Įvairaus amžiaus žiūrovams
Išvirkščias pasaulis 2 (dubliuotas) 3D
Inside Out 2 (dubbed) 3D (2024)
Žanras: Komedija, animacija, šeimos
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2024-06-14
Trukmė: 1h 40 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Kino studijų „Disney“ ir „Pixar“ originalios animacijos „Išvirkščias pasaulis“ tęsinyje pasirodys visiškai naujos emocijos! Laukia didžiuliai pokyčiai!

Mieli ir spalvingi nuotaikų žmogučiai įsikūrę Riley galvoje pažįsta mergaitę iš vidaus ir išorės, tačiau viskas pasikeičia pasirodžius naujai emocijai: Nerimui.

Penkios emocijos – Laimė, Nelaimė, Baisulys, Pyktis ir Bjaurastis – kurios jau seniai vykdo sėkmingą operaciją, iš esmės, nežino, kaip jaustis, kai Riley minčių būstinė yra staiga griaunama, kad atsirastų vietos kažkam visiškai netikėtam: naujai emocijai – Nerimui. Ir panašu, kad ji čia atkeliauja net ne viena.

Nuotaikinga animacinė komedija „Išvirkščias pasaulis 2“ – visų pamiltos animacijos tęsinys, kviečia nuotaikingai pažvelgti į tai, kas vyksta mūsų visų protuose paauglystės metu.

Ši filmo versija rodoma 3D formatu, dubliuota lietuviškai ir be subtitrų.

Režisavo: Kelsey Mann („Šviesmetis“, „Monstrų universitetas“)

Lietuviškai įgarsina: Ieva Šikšniūtė, Neringa Nekrašiūtė, Sergėjus Ivanovas, Jurga Šeduikytė, Vytautas Rašimas, Lina Žemaitytė, Martyna Gedvilaitė, Dainius Kazlauskas, Laurynas Jurgelis, Kamilė Lebedytė, Jurgis Damaševičius, Inga Šalkauskaitė ir kt.