SMART NET KINO DIENA

Visiems, kas SMART – aktyviems, besidomintiems, žingeidiems ir pramogaujantiems  - pristatome – naują „Forum Cinemas“ ir „Senukų“ projektą – SMART NET KINO DIENĄ.

Tik šį trečiadienį, vasario 28 dieną visuose kino centruose „FORUM CINEMAS“ – magiškas pavasaris  prasideda...SMART NET KINO DIENA Nes visą dieną į visus kino filmus, pateikus specialų SMART NET kodą, visi bilietai kainuos daugiau nei per pus pigiau  - tik nuo 3 €.

O vasario 28 dieną galėsite rinktis geriausius ir naujausius filmus iš viso repertuaro – tai ir naujausia lietuviška komedija su Mantu Stonkum ir Justinu Jankevičium „Draugų lažybos“, ir erdvinės muzikos pilnas „BOB MARLEY. ONE LOVE“ filmas, ir greičio, adrenalino ralio efektų veiksmo trileris „DIDŽIOSIOS LENKTYNĖS: AUDI PRIEŠ LANCIA“, fantastinis veiksmo „MADAM WEB“, komedija šeimai „ŠUO IR KATĖ“ ir dar daugelis kitų, esančių repertuare. Rinkitės bet kurį filmą iš vasario 28 dienos repertuaro filmą ir su specialiu SMART NET kodu su nuolaida galėsite įsigyti iki keturių bilietų sau, draugams ar šeimai.

SMART NET specialų kodą gauti labai paprasta – apsilankykite vasario 19 - 27 dienomis bet kurioje „Senukų“ fizinėje parduotuvėje arba elektroninėse parduotuvėse senukai.lt arba 1a.lt, pirkite prekių su SMART NET už bet kokią sumą ir gausite specialų kodą KINO DIENAI.

Daugiau informacijos kaip gauti specialų SMART NET kodą: https://www.senukai.lt/akcija/kino-diena-su-smart-net/nwo arba https://www.1a.lt/akcija/kino-diena-su-smart-net/4gy

SMART NET KINO DIENOS bilietai parduodami nuo vasario 21 dienos „Forum Cinemas“ kino kasose arba internetu www.forumcinemas.lt  bei telefone mobiliąja programėle (Forum Cinemas LT). Perkant bilietus pateikite arba įveskite kodą ir nuolaida kino bilietams Jums bus pritaikyta automatiškai.

Taigi – trečiadienis, vasario 28 - SMART NET KINO DIENA visuose „Forum Cinemas“ kino teatruose, kur daugiausia kino salių, didžiausias filmų pasirinkimas, patogiausias seansų laikas ir magiški įspūdžiai Jums!

Akcijos „SMART NET KINO DIENA“ sąlygos:

1. Akcija galioja visuose „Forum Cinemas“ kino teatruose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose) nurodytą dieną bet kuriuo reguliarių kino seansų rodymo metu (ryte, dieną, vakare, naktį), pateikus specialų SMART NET kodą ir bilietus perkant kino kasose, internetu ar per APP programėlę.
2. Akcija taip pat galioja reguliariems kino seansams 3D, LUXE ir iSCAPE salėse, Klientui primokant numatytą mokestį, skelbiamą šio puslapio apačioje.
3. Akcija galima pasinaudoti vasario 28 dienai, perkant bilietus nuo vasario 21 dienos, kuomet paskelbiamas Akcijos dienos repertuaras.
4. Akcija negalioja bilietams į nereguliarius kino seansus, jei tokių būtų -  kino renginių „Kino pavasaris", „Scanorama“, „Kino komedijų festivalis“, „Kanų Liūtai“ reklamų festivalis,  „Siaubo filmų maratonas-festivalis" ir kt.
5. Akcijos bilietų kainų nuolaidos nesumuojamos su kitomis „Forum Cinemas“ nuolaidomis ar nuolaidų programomis (vaikiški bilietai, senjorų nuolaidos, „Kino Klubas“ ir kitos nuolaidos bei pasiūlymai skelbiami oficialiame „Forum Cinemas“ kainoraštyje).
6. Su Akcijos kodu vienu metu galima įsigyti iki 4 bilietų Akcijos sąlygomis.
7. Akcijos metu parduodamų bilietų skaičius ribotas – tiek kiek yra laisvų vietų kino salėje. Jei Jūsų pasirinktame kino seanse laisvų vietų nebeliko – rinkitės kitą kino seansą.
 
Priemokos taikomos šiems bilietams:
+ 1,00 € priemoka už bilietą į 3D filmą.
+ 3,00 € priemoka už kiekvieną bilietą, galiojantį į iSCAPE/iLUXE salę.
+ 6,50 € priemoka už du bilietus į iSCAPE VIETOS DVIEM kėdes.
+ 13,00 € priemoka už du bilietus į iSCAPE/iLUXE VIP vietas (dviem).
 

Linkime MAGIŠKŲ ĮSPŪDŽIŲ!