N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Būk kietas!
Be Cool (2005)
Žanras: Komedija
Sukurta: 20th Century Fox
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 2005-03-26
Trukmė: 2h 00 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

Nepamirštamas “Bulvarinio skaitalo” duetas – Johnas Travolta ir Uma Thurman – grįžta į ekranus smagioje ir stilingoje kriminalinėje komedijoje, sukurtoje pagal kultinio rašytojo Elmore’o Leonardo knygą.

Jis – Čilis Palmeris, žavus gangsteris, kuriam nusibodo “išmušinėti babkes” ar “užvertinėti” jo bosui neįtikusius vargetas. Čilis ryžosi įgyvendinti savo svajonę – tapti kino prodiuseriu. Tokį jį pirmą kartą išvydome populiarioje komedijoje “Kontraktas su neūžauga”.

Dabar žaviausias ir stilingiausias Amerikos gangsteris – vėl ekranuose, kad sudrebintų muzikos industriją! Holivudas jį nuvylė, todėl sužavėjęs seksualią nedidelės įrašų kompanijos savininkę, Čilis visa galva neria į naują ir viliojančią veiklos sritį. Popmuzikos verslo dėsniai – negailestingi, tačiau buvęs gangsteris čia jaučiasi it žuvis vandenyje. Pasiryžus paversti žvaigžde jauną ir talentingą dainininkę, Čiliui tenka susidurti ne tik su jos bjauriu charakteriu, bet ir konkurentų pinklėmis, keistais garsenybių įpročiais, rusų gangsteriais, homoseksualiais asmens sargybiniais bei įtakingu gangsta-repo prodiuseriu. Tačiau Palmeris – ne iš kelmo spirtas. Jis jau pasistengs, jog visada ir visur - nuo įrašų studijų ir prabangių muzikos magnatų kabinetų iki grandiozinių koncertų ir MTV apdovanojimų – viskas vyktų pagal jo planą. Beje, paaiškėja, jog šou verslo užkulisių papročiai nedaug kuo skiriasi nuo mafijos, todėl bendraujant su muzikos verslo “rykliais” herojui itin praverčia “razborkėse” įgyti derybininko sugebėjimai, apsukrumas, kieto vyruko įgūdžiai ir, be abejo, nepakeičiamas humoro jausmas…

“Kietoje” komedijoje suvaidino ne tik gausybė kino žvaigždžių, bet ir muzikos garsenybės, o vienas juostos epizodų buvo filmuojamas iš tiesų 2004 m. įvykusio grupės “Aerosmith” koncerto metu.