N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Aš, tu, jis ir ji
Ya Ti On Ona (2018)
Žanras: Komedija
Sukurta: Ukraina
Platintojas: Best Film, UAB
Kino teatruose nuo: 11.01.2019
Trukmė: 1h 36 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Maksimas ir Jana Tkačenkos (juos vaidina Vladimiras Zelenskis ir Anastasija Korotkaja) vedę jau dešimt metų. Romantiškus santykius pakeitė buitinė sąjunga, meilę – abipusė pagarba, o aistrą – įprotis ir įsipareigojimai. Žodžiu, pasaka seniai baigėsi. Nuolat besipykdami tarpusavyje ir nebematydami išeities iš susidariusios situacijos, sutuoktiniai nutaria skirtis. Juo labiau, kad jų abiejų gyvenime jau atsiradę ir nauji žmonės, priverčiantys greičiau plakti širdis: Janai kompaniją palaiko Borisas (akt. Jevgenijus Koševojus), o Maksas rėžia sparną aplink gražuolę Jeleną (akt. Nadia Dorofejeva).

Tačiau išsiskirti, pasirodo, nėra taip paprasta – net ir abipusiu sutikimu. Porai paskirta teisėja, kažkada buvusi psichologė, mato, kad Makso ir Janos širdyse dar rusena juos suvedę jausmai ir duoda jiems mėnesį „pataisyti santuokai“. O kad sutuoktiniai nesukčiautų, teisėja liepia jiems per tas 30 dienų išpildyti slapčiausias savo svajones, norus ir fantazijas, kuriems anksčiau niekaip nesiryžo.

Šiek tiek paburbėję, Jana ir Maksas atsidūsta ir ima vykdyti teisėjos užduotį. Iš pradžių – nedrąsiai, tačiau sulig kiekvienu žingsniu vis aktyviau, aistringiau ir nuoširdžiau. Žinoma, kiekviena užduotis sukelia tam tikrų nepatogumų tiek jiems, tiek aplinkiniams. Ypač sunku visą šį eksperimentą paaiškinti naujoms antroms pusėms – Jelenai ir Borisui. Bet po ilgos pertraukos leidę sau būti savimi bei išlaisvinę užgniaužtus vidinius poreikius, buvę įsimylėjėliai pamažu vėl atranda gyvenimo džiaugsmą, grožį ir prigesusius jausmus...

Nuotaikinga romantinė komedija „Aš, tu, jis ir ji“ Lietuvoje pradedama rodyti sausio 11 dieną.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

REŽISIERIUS: Vladimir Zelenskij

AKTORIAI: Vladimir Zelenskij, Jevgenij Koševoj, Nadežda Dorofejeva, Anastasija Korotkaja ir kt.