Kino bilietas – magiškiausia dovana artėjančioms šventėms!

PADOVANOK – DŽIAUGSMO, JUOKO, MEILĖS, IR MAGIJOS – ŠVENTINĮ KINO BILIETĄ Į FORUM CINEMAS KINO TEATRĄ.

Artėjant gražiausioms metų šventėms, Kalėdoms ir Naujiesiems Metams, FORUM CINEMAS kino centruose galima šventinių kino bilietų. Šventiniai kino bilietai - tai tikrai puiki proga nustebinti artimą ir mylimą žmogų, draugę ar draugą, anūką ar bendradarbį, suteikiant galimybę išvysti vieną ar net keletą naujausių filmų. Kitaip sakant: „Dovanok tai, ką pats norėtum gauti dovanų“.

„Forum Cinemas“ kino bilietas – ir magiškiausia dovana, nes bilietas galios į visus filmus, rodomus švenčių metu ir po švenčių iki pat lapkričio mėnesio visuose kino centruose „Forum Cinemas“ Lietuvoje - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. O ir būtent – „Forum Cinemas“ yra daugiausia kino teatrų, daugiausia kino salių, patogiausias kino seansų laikas ir plačiausias filmų pasirinkimas.

Šventinių dovanų KUPONŲ „Forum Cinemas“ šiemet išleido visiems pagal poreikius – ir vaikams, ir įmonėms ir specialiai – šeimai ar draugams. Bei svarbiausia ir populiariausia  – „Forum Cinemas“ universalus 10 arba 20 € kuponas, tinkantis tiek kino bilietams, tiek kino skanėstams.

Taigi – „Forum Cinemas“ Šventinis Kino bilietas – dalelė magijos - geriausia dovana artėjančioms šventėms!

Šventiniai bilietai parduodami internetu https://www.forumcinemas.lt/Tickets/pirkti-kuponus/, GEROS DOVANOS stenduose RIMI ir MAXIMA parduotuvėse bei www.geradovana.lt

O taip pat galite pasiteirauti telefonu +370 52644764 darbo dienomis arba el. paštu p[email protected]

„Forum Cinemas“ - daugiausia kino teatrų, daugiausia kino salių, patogiausias kino seansų laikas ir plačiausias filmų pasirinkimas – daugiausia įspūdžių Jums.

LINKIME MAGIŠKŲ ĮSPŪDŽIŲ KINE!
 

*********************************************************************

Bendrosios 2020 metų šventinių bilietų (dovanų kuponų) nuostatos:

- šventiniai dovanų kuponai galioja visuose kino centruose „Forum Cinemas“ Lietuvoje (jei ant paties kupono nenurodyta kitaip); 
- šventinius dovanų kuponus 4,5 €, 7,5 €, 10 € ir 20 € vertės Jūs galite pasirinktinai pasikeisti į kino bilietus arba skanėstus kino bare;
 - šventiniai dovanų kuponai, kurių vertė 15 € (kaina 14 €) ir 37,5 € (kaina 30 €) yra keičiami tik kino kasose ir tik į kino bilietus;
- kuponus pateikite kino kasoje ir pasikeiskite į norimo kino filmo bilietus. Jei Jūsų pasirinktame seanse nebėra laisvų vietų, rinkitės kitą kino seansą;
- šie kuponai galioja iki 2021 11 18 dienos imtinai, jų galiojimas nebepratęsiamas;*
- kuponai galioja į visus reguliarius kino seansus bei 3D filmus, primokant reikiamą kainos skirtumą;
- kuponai atgal į pinigus nekeičiami;
- neišnaudojus kuponų vertės, keičiant į kino bilietus, likutis pinigais negrąžinamas;
- perskaitykite ir kitas papildomas standartines dovanų kuponų sąlygas.

*Šventinių kuponų galiojimas nėra pratęsiamas. Tačiau šventinius kino kuponus, kurių galiojimas pasibaigęs, galima išsikeisti į reguliaraus filmo bilietą(-us) per 3 mėnesius nuo nurodytos galiojimo pabaigos. Pasibaigusio galiojimo šventinius kuponus Jūs galite pasikeisti į kino bilietus tik kino kasose, kasininkui patikrinus kuponą. Daugiau informacijos šiuo klausimu teiraukitės kasose. Pasibaigusio galiojimo kupono keitimui į kino bilietą taikomas 1 € mokestis.

   *************************************************************

Kitos papildomos sąlygos:
- Jei kino bilietų, baro prekės(-ių), už kurią(-as) atsiskaitoma Dovanų kuponu, kaina yra didesnė nei Dovanų kupono nurodyta vertė, trūkstamą sumą galima primokėti.
- Jei kino bilietų, baro prekės(-ių), už kurią(-as) atsiskaitoma Dovanų kuponu, kaina yra mažesnė nei Dovanų kupono nurodyta vertė, skirtumas negrąžinamas.
- Pateikus Dovanų kuponą atsiskaitymui, jis yra paimamas ir negrąžinamas. Vienu dovanų kuponu mokėti galima tik vieną kartą, po to kuponas anuliuojamas.
- Dovanų kuponas yra apsaugotas unikaliu brūkšniniu kodu bei kitomis apsaugos priemonėmis – saugokite brūkšninį kodą;
- Jei Dovanų kuponas yra sugadintas, t.y., daugiau kaip pusė jo yra sutepta, dalies jo trūksta ar jis yra kitaip pažeistas, arba nėra Dovanų kupono numerio (arba brūkšninio kodo) ar galiojimo termino, tokiu Dovanų kuponu atsiskaityti už prekes ir/ar paslaugas negalima, ir toks Dovanų kuponas nekeičiamas ir pinigai už jį negrąžinami.
- Iškilus papildomiems klausimams, pastaboms dėl Dovanų kupono projekto, kreipkitės telefonu Vilniuje (85) 2644 762 arba el. paštu [email protected]