N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Pamatyk kine: Tamsos riteris (2008)
The Dark Knight (2008)
Žanras: Veiksmo
Platintojas: KINFO.LT, VšĮ
Kino teatruose nuo: 2024-06-03
Trukmė: 2h 33 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Tik birželio 2,3 ir 4 dienomis FORUM CINEMAS Vilniuje ir Kaune kviečiame PAMATYTI KINE Christopher Nolano TAMSOS RITERIO trilogiją.

Birželio 2 dieną: BETMENAS. PRADŽIA (Batman Begins, 2005)

Birželio 3 dieną: TAMSOS RITERIS (The Dark Knight, 2008)

Birželio 4 dieną: AMSOS RITERIO SUGRĮŽIMAS (The Dark Knight Rises, 2012)

„Jis buvo labai patenkintas šiuo vaidmeniu, neapsakomai didžiavosi ir patikėjo man viską užbaigti. Kai pirmą kartą parodėme ištrauką, jis paprašė atsukti ir pakartoti. Jaučiu milžinišką atsakomybę, nes jis manimi pasitikėjo ir atidavė save. Mes privalome panaudoti šį palikimą ir atskleisti visuomenei Heatho talentą. Montažinėje kiekvieną dieną jį stebiu, studijuoju jo balsą, žaviuosi jo veido mimika ir mėginu įsivaizduoti, kaip jis reaguotų į mūsų pasirinktus epizodų variantus ir nepatekusias scenas. Gaila, kad negalėsime suorganizuoti specialaus seanso, susėsti į 3-4 eiles už Heatho, stebėti jo reakcijas ir sužinoti jo mintis. Beprotiškai jo ilgiuosi“, - teigia režisierius Christopheris Nolanas.

„Tamsos riteris“ yra paskutinis iki galo užbaigtas „Oskarui“ nominuoto aktoriaus darbas, kuriam jis buvo beprotiškai atsidavęs, visą mėnesį gyveno vienas viešbučio kambaryje ir rašė dienoraštį apie didžiausią išbandymą. Filmavimo metu jaunuolis neatitrūkdavo nuo vaidmens net laisvadieniais, kankinosi dėl nemigos, kategoriškai atsisakydavo kalbėti savo balsu ir nuolat šiurpindavo kūrybinės grupės narius. Dažniausiai jis pats prašydavo pakartoti sudėtingiausius epizodus, kol pajausdavo, kad atliko užduotį tobulai. Užtenka pasižiūrėti trumpą reklaminį klipą ir specialiai paruoštą 6 minučių ištrauką, kad suprastum, jog čia Heathas Ledgeris sukūrė fantastiškai gerą ir ypatingą vaidmenį. Jo kolegos nebijo daryti išvadų, kad drastiškai pasikeitęs klounas žudikas Džokeris yra žymiai geresnis už Jacko Nicholsono kultinį personažą Timo Burtono senajame „Betmene“.

Christopherio Nolano versijoje Džokeris taps bebaimiu bankų grobiku, kuris sukels paniką mitiniame Gotamo mieste. Viename iš epizodų jis apgauna policijos pareigūnus, apsimesdamas numirėliu ir pasislėpdamas maiše. Per išankstines peržiūras prisiminimus sukeliantis epizodas šokiravo aktoriaus gerbėjus, bet režisierius didvyriškai nusprendė nieko nekeisti ir nedaryti išimčių.

Betmenas arba Žmogus-šikšnosparnis yra neabejotinai populiariausias komiksų superherojus ir neatsiejamas popkultūros veikėjas.

Beveik visi pirmojo filmo aktoriai sugrįžo, todėl vėl susitiksime su Christianu Bale'u, seru Michaelu Caine'u, Morganu Freemanu, Gary Oldmanu ir Cillianu Murphy.

Amžiaus cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Filmas bus rodomas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Christopher Nolan

Vaidina: Christian Bale, Michael Caine, Heath Ledger, Gary Oldman, Aaron Eckhart, Maggie Gyllenhaal, Morgan Freeman

Renginio metu bus fotografuojama. Organizatorių nuotraukos gali būti naudojamos renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, interneto puslapiuose ir t.t.