N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Mobile Suit Gundam Seed Freedom
Mobile Suit Gundam Seed Freedom (2024)
Žanras: Veiksmo, animacija, nuotykių, anime
Sukurta: Japonija
Platintojas: Piece of Magic Entertainment
Kino teatruose nuo: 2024-06-22
Trukmė: 2h 04 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Anime žanro klasika – „Mobile Suit Gundam Seed Freedom“ – visuose Lietuvos „Forum Cinemas“ kino teatruose birželio 22 ir 23 dienomis.

75-ieji Kosminės Eros metai. Visatos gelmėse vis dar tebevyksta kovos, nuolat iškyla nauji nepriklausomi judėjimai. Daugiausiai galios iš jų turi grupuotė „Žydrasis Kosmosas“. Siekiant suvaldyti situaciją, įsteigiama nauja taikos priežiūros organizacija „COMPASS“, kuriai vadovauti paskiriamas Lacusas Clyne‘as.

„COMPASS“ nariais tampa ir Kira su ištikimiausiais savo bendražygiais. Tiek kartu, tiek atskirai jie siunčiami į nuošaliausius Visatos kampelius, kad sureguliuotų vietinės reikšmės konfliktus. Tuo tarpu „Žydrasis Kosmosas“ pamažu, bet užtikrintai stiprėja ir trapiai kosminei pusiausvyrai kelia vis didesnę grėsmę. Naujai susikūrusi valstybė, pasivadinusi „Fondu“, pasiūlo imtis rizikingo ir drastiško žingsnio: bendromis jėgomis atakuoti pagrindinę „Žydrojo Kosmoso“ buveinę.

Originalusis „Mobile Suit Gundam Seed“ anime buvo sukurtas 2002-aisiais. Praėjus dviem metams, didžiuosius kino ekranus pasiekė ir ilgametražis filmas „Mobile Suit Gundam Seed Destiny“. O štai naujo tęsinio teko laukti lygiai 20 metų, nors jame vaizduojamus įvykius nuo 2004-ųjų filmo skiria vos vieneri metai.

Kvapą gniaužiantis reginys visiems anime ir kosminės fantastikos gerbėjams – filmas „Mobile Suit Gundam Seed Freedom“ – birželio 22 ir 23 dienomis (šeštadienį ir sekmadienį) bus rodomas visuose Lietuvos „Forum Cinemas“ kino teatruose.

Filmas bus rodomas originalo (japonų) kalba su angliškais subtitrais.