Gyvatės lėktuve
Snakes on a plane (2006)
Žanras: Trileris
Sukurta: New Line Cinema
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 20.10.2006
Trukmė: 2h 01 min
Cenzas: zzz_Senas nenaudoti

FTB agentas lydi bylos liudininką lėktuve, skrendančiame iš Havajų į Los Andželą. Tame pačiame lėktuve skrenda samdomas žudikas, turintis nužudyti saugomą liudininką. Siekdamas įvykdyti savo užduotį, žudikas lėktuvo denyje jis paleidžia šimtus mirtinai nuodingų gyvačių... FTB agentas kartu su naujoku pilotu, persigandusia įgula ir keleiviais turi laikytis kartu žūtbūtinėje kovoje už gyvenimą.

Šonas Džounsas, besivėžindamas dviračiu po vaizdingas Havajų apylinkes, netyčia tampa žiaurios žmogžudystės liudininku. Visai netikėtai jis pamato, kaip garsų Los Andželo prokurorą nužudo ne mažiau garsus, bet nesugaunamas gangsteris Edis Kimas. Kimas tikėjosi, kad ši žmogžudystė padės tašką jam iškeltose narkotikų, reketo, vaikų prostitucijos ir ginklų bylose, bet liudininkas viską sugadina. Šonas yra vienintelis žmogus, matęs, kaip Kimas savo rankomis įvykdė nusikaltimą, taigi, jis yra vienintelis, galintis užtikrinti, kad plačiai pagarsėjęs nesugaunamasis Edis Kimas būtų nuteistas iki gyvos galvos.

Kad taip įvyktų, Šoną pirmiausia reikia įtikinti stoti prieš Aukščiausiąjį Los Andželo teismą, bet prieš tai jis turi išvykti iš salos ir saugiai, nepatenkant į Edžio Kimo pinkles, parsigauti į žemyną. Tai nėra lengva, nes Edis Kimas ir jo bendrai puikiai žino, ką Šonas matė ir kokie svarbūs jo liudijimai būtų sugriaunant nusikalstamą Edžio Kimo imperiją. Jie padarys viską, kad Šonas iki Los Andželo nenusigautų

FTB agentas Nevilis Flynas yra pavojingų situacijų ekspertas. Jis jau išgelbėjo Šono gyvybę, kai Edis Kimas kėsinosi jį nužudyti praėjus vis keletui valandų po prokuroro žmogžudystės. Flynas yra pasiruošęs saugiai nugabenti Šoną Džounsą iš Havajų į Los Andželą ir tokiu būdu prisidėti prie didžiausio visų laikų nusikaltėlio pasodinimo už grotų. Planas yra pasinaudoti privačiu lėktuvu kaip masalu, o iš tikrųjų Šoną slapčia gabenti komercinių avialinijų lėktuvu, pilnai rezervavus pirmąją klasę. Viskas vyktų sklandžiai, tačiau oro uosto informatorius apie šį planą papasakoja Edžiui Kimui. Taigi, dabar Kimui ir jo bendrams telieka pasirūpinti, kad tas lėktuvas niekuomet nepasiektų Los Andželo arba kad Šonas niekuomet neišliptų iš lėktuvo gyvas... Kaip jie tai padarys?

Šimtai įvairiausių formų, dydžių ir spalvų nuodingų gyvačių slapčia įnešamos į lėktuvą ir, šiam pakilus, paleidžiamos į vidų. Jos šliaužia po salono grindimis, per ventiliacijos angas ir elektros instaliacijas, sugadindamos svarbiausius operacinius lėktuvo mechanizmus.Patekusios į saloną jos gąsdina ir žudo su baisia agresija. Dar prieš įnešant į lėktuvą, gyvatėms buvo duota uostyti agresiją skatinančio feromono, kad patekusios tarp žmonių jos būtų dar aršesnės ir pavojingesnės nei įprastai. Kad išgyventų, lėktuvo įgula ir keleiviai turi laikytis kartu ir stengtis kiek įmanoma ilgiau apsisaugoti nuo gyvačių, bet karią akimirką atšliaužiančių iš netikėčiausių vietų...

Vaidina: Samuel L. Jackson („Gili žydra jūra“, „Šaftas“, „Karas be taisyklių“, „Trigubas X-2: Aukštesnis lygis“), Julianna Margulies („Laivas vaiduoklis“, „Hitleris. Blogio šaknys“), Byron Lawson („Instinktas žudyti“), Nathan Phillips („Mažoji žvaigždė. Širlės Templ istorija“)

Režisierius: David R. Ellis („Galutinis tikslas 2“, „Mobilusis“)