N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Egzorcizmas
The Exorcism (2024)
Žanras: Siaubo, trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Vaidina: Russell Crowe
Kino teatruose nuo: 2024-07-05
Trukmė: 1h 35 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Nuo liepos 5 dienos kino teatruose Holivudo mega žvaigždė, „Oskaro“ laureatas Russellas Crowe grįžta į didįjį kiną apsėstas dar tamsesnių demonų, kurie kankina jo sielą, o kūną priverčia grimzti į nesibaigiantį pragarą. Siaubo filmų „Helovinas“ ir „Klyksmas“ kūrėjai naujausioje kino juostoje „Egzorcizmas“ pravers tamsiausius žmogus proto užkaborius, atskleis vidinę tamsą, kuri glūdi kiekviename iš mūsų ...

Talentingasis aktorius Antony Mileris (akt. Russellas Crowe) nuolat priverstas kovoti su savo asmeninėmis problemomis ir priklausomybėmis, tačiau filmavimo aikštelėje niekas neabejoja jo talentu. Darbas praskaidrina niūrią Antony kasdienybę, bet neilgam.... Ilgos valandos filmavimo aikštelėje, filmuojant siaubo filmą, neatpažįstamai ima keisti Antony asmenybę. Jo elgesys pakinta, jis dažnai praranda sąmonę, mintys tampa nerišlios, o kūnas išsekęs. Tai, kas pradžioje atrodė, kaip geniali aktoriaus vaidyba, greitai virsta nepaaiškinamu siaubu, kuris stumia vyrą į dar gilesnę tamsą. Nebegalėdamas atskirti realybės nuo vaidmens, Antony praranda kontrolę, o jo dukra Lee (akt. Ryan Simpkins) susiduria su šiurpiu uždaviniu – surasti būdą, kaip išlaisvinti tėvą nuo jo kūną užvaldžiusios agonijos. Gal tik egzorcizmo apeigos išgelbės tėvo sielą, o gal atskleis tiesą, kuri gali būti baisesnė net už demonišką prakeiksmą.

„Egzorcizmas“ išbandys tavo baimės ribas kino teatruose nuo liepos 5 dienos.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

REŽISIERIUS: Joshua John Miller

VAIDINA: Russell Crowe ( „Popiežiaus egzorcistas“, „Gladiatorius“, „Nuostabus protas“), Ryan Simpkins („Vienišas vyras“), Sam Worthington („Įsikūnijimas“, „Įsikūnijimas 2“), Adam Goldberg („Gelbstit eilinį Rajaną“) ir kt.