N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Barbė
Barbie (2023)
Žanras: Komedija, nuotykių, muzikinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Režisierius: Greta Gerwig
Kino teatruose nuo: 2023-07-21
Trukmė: 1h 54 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Barbė (aktorė Margot Robbie) gyvena nuostabioje šalyje kur kiekviena diena yra kaip šventė. Ten visai šalia – jūra, visuomet šviečia saulė, visi šoka, dainuoja ir linksminasi. Barbė turi daugybę draugių: Barbę daktarę, Barbę rašytoją, Barbę teisėją, Barbę žurnalistę, Barbę prezidentę ir dar daugybę kitų, su kuriomis leidžia savo nepriekaištingas, neužmirštamas ir pačias nuostabiausias dienas.

Deja, staiga tobulas jos gyvenimas tampa ne toks tobulas ir Barbė panyra į egzistencinė krizė. Ieškodama atsakymų, ji patraukia į Tikrąjį Pasaulį. Prie jos prisiplaka ir ištikimai tarsi šunytis iš paskos sekiojantis Kenas (vaidina Ryan Gosling). O žmonių pasaulyje Barbės jau laukia tokie išbandymai, kokių nei ji pati, nei jos draugės negalėjo net įsivaizduoti.

Negana to, kad žmonės atrodo ir elgiasi visiškai ne taip, kaip tobuluose namuose– netrukus Barbė ir Kenas tampa tikrais taikiniais. Juos, suvokęs reputacinę riziką, ima medžioti pats kompanijos „Matel“ prezidentas (aktorius Will Ferrell). Tačiau nors ir iš pažiūros atrodanti tik graži lelytė, be proto sumani ir stipri Barbė užkurs tikrą vakarėlį kiekvienam pasimaišiusam jos kelyje.

Iki ašarų juokinga ir jaunatviškai jautri komedija „Barbė“ į kino ekranus atkeliauja liepos 21 dieną.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Filmas skirtas žiūrovams nuo 13 metų. 7 - 12 metų amžiaus vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Režisierė: Greta Gerwig

Vaidina: Margot Robbie, Ryan Gosling, Will Ferrell