N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Baikeriai
The Bikeriders (2024)
Žanras: Drama, kriminalinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Dukine Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2024-07-12
Trukmė: 1h 56 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Palikimas nerieda lengvai..

Įkvėpta XX a. septintojo dešimtmečio motociklininkų subkultūros išvaizdos, pojūčių ir garsų, režisieriaus Jeff Nichols drama pasakoja apie JAV vidurio vakarų motociklų klubo „Vandalai“ iškilimą.

Filme, stiprios valios mergina Keitė (akt. Jodie Comer) išteka už laukinio nutrūktgalvio „Vandalų“ baikerio, vardu Benis (akt. Austin Butler). Juos vienija smagus laikas, burzgiantys motociklai ir pagarba jų klubo lyderiui Džoniui (akt. Tom Hardy).

Bėgant metams Keitė visomis išgalėmis stengiasi susigyventi su neprijaukinta savo vyro prigimtimi ir jo ištikimybe Džoniui, su kuriuo, jos manymu, turi konkuruoti dėl Benio dėmesio. Tuo metu klubas iš nepritapėlių saugios susibūrimo vietos virsta grėsminga gauja, keliančia grėsmę unikaliam originalios grupės gyvenimo būdui.

Gyvenimui „Vandalų“ gretose darantis vis pavojingesniu, Keitė, Benis ir Džonis yra priversti rinktis tarp lojalumo savo klubui ir vienam kitam.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisavo: Jeff Nichols („Slėptuvė“, „Mudas“, „Speciali vidurnakčio laida“)

Vaidina: Austin Butler, Jodie Comer, Tom Hardy, Michael Shannon, Mike Faist, Norman Reedus, Boyd Holbrook, Damon Herriman, Beau Knapp, Emory Cohen, Karl Glusman, Toby Wallace