Įvairaus amžiaus žiūrovams
Nerealieji 2 (specialusis seansas originalo kalba)
Incredibles 2 (OV) (2018)
Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 03.08.2018
Trukmė: 1h 58 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Visų mėgstamiausia superherojų šeima grįžta į kino ekranus filme „Nerealieji 2“!

Tėčiui Bobui tenka sunki užduotis: jis turi prižiūrėti namus. Jau paaugusi pirmagimė dukra Violeta ir sūnus Dešas – būtų puikūs draugai ir su jais labai smagu! Tačiau jauniausias šeimos narys kūdikis Džekas-Džekas, pasirodo, turi super-galių! Kurios yra tiek smagios, kiek ir ypač pavojingos!

Pasirodžius naujam piktadariui, gąsdinančiam pasaulį savo nuostabiu ir pavojingu planu, visa šeima kartu su Frozonu privalo rasti būdą veikti kartu (lengviau pasakyti, nei padaryti), ir vėl tapti Nerealūs!

Daugiau nei dešimt metų lauktame tęsinyje grįžta visi aktoriai, įgarsinę herojus pirmoje dalyje – Craig T. Nelson, Holly Hunter, Samuel L. Jackson, Sarah Vowel, Spencer Fox, o Brad Bird lieka režisieriaus kėdėje.

Režisierius: Brad Bird („Nerealieji“, „La Troškinys“)

Originalo kalba įgarsino: Craig T. Nelson, Holly Hunter, Samuel L. Jackson, Catherine Keener, Sophia Bush, Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Isabella Rossellini, Sarah Vowell, Brad Bird, John Ratzenberger.

Dėmesio: Filme yra keletas scenų, kurios gali neigiamai paveikti žiūrovus, turinčius šviesai jautrios epilepsijos sutrikimą.

Specialusis seansas rodomas 3D formatu, originalo kalba (anglų), be lietuviškų subtitrų.

Seansus 3D formatu, dubliuotus lietuviškai rasite čia >>

Seansus 2D formatu, dubliuotus lietuviškai rasite čia >>