SMART NET KINO DIENA

Visiems, kas SMART – aktyviems, besidomintiems, žingeidiems ir pramogaujantiems – pristatome  naują „Forum Cinemas“ projektą – SMART NET KINO DIENĄ.

Tik antradienį, gegužės 30 dieną visuose kino centruose „FORUM CINEMAS“ – vasaros sutiktuvės ir SMART NET pirmoji KINO DIENA. Nes visą dieną į visus kino filmus, pateikus specialų SMART NET kodą, visi bilietai kainuos daugiau nei per pus pigiau  - tik nuo 3 €.

Gegužės 30 dieną galėsite rinktis geriausius ir naujausius filmus iš viso repertuaro – tai ir kultinis „Greiti ir įsiutę 10“, animacinis „Kakės Makės filmas“ arba „Disney“ filmas „Undinėlė“, arba veiksmo trileris „Kandaharas“ su Gerardu Butleriu, o gal iš koto verčianti komedija „Mano pakvaišęs senis“ su Robertu De Niro? Rinkitės bet kurį gegužės 30 dienos repertuaro filmą ir su specialiu SMART NET kodu su nuolaida galėsite įsigyti iki keturių bilietų sau, draugams ar šeimai.

SMART NET specialų kodą gauti labai paprasta – apsilankykite gegužės 22-29 dienomis bet kurioje „Senukų“ fizinėje parduotuvėje arba elektroninėse parduotuvėse senukai.lt arba 1a.lt, pirkite prekių su SMART NET už bet kokią sumą ir gausite specialų kodą KINO DIENAI.

Daugiau informacijos kaip gauti specialų SMART NET kodą: https://www.senukai.lt/akcija/kino-diena-su-smart-net/nwo arba https://www.1a.lt/akcija/kino-diena-su-smart-net/3ul

SMART NET KINO DIENOS bilietai parduodami nuo gegužės 24 dienos „Forum Cinemas“ kino kasose arba internetu www.forumcinemas.lt bei telefone mobiliojoje programėlėje (Forum Cinemas LT). Perkant bilietus pateikite arba įveskite kodą ir nuolaida kino bilietams Jums bus pritaikyta automatiškai.

Taigi – antradienis, gegužės 30 diena – SMART NET KINO DIENA visuose „Forum Cinemas“ kino teatruose, kur daugiausia kino salių, didžiausias filmų pasirinkimas, patogiausias seansų laikas ir magiški įspūdžiai Jums!

Akcijos „SMART NET KINO DIENA“ sąlygos:

1. Akcija galioja visuose „Forum Cinemas“ kino teatruose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose) nurodytą dieną (gegužės 30-ą) bet kuriuo reguliarių kino seansų rodymo metu (ryte, dieną, vakare, naktį), pateikus specialų SMART NET kodą ir bilietus perkant kino kasose, internetu ar per APP programėlę.
2. Akcija taip pat galioja reguliariems kino seansams 3D, LUXE ir iSCAPE salėse, Klientui primokant numatytą mokestį, skelbiamą šio puslapio apačioje.
3. Akcija galima pasinaudoti gegužės 30-ai dienai, perkant bilietus nuo gegužės 24-os dienos, kuomet paskelbiamas Akcijos dienos repertuaras.
4. Akcija negalioja bilietams į nereguliarius kino seansus, jei tokių būtų -  kino renginių „Kino pavasaris", „Scanorama“, „Kino komedijų festivalis“, „Kanų Liūtai“ reklamų festivalis,  „Siaubo filmų maratonas-festivalis" ir kt., taip pat tuo metu rodomiems nereguliariems filmams-koncertams bei kino projektų – „Futbolas 3D", „Krepšinis 3D", „Opera HD", „Koncertai LIVE HD", „Red Carpet premjera"– metu.
5. Akcijos bilietų kainų nuolaidos nesumuojamos su kitomis „Forum Cinemas“ nuolaidomis ar nuolaidų programomis (vaikiški bilietai, senjorų nuolaidos, „Kino Klubas“ ir kitos nuolaidos bei pasiūlymai skelbiami oficialiame „Forum Cinemas“ kainoraštyje).
6. Su Akcijos kodu vienu metu galima įsigyti iki 4 bilietų Akcijos sąlygomis.
7. Akcijos metu parduodamų bilietų skaičius ribotas – tiek kiek yra laisvų vietų kino salėje. Jei Jūsų pasirinktame kino seanse laisvų vietų nebeliko – rinkitės kitą kino seansą.
 
Priemokos taikomos šiems bilietams:
+ 1,00 € priemoka už bilietą į 3D filmą.
+ 2,50 € priemoka už kiekvieną bilietą, galiojantį į iSCAPE/LUXE salę.
+ 5,50 € priemoka už du bilietus į iSCAPE VIETOS DVIEM kėdes.
+ 12,00 € priemoka už du bilietus į iSCAPE VIP vietas (dviem).
 

Linkime MAGIŠKŲ ĮSPŪDŽIŲ!