„FORUM CINEMAS VINGIS“ 

 

Tai pats didžiausias Lietuvoje kino centras, žiūrovams duris atvėręs 2003 metų sausio 23 dieną. Šiuo metu kino centre yra 9 kino salių (1 719 vietos), balkonas, kino baras, picerija, šalia – erdvi ir kameromis stebima automobilių stovėjimo aikštelė.

  

 ************

"Forum Cinemas Vingis" yra vienas moderniausių kino centrų Europoje ir Baltijos šalyse. Aukščiausios kokybės garso įranga (DTS, Dolby Digital), patentuota kino ekranų medžiaga, ypač patogios ir apgalvotai išdėstytos kėdės, jauki aplinka – visa tai žiūrovams garantuoja puikų ir kokybišką laisvalaikį.

Kino centras išties gali didžiuotis didžiausiu šalyje kino ekranu, kurio plotas – 184,8 m2 (21 m x 8,8 m). Sėkmę lemia ir geras technologinis sprendimas – dėl naudojamos kino ekranų medžiagos vaizdo kokybė net iki 20 % geresnė palyginti su kitais kino teatrais, kuriuose už ekrano įrengiama garso aparatūra. Mūsų kino centruose garso kolonėlių yra daugiau ir jų technologinis išdėstymas suteikia geresnę garso kokybę. DTS technologija padeda atkurti garsą skaitmeniniu būdu iš kompaktinio disko. Dolby Digital technologija, garsą atkurianti tiesiai iš kino filmo kopijos, naudojama kaip atsarginė ir papildoma tais atvejais, kai filmas neturi DTS disko. Dar viena neatsiejama patogumo dalis – pagal specialų užsakymą Prancūzijoje pagamintos kėdės, kurių kiekviena kainavo po 250 eurų. Praplatinti praėjimai tarp eilių leidžia patogiai ištiesti kojas net ir aukščiausiam šalies krepšininkui, o amfiteatro pakylos kampas apskaičiuotas ir mažiausiajam žiūrovui – kino ekranas puikiai matomas iš bet kurios kėdės bet kurioje eilėje.

Karštą vasaros dieną ar šaltą žiemos vakarą oro temperatūra kino centre ir salėse visada vienoda – 22 laipsniai šilumos, čia veikia oro kondicionieriai. Visus šiuos patogumus iš karto įvertina dažnai kino teatre besilankantys žiūrovai. Tie, kam teko žiūrėti kino filmus svetur, taip pat pripažįsta, kad tokias kino sales turi tikrai nedaugelis Vakarų Europos miestų.

Į kino centro  "Forum Cinemas Vingis" statybą bei įrangą "Forum Cinemas" grupė investavo daugiau nei 40 milijonų litų, statybos darbai truko apie 10 mėnesių.

  

Norintiems išskirtinumo, kino centro penktajame aukšte yra 66 vietų balkonas, kuriame galima žiūrėti Didžiojoje salėje rodomus filmus. Balkone žiūrovų patogumui skirta dar daugiau dėmesio – platesni atstumai tarp eilių, įrengti patogūs staliukai, visai šalia – jaukus, visiems lankytojams atviras kino baras. Malonu ir tai, kad bilietas balkone kainuoja tiek, kiek ir įprastinėje vietoje salėje.

 

Ypač daug dėmesio yra skiriama kino filmų repertuarui. Įvairių žiūrovų skoniui patenkinti kasdien siūlome žiūrėti populiarią komediją, veiksmo filmą, trilerį, filmą visai šeimai ar animacinį filmuką mažiesiems. Vienuolika kino salių garantuoja žiūrovui, kad jis kone kas valandą galės pasirinkti jo nuotaiką ir poreikius atitinkantį filmą bei atsipalaiduoti. Pristatome ne tik pačius naujausius kino filmus iš Holivudo – visada laukiame ir netradicinio, nekomercinio Europos ar kitų regionų kino filmų mėgėjų. Specialiai jiems įrengtoje "ARTcinema" kino salėje (12 salė) rodomi kruopščiai atrinkti kino filmai – tiems, kas mėgaujasi kinu, ieško įdomybių ar skandalų. Aktyvų kino žiūrovų gyvenimą žada ir kino festivaliai, netradicinio kino projektai. Tokie renginiai – dažna šventė mūsų kino centre.

 

 

Kino centro adresas: Savanorių pr. 7, LT-03116 Vilnius

Kino centro darbo laikas:

Pirmadieniais - penktadieniais: 10:30 - 22:00

Šeštadieniais - sekmadieniais: 10:30 - 22:00

Tikslų kino filmų seansų laiką galite sužinoti čia (repertuaras).

Sekite mus socialiniuose tinkluose:

  

Salė              Vietų skaičius         Salės planas
Salė 1 (Didžioji) 580 JPG
Balkonas (virš Didžiosios salės) 66 JPG
iLUXE salė 142 JPG
Salė 6 249 JPG
Salė 7 116 JPG
Salė 8 116 JPG
Salė 9 108 JPG
Salė 10 116 JPG
Salė 11 116 JPG
Salė 12 110 JPG