N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Kitąmet, tuo pačiu laiku
This Time Next Year (2024)
Žanras: Komedija, romantinis
Sukurta: Didžioji Britanija
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2024-06-28
Trukmė: 1h 56 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Nuo birželio 28 dienos kino teatruose visų romantikos išsiilgusių žiūrovų laukia gardus kąsnelis – naujas kultinių romantinių komedijų „Tegyvuoja meilė“, „Noting Hilas“ ir „Gyvenimas pagal jį“ kūrėjų darbas „Kitąmet, tuo pačiu laiku“ su „Emili Paryžiuje“ serialo žvaigžde Lucienu Laviscountu (angl. Lucien Laviscount).

Minė (akt. Sophie Cookson) ir Kvinas (akt. Lucien Laviscount) gimsta Naujųjų metų dieną toje pačioje ligoninėje, o jų gimimą skiria vos keletas minučių. Nors jų gyvenimai ir prasideda kartu, dabar jie gyvena visiškai skirtinguose pasauliuose. Praėjus trisdešimčiai metų Kvinas – itin žavus sėkmingo verslo savininkas, o Minė nuolat išsiblaškiusi gardžių pyragų kepėja, kurios ne tik verslas, bet ir asmeniniai santykiai ant žlugimo ribos.

Negana to, kiekvienais metais per gimtadienį jai žiauriai nesiseka, taip atsitinka ir šį kartą... Beskubant į vakarėlį pas savo draugą, traukinio durys nuplėšia sijoną, o tik atvykus – vos bepastovinti ant kojų viešnia apvemia megztuko rankovę, lyg to būtų maža – užsitrenkia tualeto durys... Pamiegojus po „minkštais“ tualetinio popieriaus pataliukais, ryte ją tokią susivėlusią ir išvaduoja seksualus nepažįstamasis, vakarėlio šeimininkės vaikinas Kvinas. Atsispyrusi nepaaiškinamai staiga tarp jų atsiradusiai „chemijai“, Minė atsisako jo pasiūlymo kartu papusryčiauti. Tačiau... po šio „nelemto“ vakaro jaunuolių keliai vis susikerta. Pamiršti vienas kitą darosi vis sunkiau. Galbūt pats likimas nori juos suvesti?

Šmaikšti ir nuotaikinga, kupina kuriozinių situacijų komedija apie staiga nutikusią, nesuplanuotą meilę kinuose nuo birželio 28 dienos.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-13

REŽISIERIUS: Nick Moore

VAIDINA: Lucien Laviscount („Emili Paryžiuje), Sophie Cookson („Kingsman. Slaptoji tarnyba“, „Kingsman. Aukso ratas“), John Hannah („Mumija“) ir kt.