N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Kalbėk su manimi
Talk To Me (2023)
Žanras: Siaubo
Sukurta: Australija
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2023-08-25
Trukmė: 1h 34 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Nuo rugpjūčio 25 dienos kino teatruose demoniškas siaubo filmas – „Kalbėk su manimi“. Australijoje populiarūs broliai dvyniai Danny ir Michaelas Philippou, žinomi kaip YouTuberiai „RackaRacka“ iš interneto persikėlė į didįjį ekraną. Debiutinė režisierių kino juosta kritikų įvertina, kaip vienas šiurpiausių šių metų filmų.

Ar prisimeni tą šiurpų vakarėlių žaidimą, kai spiritizmo lentos, adatos ir siūlo pagalba bandai išsikviesti dvasias iš ano pasaulio? Trokšti stipresnių pojūčių? Išbandyk naują būdą bendrauti su mirusiaisiais – senovinę balzamuotą ranką. Žaidimas paprastas. Uždek žvakę, prisirišk prie kėdės, laikyk rankos šaltus pirštus ir kreipkis į dvasių pasaulį sakydamas žodžius: „Kalbėk su manim“. Prieš tavo akis pasirodys demonas, kurį išsikvietė tavo pasąmonė. Mažai adrenalino? Ištark: „Aš tave įsileidžiu“ – akimirksniu tavo akys taps visiškai juodos, kūną tampys traukuliai, iškviestas demonas lys tau po oda, pasieks sielą, užvaldys mintis, o tada atsivers durys į pragaro ertmę, kurioje gali likti tik 90 sekundžių – užtruksi ilgiau - iškviestasis demonas visiems laikams pasiliks tavyje, iš kur nebus kelio atgal.

Spiritizmo ritualu, kuris „TikTok‘e“ plinta kaip virusas, susidomi Mija (akt. Sophie Wilde) ir jos geriausia draugė Džeidė (akt. Alexandra Jensen). Mijai tai galimybė pakalbėti su neseniai mirusia mama, Džeidei – patenkinti smalsumą. Draugai linksminasi kalbėdamiesi su mirusiais tol, kol į ritualinį seansą neįsitraukia ir jaunasis Džeidės broliukas Railis (akt. Joe Bird). Žaidimas tampa mirtinai pavojingu. Vakarėlio dalyviai supranta, kad nuėjo per toli. Įleisdami demoną į vaiko kūną jie atidarė vartus į tamsų anapusinį pasaulį. Demonai apsėda Railio sielą, o Miją nuolat persekioja paranormalios, kraupios ir kraują stingdančios vizijos. Pamažu merginos gyvenimas virsta košmaru, iš kurio ištrūkti nebėra jokių šansų.

„Kalbėk su manimi“ – įtampos kupinas, tikras siaubo filmas, prikaustantis dėmesį nuo pat pirmųjų sekundžių. Nuolat į nugarą kvėpuojanti baimė ir įtampa užvaldys kūną taip, kad ilgam turėsite ką prisiminti.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: Danny Philippou, Michael Philippou

Vaidina: Sophie Wilde, Joe Bird, Alexandra Jensen ir kt.