N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Furioza: pašėlusio Makso saga
Furiosa: A Mad Max Saga (2024)
Žanras: Veiksmo, nuotykių
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2024-05-24
Trukmė: 2h 28 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Praėjo vos keli metai nuo ekranuose karaliavusio filmo „Pašėlęs Maksas: Įtūžio kelias", tačiau kino genijus George Miller nestabdo ir pristato dar vieną epinę nuotykių juostą iš apokaliptinio pasaulio. Šįkart tai – pasakojimas apie bebaimę kovotoją, būsimą imperatorę Furiosą ir didžiausią jos gyvenimo kelionę.

Po visuotinio susinaikinimo dykuma virtęs pasaulis paniręs į chaosą. Vienoje iš nedaugelio vis dar žaliuojančių ir apie ateitį galvojančių oazių gyvena „Daugybės Motinų“ bendruomenė. Jos tiki, kad pasaulio ateitis – vaikai ir pasiryžusios padaryti viską, kad juos apsaugotų. Deja, tai padaryti pavyksta ne visuomet. Didžiulė baikerių gauja užpuola „Daugybę Motinų“ ir pagrobia keliasdešimt vaikų, tarp jų – ir Furiosą.

Žiauraus karo vado Demento vadovaujami plėšikai netrukus atvyksta į Citadelę, kurią valdo vėliau tikra legenda tapsiantis piktadarys, pulkininkas Džozefas Mūras, išgarsėsiantis „Nemirtingojo Džo“ vardu. Dviem piktadariams susikovus dėl valdžios, jaunajai Furiosai teks pasitelkti visą savo drąsą, išmintį ir įgūdžius, kad išgyventų. Bet būsimoji imperatorė nenusiteikusi vien tik išgyventi – ji tvirtai pasiryžusi padaryti viską, kad sugrįžtų namo.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: George Miller („Pašėlęs Maksas: Įtūžio kelias")

Vaidina: Anya Taylor-Joy („Kopa. Antra dalis“, „Amsterdamas“, „Meniu“, Netflix serialai „Peaky Blinders“ ir „Queen‘s Gambit“) , Chris Hemsworth („Keršytojai“, „Toras“, „12 stipriausių“), Charlee Fraser, Tom Burke.