Įvairaus amžiaus žiūrovams
SALDUSIS ŠEIMOS KINO SEANSAS su VONKA (dubliuotas)
SALDUSIS ŠEIMOS KINO SEANSAS su VONKA (dubliuotas) (2023)
Žanras: Nuotykių, šeimos
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2023-12-10
Trukmė: 1h 52 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Šokolado upės, marmelado lietus, zefyriukų pagalvės, guminukų fontanas...🍭🍫😋🍿

Ar ir Tu nekantrauji pasinerti į šventišką 🍭 Vilio Vonkos 🎩 kasdienybę?!

Šeimos seanso metu visi vaišinsis rėmėjų skanėstu 🍫 ir tik keli laimingieji, radę Auksinį kvietimą 🎫, gaus išskirtinę progą apsilankyti magiškuose kino teatro užkulisiuose! 🤯🤩🎬

Programą taip pat lydės žaidimai, linksmybės, šėlionės! 🥳

Tokia proga - vienetinė, tad pasiruoški vietos skrandyje, apsilaižyki pirštelius ir pakeliauki po saldųjį kino pasaulį! 🤤🫠😵‍💫

Iki susitikimo gruodžio 10 dieną visuose FORUM CINEMAS.

---

Pamenate istoriją apie neturtingą berniuką Čarlį, kuris radęs auksinį bilietą laimėjo apsilankymą stebuklingame šokolado fabrike? Ir to fabriko savininką, ekscetriškąjį Vilį Vonką? Per šias Kalėdas „Meškiuko Padingtono“ režisierius ir „Hario Poterio“ prodiuseris dovanoja nuostabią progą pamatyti, nuo ko viskas prasidėjo.

Svajoti, keliauti ir šokoladą gaminti mėgstantis jaunasis Vilis atvyksta į Londoną. Jo didžiausia svajonė – atidaryti nuosavą šokolado parduotuvėlę, tačiau tam pasipriešina garsūs Londono šokolado pirkliai, nenorintys, kad kažkoks nepažįstamasis imtų grasini jų verslui. Žinoma, svajotojo Vilio tai nesustabdys. Pasitelkęs visas kelionėse įgytas žinias, truputį magijos ir naujai surastų bičiulių – keistų mažų Umpa-Lumpa žmogeliukų – pagalbą, Vilis Vonka imasi darbo.

Saldi, stebuklinga, kvapą gniaužianti ir magijos kupina istorija visai šeimai „Vonka“ Lietuvos kino teatruose jau per šias Kalėdas.

Ši filmo versija bus rodoma dubliuota lietuviškai ir be subtitrų.

Režisierius: Paul King

Vaidina: Hugh Grant, Rowan Atkinson, Timothée Chalamet, Olivia Colman