N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
LABAS kino naktis: Tornadų medžiotojai
LABAS night screening: Twisters (2024)
Žanras: Trileris, nuotykių, katastrofų
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2024-07-17
Trukmė: 2h 02 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

„Forum Cinemas” kino centruose filmą pamatyk pirmas su LABAS!

Sukis greitai, užsisakyk LABAS NAKTIS ir laimėk bilietus. Daugiau informacijos www.labas.lt

Filmų „Juros periodo pasaulis“, „Bornas“ ir „Indiana Džounsas“ prodiuseriai pristato „Tornadų medžiotojus“ – naujos kartos gamtinių katastrofų trilerį apie bebaimius adrenalino fanatikus, pasiryžusius pažaboti vieną galingiausių gamtos stichijų.

Laikai, kai studijuodama koledže Keitė Kuper kartu su bendraminčiais vaikydavosi tornadus, jau praeityje – dabar mergina šį gamtos fenomeną tyrinėja iš saugaus atstumo pažangioje Niujorko laboratorijoje. Sugrįžti prie ankstesnio užsiėmimo ją paskatina artimas bičiulis Chavis, su mokslininkų komanda besirengiantis natūraliomis sąlygomis išbandyti itin pažangią tornadų sekimo sistemą.

Ruošdamasi savo pirmajai medžioklei po keliolikos metų pertraukos, Keitė susipažįsta su Taileriu Ovensu – tornadus besivaikančiu adrenalino fanatiku, dėl savo nufilmuotų pavojingų nuotykių tapusiu tikra interneto žvaigžde. Vaikinas tornadus medžioja „senoviniu“ būdu – be jokių naujų technologijų ir pažangių sistemų. Iš pradžių su Keite jie yra skirtingose stovyklose, tačiau audroms vis labiau intensyvėjant ir imant grasinti dar nematyto stiprumo viesulais, Keitės ir Tailerio komandoms teks suvienyti jėgas. Ir ne tik dėl to, kad sumedžiotų vieną ar kelis tornadus, tačiau ir tam, kad išliktų gyvi.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-13

Režisierius: Lee Isaac Chung

Vaidina: Daisy Edgar-Jones („Ten, kur gieda vėžiai“), Glen Powell („„Tik ne tu”, „Asas Maverikas”), Anthony Ramos („Kvaili pinigai“, „Transformeriai. Žvėrių atgimimas“).