas“ Lietuvoje (jei ant paties kupono nenurodyta kitaip);
- šventinius dovanų kuponus Jūs galite pasikeisti tik į kino bilietus kino kasose arba internetu, priklausomai, kaip nurodyta ant konkretaus kupono;
- šventiniai dovanų kuponai, kurių vertė 5 ir 16 € yra keičiami tik kino kasose ir tik į kino bilietus;
- kuponus pateikite kino kasoje ir pasikeiskite į norimo kino filmo bilietus. Jei Jūsų pasirinktame seanse nebėra laisvų vietų, rinkitės kitą kino seansą;
- šie kuponai galioja iki 2022 11 17 dienos imtinai, jų galiojimas nebepratęsiamas;
- kuponai galioja į visus reguliarius kino seansus bei 3D filmus, LUXE ir iSENSE kino sales, primokant reikiamą kainos skirtumą;
- kuponai atgal į pinigus nekeičiami;
- neišnaudojus kuponų vertės, keičiant į kino bilietus, likutis pinigais negrąžinamas;
- perskaitykite ir kitas papildomas standartines dovanų kuponų sąlygas.

   *************************************************************

Kitos papildomos sąlygos:
- Jei kino bilietų, už kuriuos atsiskaitoma Dovanų kuponu, kaina yra didesnė nei Dovanų kupono nurodyta vertė, trūkstamą sumą galima primokėti.
- Jei kino bilietų, už kuriuos atsiskaitoma Dovanų kuponu, kaina yra mažesnė nei Dovanų kupono nurodyta vertė, skirtumas negrąžinamas.
- Pateikus Dovanų kuponą atsiskaitymui, jis yra paimamas ir negrąžinamas. Vienu dovanų kuponu mokėti galima tik vieną kartą, po to kuponas anuliuojamas.
- Dovanų kuponas yra apsaugotas unikaliu brūkšniniu kodu bei kitomis apsaugos priemonėmis – saugokite brūkšninį kodą;
- Jei Dovanų kuponas yra sugadintas, t.y., daugiau kaip pusė jo yra sutepta, dalies jo trūksta ar jis yra kitaip pažeistas, arba nėra Dovanų kupono numerio (arba brūkšninio kodo) ar galiojimo termino, tokiu Dovanų kuponu atsiskaityti už prekes ir/ar paslaugas negalima, ir toks Dovanų kuponas nekeičiamas ir pinigai už jį negrąžinami.
- Iškilus papildomiems klausimams, pastaboms dėl Dovanų kupono projekto, kreipkitės telefonu Vilniuje (85) 2644 764 arba el. paštu [email protected].