N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.
Vienuolė 2
The Nun II (2023)
Žanras: Siaubo, trileris, mistinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 2023-09-08
Trukmė: 1h 50 min
Cenzas: N-16. Žiūrovams nuo 16 metų.

Praėjus ketveriems metams po pirmojo tada vienuole dar tik besiruošusios tapti Irenos susidūrimo su galinguoju demonu, vienoje Prancūzijos katalikiškoje mokykloje žiauriai nužudomas kunigas. Į vienuoles jau įšventinta Irena netrukus supranta, kad už šios žmogžudystės slypi ta pati pragariška jėga, su kuria ji jau buvo susidūrusi: demoniškoji vienuolė Valak. Irena vėl stoja į kovą su pačiu siaubo įsikūnijimu, o netrukus ima suprasti, kad jos ryšys su šiuo demonu – kur kas gilesnis, nei ji galvojo iki šiol.

2018 m. filmo „Vienuolė“ tęsinys yra jau devintoji „Išvarymo“ franšizės juosta. 2013-aisiais sukurtas filmas „Išvarymas“, paremtas tikrais faktais apie sutuoktinių Edo ir Lorein Vorenų tirtas antgamtiškas bylas, tapo išskirtinio fenomeno pradžia. Vos per dešimt metų ši aštuonių filmų serija tapo pelningiausia siaubo filmų serija istorijoje, uždirbusia daugiau nei du milijardus JAV dolerių. Pirmoji „Vienuolė“ iki šiol yra visų laikų žiūrimiausias siaubo filmas Lietuvoje.

Amžiaus cenzas: N-16

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Michael Chaves („Išvarymas: Venias privertė mane tai padaryti ”)

Vaidina: Taissa Farmiga („Vienuolė), Jonas Bloquet („Vienuolė”), Storm Reid („Savižudžių būrys. Mobilizacija”), HBO „The Last of Us”) Anna Popplewell („Narnijos krinikos“), Bonnie Aarons („Vienuolė).