N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Našlaitė
Orphan (2009)
Žanras: Siaubo, trileris, mistinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2009-09-25
Trukmė: 1h 30 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Niekad neįminsite jos paslapties...

Skaudi dar negimusio kūdikio netektis prislėgė sutuoktinių porą Keitę ir Džoną. Nelaimė smarkiai atsiliepė jų santuokai ir jautriai Keitės psichikai – ją pradėjo varginti nakties košmarai ir vaidentis dvasios iš jos praeities. Norėdami šeimoje atkurti ramybę ir taiką bei viską sugrąžinti į senas vėžias, sutuoktiniai nusprendžia įsivaikinti devynerių metų mergaitę.

Vietinėje našlaičių prieglaudoje kažkokia keistai paslaptinga trauka sutuoktinių dėmesį prikaustė prie Esteros. Mergaitei įsikūrus jų namuose, prasidėjo keisti ir nepaaiškinami nutikimai. Keitė supranta, kad su Estera kažkas negerai - angeliškoji mergaitė yra visai ne tai, kas atrodo iš pirmo žvilgsnio. Įvaikintoji turi savo tamsių paslapčių. Nauji tėveliai apie ją žino kur kas mažiau, nei jiems reikėtų žinoti...

Susirūpinusi šeimos saugumu, Keitė bando priversti Džoną ir artimuosius pasidomėti Esteros praeitimi. Deja, jos įspėjimų niekas nepaiso. Bet greitai tai gali būti per vėlu... kiekvienam iš jų.

Šokiruojantis ir intriguojantis psichologinis trileris, kurio pabaiga nenuspėjama ir supainiota. Filmas visiems siaubo žanro gerbėjams: stipri aktorių vaidyba, šiurpi istorija ir netikėta pabaiga – Jums tai patiks!

Režisierius: Jaume Collet-Serra („Vaško namai“)

Prodiuseriai: Joel Silver, Leonardo DiCaprio ir kt.

Vaidina: Vera Farmiga („Berniukas dryžuota pižama“, „Infiltruoti“ „15 šlovės minučių“ ir kt.), Peter Sarsgaard („Pagrobti ir perduoti“, “Elegija“, „Celė“ „K-19“, „Žmogus geležine kauke“ ir kt.), Isabelle Fuhrman