N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
OSKARŲ SAVAITĖ: Kalifornijos svajos
Oskarų savaitė: La La Land (2016)
Žanras: Komedija, muzikinė drama, muzikinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2017-03-05
Trukmė: 2h 08 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

„KINFO“ ir „15min“ skelbia „Oskarų savaitę“. Nuo kovo 2 iki 6 dienos „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje ir Kaune rodysime penkis pasaulyje jau pripažintus filmus, „Oskarų“ nominantus ir laimėtojus.

Mija (aktorė Emma Stone) dievina senuosius Holivudo filmus ir trokšta tapti aktore. Tačiau dabartiniame tų pačių tikslų siekiančių žmonių perpildytame Los Andžele tai nėra taip paprasta. Kol kas Mija pasiekė tik tiek, kad aptarnauja žvaigždes vienos kino studijos kavinėje. Su panašiomis problemomis susiduria ir jaunas džiazo pianistas Sebastijanas (akt. Ryan‘as Gosling‘as). Vaikinas svajoja atidaryti savo muzikos klubą, tačiau tam reikia didelių pinigų, tad muzikantas vakarais uždarbiauja kitiems priklausančiuose baruose.

Romantiški ir senaisiais idealais besivadovaujantys jaunuoliai sunkiai pritampa dabartiniame pinigų valdomame pasaulyje. Drovumo kaustomi Mija ir Sebastijanas, nors ir atpažįsta vienas kitame giminingą sielą, ne iš karto pasiduoda širdyje užgimstantiems jausmams. Tačiau jų naivumas ir nesuvaidintas nuoširdumas pagaliau pastūmėja juos vienas kitam į glėbį. Ar kartu jie sugebės atsilaikyti prieš materialaus pasaulio pagundas, ar žiauri realybė juos vis tik nugalės?

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Damien Chazelle

Vaidina: Ryan Gosling, Emma Stone, J. K. Simmons, Finn Wittrock, Tom Everett Scott, Rosemarie DeWitt, Meagen Fay

KITI „OSKARŲ SAVAITĖS“ FILMAI:

Kovo 4 d. 19val. (šestadienis) – „Mančesteris prie jūros“ (4 „Oskarų“ nominacijos) >>

Kovo 6 d. 19val. (pirmadienis) – „Atvykimas“ (8 „Oskarų“ nominacijos)