N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Nakties skerdikas
Wake up (2024)
Žanras: Veiksmo, siaubo
Sukurta: Kanada
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2024-05-31
Trukmė: 1h 30 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Nuo gegužės 31 dienos kino teatruose „slasher“ žanro gerbėjų laukia tikra beprotybės naktis – šokiruojančių scenų kupinas siaubo filmas „Nakties skerdikas“.

Jei jums patiko tokie jau siaubo žanro klasika tapę filmai kaip „Helovinas“ apie kaukėtą žudiką-maniaką Michaelą Myersą ar „Košmaras Guobų gatvėje“ apie serijinį žudiką Fredį Kriugerį, tai patiks ir ši nauja, šiurpi istorija filme „Nakties skerdikas“, kuris žudo visus, kurie tik pasimaišo jo kelyje.

Grupelė, prieš atogrąžų miškų naikinimą radikaliai protestuojančių, paauglių nusprendžia slapta prasmukti į didžiulį prekybos centrą, prekiaujantį baldais ir ten surengti tokią protesto akciją, apie kurią neabejotinai sužinos visi. Apsiginklavę grafiti dažų balionėliais, dažasvydžio ginklais, gyvūnų krauju ir skerdiena, savo veidus slepiantys po žvėrių kaukėmis jie prasmunka į prekybos centrą ir laukia nakties, kada galės įvykdyti savo beprotišką misiją. Ištuštėjus prekybos centrui paaugliai drastiškai niokoja viską – sienas, veidrodžius, stiklus apipurškia grafiti, laužo baldus, kruvina gyvūnų skerdiena teplioja tualetus ir linksminasi su dažasvydžiu, tačiau nei vienas jų neįtaria, kad yra stebimi...

Prekybos centro apsaugos poste, monitoriaus ekranuose, juos atsitiktinai pastebi Kevinas (akt. Turlough Convery ) ir jo brolis Džekas (Aidan O'Hare), kuris garsėja savo ekstremaliu ir nevaldomu pomėgiu medžioti taip, kaip senovėje. Bandant sugauti įsibrovėlius, per nelaimingą atsitikimą žūsta Kevinas. Ir tuomet, skausmo ir keršto apakintas, Džekas surengia šiurpią paauglių medžioklę... Brutaliai, žiauriai ir be jokio pasigailėjimo, naudodamas senovinius medžioklės ginklus, skerdžia juos lyg žvėris savo medžioklės miškuose. Spąstuose atsidūrę jaunuoliai stoja į žūtbūtinę kovą už savo gyvybes. Vienintelė viltis išsigelbėti – išgyventi iki ryto.

Siaubinga patirtis garantuota kinuose nuo gegužės 31 dienos!

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisavo: François Simard, Anouk Whissell, Yoann-Karl Whissell

Vaidina: Turlough Convery, Aidan O'Hare