N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
COSMOPOLITAN kino vakaras: Šokis svajonės ritmu 2
COSMOPOLITAN premiere: High Strung Free Dance (2019)
Žanras: Romantinis
Sukurta: JAV, Rumunija
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 10.10.2019
Trukmė: 1h 43 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

Spalio 10 d. pasiduok judesio ir muzikos aistrai COSMOPOLITAN kino vakare su filmu „Šokis svajonės ritmu 2“. Pamatyk pirmoji kraują kaitinančią romantišką dramą ir gauk COSMO partnerių dovanų!

► NUSITEIK STAIGMENOMS

Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per aukščiau nurodytus filmo ŠOKIS SVAJONĖS RITMU 2 seansus. Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.

DĖMESIO! Po kino seanso neišmesk filmo ŠOKIS SVAJONĖS RITMU 2 bilieto į spalio 10 d. COSMO kino vakarą: per savaitę po seanso pateikusi jį bet kurioje kavinėje „Vero Cafe“ nemokamai gausi puodelį kavos: įprasto dydžio late arba amerikano. „Vero Cafe“ kavinių tinklo adresus rasi https://www.verocafe.lt/zemelapio-rekvizitai

► PIRMOJI PAMATYK ROMANTIŠKĄ ŠOKIO DRAMĄ

ŠOKIS SVAJONĖS RITMU 2 – kino teatrus sudrebinusio filmo „Šokis svajonės ritmu“ tęsinys su geriausiais nūdienos JAV šokėjais, kurių pasirodymams choreografiją sukūrė „Emmy“ apdovanojimo laimėtojas Tyce‘as Diorio – etatinis FOX televizijos konkurso „So You Think You Can Dance“ choreografas, dirbęs su tokiomis žvaigždėmis kaip Janet Jackson, Paula Abdul, Jennifer Lopez ir Ricky Martinas.

Frankas Sinatra kažkada apie Niujorką dainavo: „Jei pavyks čia, pavyks bet kur“. Tikėdamiesi, kad jiems pavyks, kasmet į šį niekuomet nemiegantį miestą atvyksta tūkstančiai žmonių. Filmas „Šokis svajonės ritmu 2“ – istorija apie du iš jų.

Barlou (šokėja Juliet Doherty) – talentinga balerina, nutarusi siekti savo svajonės Amerikos menų šventovėje Niujorke. Deja, pirmasis susidūrimas su šios šventovės realybe nėra labai malonus: didžiulę patirtį turinti baleto mokytoja Oksana (ją vaidina aktorė Jane Seymour) atvirai pasako, kad Barlou iki tobulybės dar labai toli. Nurijusi nuoskaudą mergina nutaria nepasiduoti ir dalyvauja atrankoje į naują Brodvėjaus šokio spektaklį. Jo režisierius Zanderis (akt. Thomas Doherty) atkreipia dėmesį į Barlou ir ji atrenkama repeticijoms.

Po poros dienų prie besiformuojančio spektaklio atlikėjų branduolio prisijungia talentingas pianistas Čarlis (akt. Harry Jarvis). Jis kaip ir Barlou į Niujorką atvykęs siekti savo svajonės. Tarp jaunuolių netrukus užgimsta simpatija, tačiau merginai neabejingas ir Zanderis. Barlou pasijunta įsipainiojusi į meilės trikampį. Tuo tarpu spektaklio repeticijos vis labiau intensyvėja, krūviai didėja ir tiek Barlou, tiek Čarlis nelabai turi laiko kam nors kitam. Darbas iki devinto prakaito, nuolatinis stresas, konkurentų išdavystės ir bekompromisė kova pareikalaus visų jėgų.

Autentišką ir įtraukiantį pasakojimą apie nedažnai matomus šokio meno užkulisius – filmą „Šokis svajonės ritmu 2“ – sukūrė Michaelas Damianas, kuris režisavo 2016 m. pasirožiusį pirmąjį filmą „Šokis svajonės ritmu“. Pagrindinę filmo heroję suvaidino 21-erių metų talentinga šokėja Juliet Doherty, 2012 ir 2014 metais laimėjusi aukso medalius didžiausiame pasaulio jaunimo šokių čempionate „Youth America Grand Prix“.

Aistrų kupinas „Šokis svajonės ritmu 2“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja spalio 10 d. su COSMOPOLITAN kino vakaru. Pamatyk pirmoji!

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

REŽISIERIUS: Michael Damian („Šokis svajonės ritmu“, „Suprojektuota meilė“, „Princesė Kalėdoms).

SCENARIJUS: Michael Damian, Janeen Damian.

VAIDINA: Juliet Doherty, Jane Seymour (TV serialas „Daktarė Kvin“, „007: Gyvenk ir leisk mirti“, „Šokis svajonės ritmu“, „Slėpkit pamerges!“), Harry Jarvis („Kosminis laivas“, „Angelų žingsniai“), Thomas Doherty („Palikuonys“, TV serialas „Ložė“) ir kiti.