Įvairaus amžiaus žiūrovams
Kung Fu triušis: Ugnies valdovas
Legend Of A Rabbit: The Martial of Fire (2015)
Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos
Sukurta: Kinija
Platintojas: Best Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2015-10-02
Trukmė: 1h 30 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovamsĮ kino ekranus atkeliauja senovines kung-fu paslaptis išmanantis triušis. Visą gyvenimą svajojęs tapti galingu kovotoju, vienas triušelis pagaliau įgyvendino savo svajonę. Iš savo mokytojo išmokęs senovinių kung-fu meno paslapčių, vieną dieną triušelis galėjo stoti į kovą su bet kuriuo priešininku. Svarbiame stipriausių kung-fu kovotojų turnyre nugalėjęs visus varžovus, jis tapo visų gerbiamu savo miestelio gynėju. Sunkiai iškovota pergalė, aplinkinių pagyros ir pagarba išlepino triušį. Maudydamasis šlovės spinduliuose jis aptingo ir apleido treniruotes.

Vieną dieną priverstas stoti į kovą su klastingu priešininku, triušis su nerimu pastebi, kad jo kung-fu sugebėjimai paslaptingai dingo. Maža to – jo nugalėtojas ima kėsintis sugriauti gimtojo triušio miestelio tvarką ir ramybę. Netrukus paaiškėja ir dar viena nemaloni aplinkybė: jo priešininkas stengiasi pasisavinti paslaptingą senovinį akmenį, su kurio pagalba galima valdyti žemę ir ugnį. Supratęs, kad tai reikštų pražūtį jo gimtajam miesteliui, triušis privalo padaryti viską, kad apgintų tai, kas jam brangu. Sukandęs dantis, jis grįžta prie griežto treniruočių režimo. Tačiau ar jo pastangų pakaks apsiginti nuo klastingojo priešininko? Su dviejų ištikimų draugų pagalba kung-fu triušis pasiryžta suardyti savo priešo planus ir apginti savo gimtąjį miestelį.

Režisierius: Dake Dong

Dubliažo režisierius: Vilius Tamošaitis

Lietuviškai įgarsino: Vytas Rašimas, Gytis Balčiūnas, Benita Vasauskaitė, Algirdas Dainavičius, Algis Butvilas, Marius Narbutis, Andrius Kauklys, Agnė Kaktaitė.

Dubliažo studija: Garso Architektūra/Happyendless studio