Įvairaus amžiaus žiūrovams
ŠEIMOS KINO SEANSAS: Noras (dubliuotas)
ŠEIMOS KINO SEANSAS: Wish (dubbed) (2023)
Žanras: Komedija, animacija, nuotykių
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2023-11-25
Trukmė: 1h 32 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Ar dažnai sugalvojate norus, krentant žvaigždėms? 🌠 O kas išpildo tas mūsų svajones? 🎉

ŠEIMOS KINO SEANSO renginys ir filmukas „NORAS" – jei norite dar daugiau svajonių. Renginio metu Jus aplankys princesės, kurios padės prisiminti Jūsų norus, papuoš veidukus žvaigždutėmis ✨, blizgučiais ir pakvies pasinerti į nuotykių pilną filmą neribotai vaikiškai vaikystės fantazijai! 🌌 Tad atsiverkite NORUI ir Vidiniam savo Vaikui – bus gražu 😊

Lauksime Jūsų pasiruošę ir pasipuošę dar vienam ŠEIMOS KINO SEANSE – lapkričio 25 dieną.

Daugiau renginio detalių jau netrukus!

---

Įsivaizduokite vietą, kur išsipildo visi norai...

Kino studijai „Disney“ švenčiant savo 100-metį, visiškai naujoje originalioje animacijoje „Noras“ iškeliamas klausimas: „Kaip atsirado norus išpildanti žvaigždė, kurios troško tiek daug Disnėjaus personažų?“

Stebuklingoje karalystėje vykstanti istorija kviečia susipažinti su Aša – optimiste, pasižyminčia aštriu sąmoju, kuri labai rūpinasi savo bendruomene. Kai Aša, prireikus pagalbos, pažvelgia į dangų ir sugalvoja norą į jos troškimą atsako kosminė jėga – mažas beribės energijos kamuoliukas – Žvaigždė.

Kartu jie susiduria su baisiausiais priešais, kad išgelbėtų bendruomenę ir įrodytų, kad kai vieno drąsaus žmogaus valia susijungia su žvaigždžių magija, gali nutikti nuostabūs dalykai.

„Ledo šalies“ kūrėjų naujoji muzikinė animacija kviečia žiūrovus į fantastišką žemę, dar vadinamą norų karalyste, ir atskleidžia tikrąją šeimos prasmę mažiausiai tikėtinose vietose.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Režisavo: Chris Buck („Ledo šalis“, „Ledo šalis 2“), Fawn Veerasunthorn

Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama. Organizatorių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, interneto puslapyje ir pan.