N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Kaubojų vakarėlis: Horizontas. 1 dalis
Cowboys premiere. Horizon: An American Saga - Chapter 1 (2024)
Žanras: Drama, vesternas
Sukurta: JAV
Platintojas: Travolta, UAB
Kino teatruose nuo: 2024-06-25
Trukmė: 3h 01 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Kaubojų vakarėlis, YEEE-HAAA! 🤠

Kevinas Kostneris ekrane ir Johny Cashas salėje nekantrauja tave pamatyti ant scenos!

Prerijos, dykumos, svilinanti įtampa be tekilos - ar esi tam pasiruošęs?🥵🐎💫

Mes patikrinsime tavo ambiciją laimėti - ruošk kaubojišką aprangą - ateik su plačiu odos diržu, dar platesne kaubojiška skrybėle, plunksnų kauke ar mokasinais! Tik tokiu būdu bilietas kino kasose į filmą – po eurą, spragėsiai - po eurą, pilstoma „cola“ – po eurą, o dalyvaujantiems geriausio Kaubojaus ar Apačio kostiumo rinkimuose – papildomi prizai! 🌞🧭🏹

Kaubojų damoms – sąlygos kaip Kaubojams!

Viso renginio metu tave užves laukinių vakarų muzika! Po to – epinis, paraku kvepiantis Kevino Kostnerio vesternas „Horizontas“.

Kaubojų vakarėlis artėja, tad ruoškis, puoškis ir susitinkame birželio 25-ą, 21-ą valandą visuose kino centruose „Forum Cinemas“.

Rezervavome daug vietų tikriems Kaubojams ir jų damoms, bet ir tas didelis kiekis yra ribotas. Bilietai po 1 eurą žiūrovams su atitinkamais kostiumais bus išduodami kino kasose, likus valandai iki kino seanso (nuo 20-os valandos, birželio 25-ą dieną). Barų pasiūlymu po eurą taip pat bus galimai naudotis nuo 20-os valandos, vilkint Kaubojų Vakarėlio kostiumą.

YYYEEEEE-HAAAAA!

---

Legendinis aktorius ir režisierius Kevinas Costneris viso pasaulio žiūrovus kviečia susipažinti su dar nematyta ar gerokai mažiau apkalbama Jungtinių Amerikos Valstijų istorija. Filme “Horizontas. 1 dalis” bus pasakojama 15 metų trumės istorija, kurios centre vyks ir JAV pilietinis karas.

Tai didžiojo kraustymosi, kelionės ir, tuo pačiu, naujų gyvenviečių statymo pasakojimas, kuris persmelktas krauju, prakaitu ir žmonių ašaromis. Tai skausmingas laukinių tyrų perėmimas ir naujo gyvenimo ieškojimas dar senaisiais būdais ir keliais. Visiems “Jeloustouno” gerbėjams skiriamas filmas, kuris nukels į 1861-1865 metus ir laikotarpį apie tuo metu vykusį pilietinį karą.

Pagrindinį vaidmenį filme atliks pats režisierius Kevinas Costneris, o prie jo prisijungs Sienna Miller (“Amerikiečių Snaiperis”, “Nudegęs”), Jena Malone (“Bado žaidynės”, “Neoninis demonas”), Samas Worthingtonas (abi “Įsikūnijimo” dalys, “Titanų susidūrymas”), Michaelas Rookeris (“Galaktikos sergėtojai”, “Greiti ir įsiutę 9”) ir daugybė kitų puikiai žinomų Holivudo aktorių.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Režisierius: Kevin Costner

Aktoriai: Kevin Costner, Sienna Miller, Sam Worthington, Michael Rooker, Jena Malone