Nenurodyta
Borderlands: paslaptinga relikvija
Borderlands (2024)
Žanras: Komedija, veiksmo, nuotykių, fantastinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2024-08-09
Trukmė: 0h 01 min
Cenzas: Nenurodyta
Kino teatruose nuo 2024-08-09

„Borderlands: paslaptinga relikvija“ - vieno sėkmingiausių vaizdo žaidimo adaptacija su žinomiausiais Holivudo vardais.

Pandoros planeta garsėja kaip viena bjauriausių ir pavojingiausių vietų Visatoje. Tą puikiai žino ir nusikaltėlė Lilita (aktorė Cate Blanchett). Gavusi užduotį Pandoroje surasti, išlaisvinti ir pargabenti pagrobtą merginą, kuri, kaip netrukus paaiškėja, yra ir raktas į neįsivaizduojamą galią, galinčią sunaikinti visą Visatą, Lilita puikiai supranta, kad viena to nepadarys. Jai reikia komandos.

Norint išgyventi Pandoroje, reikia būti bent šiek tiek trenktam. Todėl Lilita surenka smagiai pakvaišusių bendražygių gaują: buvusį elitinį samdinį Rolandą (akt. Kevin Hart), psichopatišką paauglę-sprogmenų entuziastę Mažają Tiną (Ariana Greenblatt), niekad burnos nepraveriantį Tinos asmens sargybinį Krygą (Florian Munteanu), mokslininkę nučiuožusiu stogu Dr. Tanis (Jamie Lee Curtis) ir visų galų meistrą, cinišką robotą Kleptrepą (kurį įgarsina Jack Black).

Pandoroje smagiosios kompanijos laukia patys įvairiausi monstrai, demonai, tremtiniai, atskalūnai, nusikaltėliai ir praktiškai kiekviename žingsnyje juos nudaigoti tykojanti planetos gamta.

Specialiųjų efektų, kvapą gniaužiančių nuotykių ir humoro prikimštas filmo „Borderlands: paslaptinga relikvija“ premjera Lietuvoje jau šių metų rugpjūtį.

Režisierius: Eli Roth

Vaidina: Cate Blanchett, Jamie Lee Curtis, Jack Black, Kevin Hart, Haley Bennett, Ariana Greenblatt