Kino bilietas – magiškiausia dovana artėjančioms šventėms!

PADOVANOK – DŽIAUGSMO, JUOKO, MEILĖS, IR MAGIJOS – ŠVENTINĮ KINO BILIETĄ Į FORUM CINEMAS KINO TEATRĄ.

Artėjant gražiausioms metų šventėms, Kalėdoms ir Naujiesiems Metams, FORUM CINEMAS kino centruose kviečiame įsigyti šventinių kino bilietų. Šventiniai kino bilietai - tai tikrai puiki proga nustebinti artimą ir mylimą žmogų, draugę ar draugą, anūką ar bendradarbį, suteikiant galimybę išvysti vieną ar net keletą naujausių filmų. Kitaip sakant: „Dovanok tai, ką pats norėtum gauti dovanų“.

„Forum Cinemas“ kino bilietas – ir magiškiausia dovana, nes bilietas galios į visus filmus, rodomus švenčių metu ir po švenčių iki pat 2024 metų gruodžio mėnesio visuose kino centruose „Forum Cinemas“ Lietuvoje - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. 

Keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose – įsikūrę kino teatrai „Forum Cinemas“ – tai daugiausiai kino salių turintys kino centrai su gausiausiu kino filmų pasirinkimu! Be to, Vilniaus ir Klaipėdos „Forum Cinemas“ kino centruose galima rinktis padidinto komforto iLUXE kino sales (www.forumcinemas.lt/luxe), o Kaune – iSCAPE kino salę ir iSCAPE VIP vietas (www.scape.lt). „Forum Cinemas“ kino centruose žiūrovų laukia ir patys didžiausi kino ekranai Lietuvoje, „4K Laser“ vaizdo projekcija, „Dolby Atmos“ ir „Dolby Digital 7.1“ garso sistemos – patiems geriausiems įspūdžiams!

„Forum Cinemas“ kino mėgėjams siūlo plačiausią kino filmų pasirinkimą, patogiausią kino seansų laiką, daugiausia kino renginių ir švenčių, įskaitant kino festivalius „Kino pavasaris“, „Scanorama“, „Kanų liūtai“, specialiuosius renginius „Šeimos kino seansas“ ir „Pamatyk kine kino klasiką“. Per metus kino centruose „Forum Cinemas“ parodoma daugiau nei 300 skirtingų kino filmų, tiesiogiai transliuojamos „Metropolitan“ operos bei žymiausių muzikos grupių koncertai. Ir visa tai – didžiausiuose Lietuvoje kino ekranuose!

Šventinių dovanų KUPONŲ „Forum Cinemas“ šiemet išleido visiems pagal poreikius – ir vaikams, ir įmonėms ir specialiai – šeimai ar draugams.

Taigi – „Forum Cinemas“ Šventinis Kino bilietas – dalelė magijos - geriausia dovana artėjančioms šventėms!

Šventiniai e-bilietai parduodami ir internetu https://www.forumcinemas.lt/Tickets/pirkti-kuponus/, GEROS DOVANOS pardavimo vietose bei kitų partnerių parduotuvėse.

O taip pat galite pasiteirauti telefonu +370 52644764 (darbo dienomis 10 - 18 val.) arba el. paštu p[email protected]

„Forum Cinemas“ - daugiausia kino teatrų, daugiausia kino salių, patogiausias kino seansų laikas ir plačiausias filmų pasirinkimas – daugiausia įspūdžių Jums.

LINKIME MAGIŠKŲ ĮSPŪDŽIŲ KINE!

 

*********************************************************************

Bendrosios 2023 metų šventinių bilietų (dovanų kuponų) nuostatos:

- šventiniai dovanų kuponai galioja visuose kino centruose „Forum Cinemas“ Lietuvoje (jei ant paties kupono nenurodyta kitaip);
- šventinius dovanų kuponus Jūs galite pasikeisti tik į kino bilietus kino kasose arba internetu arba mobiliojoje programėlėje, priklausomai, kaip nurodyta ant konkretaus kupono;
- šie kuponai galioja iki 2024-12-10 dienos imtinai. 
Kuponų galiojimas nėra pratęsiamas. Tačiau kino kuponus, kurių galiojimas pasibaigęs, galima išsikeisti į reguliaraus filmo bilietą(-us) per 3 mėnesius nuo nurodytos galiojimo pabaigos. Pasibaigusio galiojimo kuponus Jūs galite pasikeisti į kino bilietus tik kino kasose, kasininkui patikrinus kuponą. Daugiau informacijos šiuo klausimu teiraukitės kasose. Pasibaigusio galiojimo kupono keitimui į kino bilietą taikomas 2 € mokestis. 
- kuponai galioja į visus reguliarius kino seansus bei 3D filmus, iLUXE, iLUXE VIP ir iSCAPE, iSCAPE VIP kino sales, primokant reikiamą kainos skirtumą;
- kuponai atgal į pinigus nekeičiami;
- neišnaudojus kuponų vertės, keičiant į kino bilietus, likutis pinigais negrąžinamas;
- perskaitykite ir kitas papildomas standartines dovanų kuponų sąlygas.

   *************************************************************

Kitos papildomos sąlygos:
- Jei kino bilietų, už kuriuos atsiskaitoma Dovanų kuponu, kaina yra didesnė nei Dovanų kupono nurodyta vertė, trūkstamą sumą galima primokėti.
- Jei kino bilietų, už kuriuos atsiskaitoma Dovanų kuponu, kaina yra mažesnė nei Dovanų kupono nurodyta vertė, skirtumas negrąžinamas.
- Pateikus Dovanų kuponą atsiskaitymui, jis yra paimamas ir negrąžinamas. Vienu dovanų kuponu mokėti galima tik vieną kartą, po to kuponas anuliuojamas.
- Dovanų kuponas yra apsaugotas unikaliu QR kodu bei kitomis apsaugos priemonėmis – saugokite QR kodą;
- Jei Dovanų kuponas yra sugadintas, t.y., daugiau kaip pusė jo yra sutepta, dalies jo trūksta ar jis yra kitaip pažeistas, arba nėra Dovanų kupono numerio (arba brūkšninio kodo) ar galiojimo termino, tokiu Dovanų kuponu atsiskaityti už prekes ir/ar paslaugas negalima, ir toks Dovanų kuponas nekeičiamas ir pinigai už jį negrąžinami.
- Iškilus papildomiems klausimams, pastaboms dėl Dovanų kupono projekto, kreipkitės telefonu
+370 52644764 (darbo dienomis 10 - 18 val.) arba el. paštu [email protected].