N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Visų laikų geriausios Kanų liūtų reklamos
Visų laikų geriausios Kanų liūtų reklamos (2024)
Žanras: KANŲ LIŪTŲ reklamos
Platintojas: Cinema Ads
Kino teatruose nuo: 2024-02-27
Trukmė: 2h 00 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

Ištikimiausių „Geriausių Kanų liūtų reklamų“ žiūrovų laukia ypatinga staigmena – per 70 festivalio metų parodyti įspūdingiausi reklamos darbai. Vasario 27 d. kino ekranus pasieksiančios „Visų laikų geriausios Kanų liūtų reklamos“ sugrąžins į daugeliui nematytas video reklamos ištakas ir primins jau istorija tapusius darbus.

„Visų laikų geriausios Kanų liūtų reklamos“ – tai ne šiaip 1954-2023 metų festivalio darbų istorija. Tai gyvas liudijimas apie besikeičiantį pasaulį, kurio kūrėjai – legendomis tapusios reklamos asmenybės. Tai liudijimas, kaip per 70 metų keitėsi humoras, kaip save sukūrė ir įtvirtino garsieji prekių ženklai ir kaip reklamos pagalba ėmė vystytis socialinės temos“, – sako „Geriausias Kanų liūtų reklamas“ organizuojančios „15min grupės“ rinkodaros ir vystymo vadovė Gabrielė Burbienė.

„Geriausios Kanų liūtų reklamos“ Lietuvoje praėjusiais metais parodytos 15 kartą ir sutraukė beveik 12 000 žiūrovų, kurių dauguma renginyje lankosi kiekvienais metais. „Tad ir būsimajame renginyje bent kelios legendinės reklamos ištikimiausius žiūrovus privers sušukti „Prisimenu tai!“, tačiau didžioji programos dalis kvies leistis į Lietuvoje dar niekada neparodytų reklamų istoriją“, – tikina G.Burbienė.

Renginio organizatoriai ragina iš anksto pasirūpinti geriausiomis vietomis ir bilietais – vasario 2 dieną kino teatruose ir internetu startuojanti prekyba leis bilietus tik tą dieną įsigyti pačia žemiausia kaina.

Visas reklamas matysite originalo (anglų) kalba, be lietuviškų subtitrų.