N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
PAMATYK RYŠKIAUSIAI: Deadpool ir Ernis
PAMATYK KINE: Deadpool & Wolverine (2024)
Žanras: Komedija, veiksmo, fantastinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2024-07-24
Trukmė: 2h 07 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Kiekvienas nusipelno laimingos pabaigos.

Šią vasarą neatsakingasis herojus Deadpool kartu su Erniu pakeis „Marvel“ kino visatos istoriją!

Susidūręs su profesinėmis nesėkmėmis ir išgyvendamas vidutinio amžiaus krizę, Veidas Vilsonas (akt. Ryan Reynolds) nusprendžia Deadpool personažą išleisti į užtarnautą poilsį ir tampa naudotų automobilių pardavėju.

Tačiau kai jo draugams, šeimai ir visam pasauliui ima grėsti pavojus, Deadpool pasiryžta dar kartą ištraukti iš pensijos savo katanas. Jis taip pat pasikviečia pagalbon savo geriausią bičiulį Ernį (akt. Hugh Jackman) ne tik kovoti už jų išlikimą, bet svarbiausia, ir už jų palikimą.

Trečiasis „Deadpool“ filmas „Deadpool ir Ernis“ žymi pirmąjį Iksmenų serijos įrašą „Marvel“ kino visatoje. Ankstesnius serijos filmus prodiusavo ir platino kino studija „20th Century Fox“, kol 2019 m. kino studija „Disney“ įsigijo studiją ir teisę įtraukti Deadpool bei kitus Iksmenų personažus į bendrą „Marvel“ kino visatą.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisavo: Shawn Levy („Atvykimas“, „Kaskadininkas“, „Adamo projektas“, „Nuostabi dabartis“)

Vaidina: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Morena Baccarin, Matthew Macfadyen, Rob Delaney, Jennifer Garner, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Leslie Uggams, Shioli Kutsuna, Lewis Tan, Aaron Stanford, Tony McCarthy, Stefan Kapicic, Karan Soni, Patrick Stewart