N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Pelkių karaliaus dukra
The Marsh King‘s Daughter (2023)
Žanras: Veiksmo, trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Režisierius: Neil Burger
Vaidina: Daisy Ridley
Kino teatruose nuo: 2023-11-10
Trukmė: 1h 48 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Išgyvenimo žanro šedevro „Hju Glaso legenda“ (The Revenant) prodiuseris ir scenaristas pristato naują, pagal tarptautinį bestselerį sukurtą įtempto siužeto trilerį. Iš pažiūros įprastą gyvenimą gyvenanti Helena slepia didelę paslaptį, kurios nežino nei jos vyras, nei mažametė dukra. Mat Helenos tėvas – Džeikobas Holbrukas, „Pelkių karaliaus“ vardu išgarsėjęs tuomet, kai, pagrobęs jauną merginą, sugebėjo slapstytis pelkėse ir išlikti nesugautas net 12 metų. Kuomet pagaliau įkliuvo teisėsaugos pareigūnams, į civilizaciją sugrįžo ne tik jo pagrobta mergina, bet ir jų dukra Helena, kuriai tuomet buvo dešimt metų.

Tačiau Džeikobui pavyksta pasprukti iš kalėjimo ir Helena turi pasiruošti jo atvykimui – ji įsitikinusi, kad tėvas keliauja būtent pas ją. Ir nebūtinai su gerais ketinimais. Kad apsaugotų save ir savo šeimą, Helena priversta prisiminti visas kadaise pelkėse išmoktas pamokas. Tik ar to pakaks, kuomet tavo mokytojas buvo būtent tas, kuris dabar tapo tavo priešininku?

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: Neil Burger („Šalutinis efektas“, „Iliuzionistas“, „Insurgentė“, „Pakeleivių karta“)

Scenarijus: Mark L. Smith („Hju Glaso legenda“)

Vaidina: Daisy Ridley („Žmogžudystė Rytų eksprese“, „Žvaigždžių Karai. Skaivokerio iškilimas“), Ben Mendelsohn („Robinas Hudas“, „Tamsiausia valanda“, „Tamsos riterio sugrįžimas“, Garrett Hedlund, Gil Birmingham („Vėjų upė“, „Jeloustounas“)