N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Bėgantis labirintu: išmėginimai ugnimi
Maze Runner: The Scorch Trials (2015)
Žanras: Veiksmo, trileris, mokslinė fantastika
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2015-09-11
Trukmė: 2h 10 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.Pirmojoje dalyje, mokslininkai painiuose labirintuose it laboratorines žiurkes įkalino kruopščiai atrinktus jaunuolius ir stebėdami jų elgseną bei reakcijas, nagrinėjo intelektą, sumanumą, gebėjimą išgyventi ekstremaliomis sąlygomis ir kitas savybes.

Jaunasis Tomas su likimo draugais patekęs į paslaptingą labirintą ir kasdien matęs, kaip žūsta jo naujieji pažįstamai – išgyveno. Jis manė jau ištrūkęs iš daugeliui mirtinais spąstais tapusio labirinto, tačiau vieną dieną paaiškėja, kad tiesa yra visai kitokia.

Išgyvenusieji eksperimento dalyviai – vis dar labirinte. Tik šįkart – dar sudėtingesniame ir pavojingesniame. Tomo ir kitų laboratorinėmis žiurkėmis tapusių jaunuolių laukia dar didesnis iššūkis: išaiškinti, ko siekia su jų likimais žaidžianti WCKD organizacija ir išgyventi liepsnojančia dykviete tapusiame naujajame pasaulyje.

Ar jų spąstais tapęs žiaurus labirintas turi išėjimą, o gal jie visi pasmerkti alinančiai žūčiai?

Kaip ir pirmoji dalis, šis filmas sukurtas pagal populiarų amerikiečių rašytojo Jameso Dashnerio to paties pavadinimo nuotykių romaną. Klaidžiais labirintais žiūrovus vedžiojęs režisierius Wesas Ballas antrą sykį ėmėsi intriguojančios istorijos ir į komandą pasikvietęs žiūrovams jau pažįstamus aktorius Dylan O'Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Ki Hong Lee ir Patricia Clarkson sukūrė dar įdomesnę intrig1.

Režisierius: Wes Ball („Bėgantis labirintu“)

Vaidina: Patricia Clarkson, Giancarlo Esposito, Will Poulter, Kaya Scodelario, Aidan Gillen, Thomas Brodie-Sangster, Dylan O'Brien, Nathalie Emmanuel, Rosa Salazar ir kt.