Naujas Maskvos Didžiojo baleto teatro sezonas – septyni ypatingi elegancijos, meistriškumo ir magijos vakarai „Forum Cinemas“ didžiuosiuose ekranuose.

Spalio 27 dieną „Forum Cinemas“ kino teatruose startuoja naujas Maskvos Didžiojo baleto teatro sezonas. Baleto mylėtojų laukia septyni ypatingi elegancijos, meistriškumo ir magijos sekmadieniai. Keturi spektakliai bus transliuojami tiesiogiai, o vienas iš jų – Adolfo Adamo „Žizel“ – visiškai naujas Aleksejaus Ratmanskio pastatymas.

2019-2020 m. sezoną spalio 27 Vilniuje ir Kaune (Klaipėdoje – spalio 29 d.) atidarys Aleksandro Glazunovo „Raimonda“. Lapkričio 27 d. bus rodomas lordo Bairono kūrybos motyvais sukurtas Adolfo Adamo „Korsaras“, o prieššventinį laikotarpį (Vilniuje ir Kaune gruodžio 15 d., Klaipėdoje – gruodžio 18 d.) savo magija nušvies Piotro Čaikovskio „Spragtukas“.

2020-uosius metus sausio 26-ąją Vilniuje ir Kaune (Klaipėdoje – sausio 29 d.) pradės dar vienas A. Adamo baletas – „Žizel“, o vasario 23 d. Vilniuje ir Kaune (Klaipėdoje – 26 d.) vėl rinksimės mėgautis P. Čaikovskio genijumi nemirtingajame „Gulbių ežere“. Balandžio 5 d. „Forum Cinemas“ ekranuose išvysime dar vieną nemirtingą istoriją: Sergejaus Prokofjevo perpasakotą Šekspyro „Romeo ir Džiuljetą“.

Maskvos Didžiojo baleto teatro sezoną balandžio 19 dieną Vilniuje ir Kaune (Klaipėdoje – 22 d.) užbaigs George‘o Balanchine‘o triptikas „Brangakmeniai“, pasakojantis apie Paryžiaus, Niujorko ir Sankt Peterburgo baleto mokyklas, ugdančias tikrus šokio brangakmenius.

Rezervuokite savo sekmadienius iš anksto ir kartu su daugiau nei 50-ies pasaulio šalių kino žiūrovais mėgaukitės Maskvos Didžiojo teatro kuriama baleto magija. Naujasis sezonas prasideda spalio 27 dieną „Forum Cinemas“ kino teatruose.

Taip pat kviečiame kino teatre stebėti:

Metropolitan operas >>

REPERTUARAS VILNIUJE IR KAUNE DATA BILIETAI
„Žizel“ (Giselle) 2020 sausio 26 d. Pirkti
Papildomas: „Žizel“ (Giselle)* 2020 sausio 29 d. Pirkti
„Gulbių ežeras“ (Swan Lake) 2020 vasario 23 d. Pirkti
Papildomas: „Gulbių ežeras“ (Swan Lake) 2020 vasario 26 d. Pirkti
„Romeo ir Džuljeta“ (Romeo and Juliet)* 2020 balandžio 5 d. Pirkti
„Brangakmeniai“ (Jewels) 2020 balandžio 19 d. Pirkti

 

REPERTUARAS KLAIPĖDOJE DATA BILIETAI
„Žizel“ (Giselle)* 2020 sausio 29 d. Pirkti
„Gulbių ežeras“ (Swan Lake)* 2020 vasario 26 d. Pirkti
„Romeo ir Džuljeta“ (Romeo and Juliet)* 2020 balandžio 5 d. Pirkti
„Brangakmeniai“ (Jewels)* 2020 balandžio 22 d. Pirkti

 

*Įrašas

HD rezoliucijos vaizdo ir garso transliacija vyksta palydoviniu bei internetiniu ryšiu, todėl yra pakankamai sudėtingas procesas. Nepriklausomai nuo turimos modernios „Forum Cinemas“ technikos, galimi vaizdo ir garso trukdžiai. Transliuotojų vardu iš anksto atsiprašome už nepatogumus.

INFORMACIJA IR BILIETAI 

Bilieto kaina – 10 .

Tiesioginės transliacijos bilieto kaina - 12 €.

BILIETAI NEREZERVUOJAMI!

 

Nuolaidos:

Perkant 5 bilietų komplektą - 45 € (po 9 €). 

Bilieto kaina su KINO KLUBO kortele - 10 €.

STUDENTO BILIETAS* su galiojančiu LSP (Lietuvos studento pažymėjimu) - 10 €

SENJORO BILIETAS* su galiojančiu pažymėjimu - 10 €

VAIKIŠKAS BILIETAS* (nuo 7 iki 10 metų amžiaus) su dokumentu įrodančiu amžių - 10 €

*Tik kino centrų bilietų kasose.

Bilietai parduodami visų „Forum Cinemas“ kino centrų bilietų kasose (tačiau baletai transliuojami tik „Forum Cinemas Vingis“ ir „Forum Cinemas Kaune“) ir interneto svetainėje www.forumcinemas.lt.

Informacija dėl bilietų teikiama tel.:  1567 (0,55 €/min) ir (8 5) 264 4762; el. paštu info@forumcinemas.lt