Įvairaus amžiaus žiūrovams
Eli seansas: Šuo ir katė. Pabėgimas (dubliuotas)
Eli seansas: Cat and Dog (dubbed) (2024)
Žanras: Komedija, šeimos
Sukurta: Prancūzija
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2024-02-24
Trukmė: 1h 27 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Eli grįžta į seansą 😊

Šįkart Eli rekomenduoja filmą, komediją visai šeimai „ŠUO ir KATĖ. PABĖGIMAS“.

Turime žinių, kad oro uoste pabėgusius filmo herojus šunį ir katę vysis patys įdomiausi nuotykiai! ✈️ O ar pavyks šeimininkams suvienyti jėgas ir rasti savo numylėtinius? Tad visus kviečiame į komediją šeimai „ŠUO IR KATĖ. PABĖGIMAS“ vasario 24 dieną.

O prieš filmą laukia dar didesnis nuotykis - tave aplankys „Forum Cinemas“ vaikų numylėtinė, australų aviganė, visada linksma, atlapaširdė ir atlapaausė Eli 😍, kuri ne tik parodys šaunių triukų 🤸🏼‍, bet išmokys pasidaryti patį kiečiausią selfį! 😎

Tad ruoški telefoną, atlaisvinki vietos išskirtiniam atsiminimui ir nepraleisk tokios progos!!! 💁🏼‍🐶💁🏼‍📱Beje – gali nupiešti savo ar draugo mylimiausią katytę ar katiną, atsinešti piešinį į kino seansą. Piešinius su katytėmis ir katinais įvertins Eli ir išrinks jai labiausiai patikusį. O piešinio autorių apdovanosime „Forum Cinemas“ prizu.

Priminsime, kad Eli yra puikiai dresuotas šuniukas, australų aviganė, ne kartą pasirodžiusi televizijoje arba bent jau netoli jos ir ... labiausiai myli vaikus bei pristatyti vaikams filmus 😊 Lauksime Jūsų kino seanse „Forum Cinemas Vingis“ ir „Forum Cinemas Kaune“ Akropolyje vasario 24 dieną. Bilietai jau parduodami.

Filmas bus rodomas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

---

Tai nuotaikinga komedija visai šeimai, kokią gautumėte sumaišę filmus „Garfildas“ ir „Rožinė pantera“.

Normaliomis aplinkybėmis Monika ir Džekas niekuomet nesusitiktų. Monikos pasaulis – virtuali erdvė: jos augintinė, katė vardu Diva, yra interneto mega sensacija. Tuo tarpu Džekas yra vagišius, kurio paskutinės operacijos grobį – didžiulį rubiną – ką tik prarijo benamis šunelis Čiči. Visus šiuos keturis spalvingus herojus likimas suveda Monrealio oro uoste besirengiant skrydžiui į Niujorką. Kuomet Diva ir Čiči pasprunka iš savo narvų, jų šeimininkams nelieka nieko kito, kaip nešdintis iš lėktuvo ir leistis savo brangiųjų augintinių pėdomis. Prasideda beprotiška kelionė, kurioje nuotykių netrūks nei patiems augintiniams, nei jų. Negana to, jiems ant kulnų visą laiką lips itin uolus policininkas, sieksiantis padaryti viską, kad tik sučiuptų Čiči ir gautų tą neįkainojamą brangakmenį.

Režisierius: Reem Kherici

Vaidina: Reem Kherici, Philippe Lacheau, Franck Dubosc