VAIKIŠKAS KINO KUPONAS

Vertė 6 €, o kaina tik 5 €

 

PADOVANOK MEILĖS, JUOKO, DŽIAUGSMO IR PIRMĄJĮ NUOSAVĄ ŠVENTINĮ KINO BILIETĄ VAIKUI.

Jei norite padovanoti išskirtinę dovanėlę vaikui iki dešimties metų - Vaikiškas „Forum Cinemas“ dovanų kuponas tam puikiai tiks! Jūs ne tik pradžiuginsite vaiką, bet ir suteiksite jam savarankiškumo pojūtį – jis turės jau NUOSAVĄ bilietą į MAGIŠKĄ KINO PASAULĮ.

Šventiniai Vaikiški dovanų kuponai yra skirti vienam bilietui į kiną vaikui, kurio amžius iki 10 metų (imtinai). Jų vertė 6 €, o kaina - 5 €.

Bendrosios Vaikiškų šventinių bilietų (dovanų kuponų) nuostatos:

- šis  šventinis Vaikiškas dovanų kuponas galioja visuose kino centruose „Forum Cinemas“ Lietuvoje vaikams iki 10 metų amžiaus ir į kino filmus, kuriems suteiktas leidžiamas amžiaus cenzas (V, N-7 ir N-13). Kuponas ir bilietas negalios į filmus, kurių amžiaus cenzas yra N-16 ir S. Į N-13 amžiaus cenzu pažymėtus filmus bilietas galios, jei nepilnamečius asmenis nuo 7 iki 10 metų lydės pilnametis asmuo. Plačiau apie amžiaus cenzus skaitykite čia.

- šį kuponą pateikite kino kasoje ir pasikeiskite į norimo kino filmo bilietą. Kuponą į bilietą galima taip pat išsikeisti internetu arba mobiliojoje programėlėje. Jei Jūsų pasirinktame seanse nebėra laisvų vietų, rinkitės kitą kino seansą;
- šis kuponas galioja iki 2024-12-10 dienos imtinai; 
- Kuponų galiojimas nėra pratęsiamas. Tačiau kino kuponus, kurių galiojimas pasibaigęs, galima išsikeisti į reguliaraus filmo bilietą(-us) per 3 mėnesius nuo nurodytos galiojimo pabaigos. Pasibaigusio galiojimo kuponus Jūs galite pasikeisti į kino bilietus tik kino kasose, kasininkui patikrinus kuponą. Daugiau informacijos šiuo klausimu teiraukitės kasose. Pasibaigusio galiojimo kupono keitimui į kino bilietą taikomas 2 € mokestis. 
- kuponas galioja į visus reguliarius kino seansus bei 3D filmus, iLUXE, iLUXE VIP, iSCAPE ir iSCAPE VIP kino sales, primokant reikiamą kainos skirtumą;
- šio kupono brūkšninis kodas aktyvuojamas tik sumokėjus už kuponą prekybos centro kasoje;

- šis kuponas negalioja baro skanėstams;
- kuponas atgal į pinigus nekeičiamas;
- neišnaudojus kupono vertės, keičiant į kino bilietą, likutis pinigais negrąžinamas;

- kuponas galioja ir pagal kitas standartines dovanų kuponų galiojimo sąlygas, su kuriomis galite susipažinti www.forumcinemas.lt/padovanok;
- ne „Forum Cinemas“ kasose pirkto kupono galiojimą, terminą ir kitas sąlygas galite pasitikrinti www.geradovana.lt.

PANAUDOJIMO PAVYZDYS

Šį Vaikišką kuponą panaudokite iki nurodytos datos. Perkant bilietus kino kasose, kuponą pateikite kasininkui, kuris patikrins kupono aktyvavimą ir išduos reikiamus bilietus. Kuponą taip pat galima panaudoti internetu ar mobiliojoje programėlėje. Išsirinkite mūsų internetinėje svetainėje (www.forumcinemas.lt) ar mobiliojoje programėlėje norimą filmą, seanso laiką ir pereikite į bilietų pirkimo puslapį (nukreipiama automatiškai prisiregistravusius ir prisijungusius vartotojus). Perkant vieną ar kelis bilietus internetu, laikykitės pateikiamų instrukcijų ir atsiskaitant už bilietą įveskite šio dovanų kupono QR kodo 11 skaičių seką į nurodytą langelį. Ir atsisiųskite bilietą(-us) į savo telefoną, o tuomet su telefonu eikite tiesiai į kino salę.

Priminsime, kad kasininkas ar kontrolierius, esant abejonei dėl Jūsų vaiko amžiaus ir lengvatinio bilieto skyrimo, turi teisę paprašyti ir patikrinti vaiko amžių įrodantį dokumentą.

„Forum Cinemas“ Jūsų Vaikui linki PIMPAČKIUTIŠKIAUSIŠKŲ ir linksmiausių nuotykių kine!