KAIP PIRKTI BILIETUS INTERNETU

 

1. Norėdami pirkti bilietus internetu, pirmiausia užsiregistruokite (žr. puslapio viršuje). Jeigu Jūs jau turite savo vartotojo vardą ir slaptažodį, tiesiog prisijunkite. 

 

2. Pasirinkite norimą kino filmo seansą ir įsitikinkite, ar teisingai nurodyti šie duomenys: seanso laikas, data, filmo pavadinimas, filmo kalba ar subtitrai, kino centras. Prie kino filmo seanso nurodytas ženkliukas   reiškia, kad filmas rodomas 3D formatu. Nurodykite norimą bilietų skaičių ir spauskite mygtuką Pirkti bilietus.

 

 

3. Pasirinkite norimas vietas ir spauskite mygtuką Patvirtinti vietas. Žalios vietos yra laisvos, raudonos - užimtos. Geltona spalva pažymėtos Jūsų perkamų bilietų vietos.


 

4. Paspauskite mygtuką Patvirtinti vietas ir sistema Jus perkels į Jūsų pasirinktų bilietų sąrašą. Dar kartą peržiūrėkite, ar viską pasirinkote teisingai. Jeigu norite įsigyti dar bilietų į tą patį ar kitą kino filmo seansą, eikite į Bilietai > Pirkti bilietus ir pasirinkite papildomai.

Jeigu turite kino filmo kuponą, jį galite panaudoti, įrašę kupono numerį į laukelį. Paspauskite mygtuką Panaudoti kuponą. Jeigu panaudojus kuponus vis dar reikia primokėti tam tikrą pinigų sumą, spauskite mygtuką Mokėti per e-banką

 

5.  Paspaudę mygtuką Mokėti per e-banką, pamatysite lentelę su klausimu, ar Jūs pasiruošę pradėti apmokėjimą. Paspauskite PATVIRTINTI ir sistema Jus nukreips į kitą puslapį. Paspaudę ATŠAUKTI, grįšite į prieš tai buvusį puslapį. Paspaudus PATVIRTINTI, Jūsų prekių krepšelis bus "užrakintas" ir sistema lauks apmokėjimo.


 

6. Paspaudus PATVIRTINTI, Jums vėl bus parodytas bilietų arba prekių sąrašas ir suma, kurią reikia apmokėti. Pasirinkite Jums tinkantį banką ir tęskite apmokėjimą. Banko puslapis atsivers naujame lange. Jeigu banko puslapis neatsidarė, patikrinkite, ar Jūsų naršyklė neblokuoja naujų langų atidarymo. Dešinėje pusėje galite matyti, kiek liko laiko apmokėjimui atlikti.

 


7. Jei mokėjimas bus įvykdytas laiku ir sėkmingai, Jums bus parengta Pirkimo suvestinė. Iš šio puslapio galima išsispausdinti bilietus. Bilietai taip pat bus išsiųsti Jums elektroniniu paštu.

 

 

8. Jeigu bilietų išsispausdinti iš karto negalite, bilietus galite rasti skyrelyje Mano bilietai. Bilietai į būsimus (ateinančius) kino filmų seansus bus pateikti su nuoroda Bilietai PDF formatu, iš čia bilietus galima atsisiųsti.

 

 

9. Jeigu iškilo neaiškumų, turite klausimų ar Jums reikia papildomos pagalbos perkant bilietus arba apmokėjimas įvykdytas, tačiau bilietų negavote, rašykite adresu [email protected] (Į laiškus atsakysime 10.00 – 21.30.  Už įsigytus ir nepanaudotus bilietus pinigus grąžiname, jei prašymą atsiųsite tą pačią dieną, kurią turi vykti seansas. Grąžinimo prašymą užpildykite ne vėliau nei 21.00 val.).

Informacija atnaujinta 2021-11-05