N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
OSKARŲ SAVAITĖ: Atvykimas
Oskarų savaitė: Arrival (2016)
Žanras: Drama, fantastinis trileris, drama / Fantastika
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2017-03-06
Trukmė: 1h 56 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

„KINFO“ ir „15min“ skelbia „Oskarų savaitę“. Nuo kovo 2 iki 6 dienos „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje ir Kaune rodysime penkis pasaulyje jau pripažintus filmus, „Oskarų“ nominantus ir laimėtojus.

Klausimas, ar esame vieni šioje begalinėje visatoje, žmoniją kamuoja jau labai seniai. Tačiau kad ir kiek apie tai būtų mąstyta, pirmasis kontaktas su svetima civilizacija visuomet bus netikėtas ir gąsdinantis. Kai vieną dieną skirtingose pasaulio vietose nusileidžia keliolika milžiniškų kosminių laivų, daugybė žmonių puola į paniką. Tačiau kai kelias dienas nieko blogo nenutinka, žmonės ima ruoštis užmegzti kontaktą.

Valdžios atstovai pagalbos kreipiasi į vieną geriausių pasaulio lingvisčių Luizą Benks (aktorė Amy Adams). Jai skiriama užduotis pabandyti užmegzti pirmąjį kontaktą ir išsiaiškinti atvykėlių ketinimus Žemės atžvilgiu. Pirmą kartą patekusi į ateivių laivą, Luiza net neįsivaizduoja, nuo ko pradėti. Tačiau po kelių valandų pora jos idėjų pasiteisina: svetimieji akivaizdžiai linkę bendrauti. Prasideda sunkioji darbo dalis: pabandyti suvokti visiškai svetimą kalbą ir pabandyti surasti bendrų komunikacijos taškų.

Tačiau pasaulyje netrūksta ir žmonių, nusiteikusių visiškai priešingai ir įsitikinusių, kad reikia kuo greičiau smogti ateiviams, kol šie nepradėjo atakos pirmieji. Įtampa vis labiau auga ir Luizos pečius užgriūva milžiniška atsakomybė – nes menkiausia klaida gali lemti žmonijos išnykimą.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Denis Villeneuve

Vaidina: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker

KITI „OSKARŲ SAVAITĖS“ FILMAI:

Kovo 4 d. 19val. (šestadienis) – „Mančesteris prie jūros“ (4 „Oskarų“ nominacijos) >>

Kovo 5 d. 19val. (sekmadienis) – „Kalifornijos svajos“ (14 „Oskarų“ nominacijų) >>