N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Prasti reikalai
Poor Things (2023)
Žanras: Komedija, drama, fantastinis, romantinis
Sukurta: Airija, Didžioji Britanija, JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2024-01-19
Trukmė: 2h 21 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Išskirtinai vizualių filmų kūrėjas Yorgos Lanthimos ir prodiuserė bei aktorė Emma Stone pristato neįtikėtiną istoriją apie fantastišką Belos Bakster (akt. Emma Stone) evoliuciją, jaunos moters, kurią sugrąžino į gyvenimą genialus ir neortodoksiškas mokslininkas daktaras Godvinas Baksteris (akt. Willem Dafoe).

Tačiau Bela, akylai saugoma daktaro, trokšta mokytis. Norėdama pažinti aplinkinį pasaulį, kurio jai taip trūksta, Bela pabėga su gražiakalbiu teisininku Dankanu Vederbernu (akt. Mark Ruffalo) į uraganišką nuotykį per žemynus.

Išsilaisvinusi nuo savo laikmečio išankstinių nusistatymų, Bela tvirtai laikosi savo tikslo siekti lygybės ir išsivadavimo.

Romantinė mokslinės fantastikos kino juosta „Prasti reikalai“ yra trečiasis „Oskaro“ laureatės Emma Stone bendradarbiavimas su keturiems „Oskarams“ nominuotu graikų kino režisieriumi, filmų prodiuseriu, scenaristu, fotografu ir buvusiu profesionaliu krepšininku Yorgos Lanthimos.

Amžiaus cenzas: N-16

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisavo: Yorgos Lanthimos („Favoritė“, „Omaras“, „Iltinis dantis“, „Šventojo elnio nužudymas“)

Vaidina: Emma Stone, Mark Ruffalo, Willem Dafoe, Ramy Youssef, Kathryn Hunter, Christopher Abbott, Jerrod Carmichael, Margaret Qualley, Suzy Bemba, John Locke, Damien Bonnard