N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
RC kino premjera: Garfildas (dubliuotas)
RC premiere: The Garfield Movie (dubbed) (2024)
Žanras: Komedija, animacija, nuotykių, šeimos
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2024-05-23
Trukmė: 1h 41 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

„Forum Cinemas" kino teatre lankysis ne kas kitas, o... Garfildas! 🐱

TAIP, gegužės 23 dieną Garfildas pirmasis norės pasisveikinti su žiūrovais į naujausią Garfildo filmą. Katinas - pilnas staigmenų, ir salėje jus pasitiks ne tuščiomis letenomis! 🐾

Mūsų spragėsiai turi 5⭐ įvertinimą (nes čirškinti pagal slaptą Garfildo receptą!), tad premjeros metu bus galimybė net tik įsigyti, bet ir laimėti šių firminių skanėstų ir Garfildo suvenyrų, o taip pat ir kitų nuostabių, riebių ir oranžinių prizų! 🐾🧡🐾

Mielas žiūrove, namuose pagaląsk nagiukus ir į kino seansą atsinešk piešinį, nes laimingosios Garfildo letenos paliestas darbas konkurso metu laimės nepaprastai katinišką dovaną!

O po sočių dovanų Garfildas pakvies jus kiek pajudėti ir išmokys Murkliaus šokio!!! 💃🏼🕺🏼🤸🏼‍♂🏌🏼‍♀

MMMMuuurrrrrrr – laukiame jūsų visų gegužės 23 dieną GARFILDO seanse.

---

Tingus, oranžinis ir lazaniją dievinantis katinas sugrįžta! Tiek vaikų, tiek suaugusiųjų visame pasaulyje mylimas Garfildas vėl atkeliauja į didžiuosius kino ekranus.

Garfildas visiškai patenkintas savo gyvenimu: jaukiuose namuose kompaniją jam palaiko šunelis Odis ir žmogus Džonas, o nuotaiką, kai reikia, visuomet pakelia ką tik iškepta lazanijos porcija. Save gerbiančiam naminiam katinui daugiau nieko ir nereikia. Kol netikėtos aplinkybės nubloškia Garfildą į lauką (!) ir dar toli nuo namų (!!!).

Lyg to būtų maža, netikėtai sutiktas storžievis ir truputį gąsdinantis laukinis katinas Vikas paaiškėja besantis tikrasis Garfildo tėtis! Gerai bent, kad visame šitam siaube Garfildas atsidūrė ne vienas, o su Odžiu. Vadovaujami patyrusio laukinio katino, abu bičiuliai leidžiasi į didžiausią gyvenimo nuotykį, siekdami sugrįžti į jaukiuosius savo namus, kur jų laukia vis labiau nerimaujantis Džonas ir, žinoma, kvapni ir karšta lazanija.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Režisierius: Mark Dindal