Nenurodyta
Horizontas. 1 dalis
Horizon: An American Saga - Chapter 1 (2024)
Žanras: Drama, vesternas
Sukurta: JAV
Platintojas: Travolta, UAB
Kino teatruose nuo: 2024-06-28
Trukmė: 3h 01 min
Cenzas: Nenurodyta
Kino teatruose nuo 2024-06-28

Legendinis aktorius ir režisierius Kevinas Costneris viso pasaulio žiūrovus kviečia susipažinti su dar nematyta ar gerokai mažiau apkalbama Jungtinių Amerikos Valstijų istorija. Filme “Horizontas. 1 dalis” bus pasakojama 15 metų trumės istorija, kurios centre vyks ir JAV pilietinis karas.

Tai didžiojo kraustymosi, kelionės ir, tuo pačiu, naujų gyvenviečių statymo pasakojimas, kuris persmelktas krauju, prakaitu ir žmonių ašaromis. Tai skausmingas laukinių tyrų perėmimas ir naujo gyvenimo ieškojimas dar senaisiais būdais ir keliais. Visiems “Jeloustouno” gerbėjams skiriamas filmas, kuris nukels į 1861-1865 metus ir laikotarpį apie tuo metu vykusį pilietinį karą.

Pagrindinį vaidmenį filme atliks pats režisierius Kevinas Costneris, o prie jo prisijungs Sienna Miller (“Amerikiečių Snaiperis”, “Nudegęs”), Jena Malone (“Bado žaidynės”, “Neoninis demonas”), Samas Worthingtonas (abi “Įsikūnijimo” dalys, “Titanų susidūrymas”), Michaelas Rookeris (“Galaktikos sergėtojai”, “Greiti ir įsiutę 9”) ir daugybė kitų puikiai žinomų Holivudo aktorių.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Kevin Costner

Aktoriai: Kevin Costner, Sienna Miller, Sam Worthington, Michael Rooker, Jena Malone