Naujame Metropoliteno operų sezone – Mocarto, Verdžio, Štrauso, Pučinio ir Donicečio kūriniai

Po vienerių metų pertraukos (pernai transliacijos nevyko dėl koronaviruso epidemijos) į „Forum Cinemas“ ekranus sugrįžta Niujorko Metropoliteno opera. Jau nuo spalio 9 dienos „Forum Cinemas“ žiūrovai galės pasinerti į užburiančią vienos didingiausių operos šventovių pasaulyje kuriamą magiją.

Naujajame sezone žiūrovų lauks net 11 stebuklingų šeštadienių su Volfgango Amadėjaus Mocarto, Džiuzepės Verdžio, Richardo Štrauso, Džiakomo Pučinio ir kitų kompozitorių muzika. Dešimt šių pasirodymų bus tiesioginės operų transliacijos iš Niujorko. Vienintelis įrašas – speciali dovana „Forum Cinemas“ operos mylėtojams: žavingosios V. A. Mocarto „Užburtosios fleitos“ spektaklis gruodžio 11 dieną.

Spalio 9-ąją sezonas bus atidarytas Modesto Musorgskio „Borisu Godunovu“. Spalio 23-oji Metropolitenui bus ypatinga diena: pirmąkart per 136-erių metų istoriją Niujorko Metropoliteno scenoje bus parodyta juodaodžio kompozitoriaus sukurta opera – Terenco Blanšaro „Ugnis mano kauluose“. Dar vienas šiuolaikinio kompozitoriaus kūrinys žiūrovų lauks ir gruodžio 4 dieną: amerikiečio Metju Okoino sukurta „Euridikė“. Metus užbaigs specialus gruodžio 11-os dienos seansas – „Užburtosios fleitos“ įrašas iš Metropoliteno scenos.

Jau pačią pirmą Naujųjų, 2022-ųjų, metų dieną „Forum Cinemas“ sales sudrebins Žiulio Masnė „Pelenės“ garsai. Sausio 29-ąją gėrėsimės Dž. Verdžio „Rigoletu“, o kovo 12 d. – rečiau statoma R. Štrauso opera „Ariadnė iš Nakso“. Dar viena Dž. Verdžio opera – „Don Karlas“ – žiūrovų lauks kovo 26-ąją, o gegužės 7 d. estafetę perims Dž. Pučinio „Turandot“. Itališka muzika naujajame operų sezone skambės ir gegužės 21 d. – Gaetano Donicečio „Liučija di Lamermur“. Birželio 4 d. sezoną užbaigs dar viena šiuolaikinė opera – australų režisieriaus Breto Dyno „Hamleto“ interpretacija.

Kaip žiūrovai jau yra pratę, visų operų transliacijų pertraukų metu bus galima „patekti“ už kulisų, pamatyti, kaip keičiamos scenografijos, užmesti akį į grimerines ir išgirsti unikalius interviu su vakaro žvaigždėmis.

Vienuolika ypatingų šeštadienių operos mylėtojams – naujame Niujorko „Metropoliteno“ sezone, į kurį nuo spalio 9 dienos kviečia „Forum Cinemas“. Šį projektą „Metropolitenas“ pradėjo 2006 m., o dabar prie jo jau yra prisijungę daugiau nei 70 šalių ir daugiau nei 2200 kino teatrų visame pasaulyje.

REPERTUARAS VILNIUJE IR KAUNE DATA BILIETAI
„Liučija di Lamermur“ 2022 gegužės 21 d. Pirkti >
„Hamletas“ 2022 birželio 4 d. Pirkti >

 

HD rezoliucijos vaizdo ir garso transliacija vyksta palydoviniu bei internetiniu ryšiu, todėl yra pakankamai sudėtingas procesas. Nepriklausomai nuo turimos modernios „Forum Cinemas“ technikos, galimi vaizdo ir garso trukdžiai. Transliuotojų vardu iš anksto atsiprašome už nepatogumus.

Operos rodomos originalo kalba ir su angliškais subtitrais.

*******************

INFORMACIJA IR BILIETAI

OPEROS tiesioginių transliacijų bilietų kainos
 

 

Reguliari kaina 19,00 €
5 bilietų rinkinys 75,00 €
Studentams ir senjorams (tik kasose su pažymėjimu) 14,00 €
Vaikiškas bilietas (tik kasose iki 10 metų) 12,00 €
Operos kartojimo bilietas 12,00 €

 

Bilietai nerezervuojami!

Sekite naujojo sezono repertuarą!