N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Praeities šmėklos
The Refuge (2023)
Žanras: Siaubo
Sukurta: JAV
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 2023-11-24
Trukmė: 1h 32 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Kino teatruose naujausias kultinių filmų „Emilės Rouz egzorcimas“ bei „Šėtono vaikas“ kūrėjų darbas

Nuo lapkričio 24 dienos kino teatruose naujausias kultinių siaubo filmų „Emilės Rouz egzorcimas“ bei „Šėtono vaikas“ kūrėjų darbas „Praeities šmėklos“. Režisierius Renni Harlin („Egzorcistas: pradžia“, „Gili žydra jūra“) grįžta su dar didesne siaubo doze, kuri privers įsikibti į kėdę ne vieną siaubo žanro mėgėją.

Karo pasekmės žmogaus psichikai siaubingos. Tu nebesi tas, kas buvai anksčiau – tave nuolat persekioja mūšio lauke patirtas siaubas, kančia, skausmas ir mirtis... Seržantui Rikui Petroni (akt. Aston McAuley) karo mėsmalė Afganistane paliko atmintyje klaikius randus. Išlikęs gyvas fronto linijoje ir sugrįžęs namo pas mylimą žmoną Keitę (akt. Sophie Simnett), Rikas nuolat regi sprogdinamus pastatus, žmones, sužvėrėjusius karininkus ir kraujo klanus. Anksčiau buvęs mielas ir draugiškas jaunasis karininkas tapo nekalbus, užsidaręs, piktas ir nepaaiškinamai grubus. Oficialiose ataskaitose pasikeitusi Riko būklė siejama su sunkia smegenų trauma, tačiau seržanto žmona įsitikinusi, kad tikrasis jos vyro kančios šaltinis yra ne tik gilus psichologinis bei fizinis potrauminio streso sutrikimas. Ieškodama atsakymų Keitė susiduria su šiurpą keliančiu atradimu – galbūt į Riką įsikūnijo demonas, kuris kas sekundę vis giliau ir giliau traukia jo kūną į nebūtį...

Demoniška jėga vis labiau užvaldo Riko psichiką, nebepalikdama nė menkiausios vilties išgyti. Tačiau Keitė privalo pasipriešinti šėtoniškam demonui ir išgelbėti mylimą vyrą nuo likimo, baisesnio už mirtį.

Amžiaus cenzas: N-16

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

REŽISIERIUS: Renni Harlin („Egzorcistas: pradžia“, „Gili žydra jūra“)

VAIDINA: Aston McAuley („Rocketman“, „Už jos akių“); Sophie Simnett („Tvistas“) ir kt.