N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Venecijos šmėklos
A Haunting in Venice (2023)
Žanras: Drama, kriminalinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Theatrical Film Distribution, UAB
Režisierius: Kenneth Branagh
Kino teatruose nuo: 2023-09-15
Trukmė: 1h 43 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Neįmanoma pasislėpti nuo savo vaiduoklių. Nesvarbu, ar jie tikri, ar ne.

„Venecijos šmėklos“ – nerimą keliantis trileris, sukurtas pagal Agatos Kristi romaną „Helovino vakarėlis“, kurį režisavo „Oskaro“ laureatas Kenneth Branagh ir jame taip pat vaidina garsųjį detektyvą Erkiulį Puaro.

Filmo veiksmas vyksta po Antrojo pasaulinio karo, Venecijoje, Vėlinių išvakarėse. Detektyvas Erkiulis Puaro turi atskleisti siaubingą paslaptį. Išėjęs į pensiją ir gyvenantis žavingiausiame pasaulio mieste, Puaro nenoriai sutinka sudalyvauti rūmų, kuriuose vaidenasi šmėklos, Helovino seanse.

Kai vienas iš svečių nužudomas, detektyvas patenka į baisų šešėlių ir paslapčių pasaulį, kuriame mirtis yra tik pradžia.

Filme vaidina puikus aktorių ansamblis, sukuriantis nepamirštamus personažus, įskaitant Michelle Yeoh („Viskas iškart ir visur“), Jamie Dornan („Penkiasdešimt pilkų atspalvių“), Tina Fey („Naktinis pasimatymas“) ir kiti.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisavo: Kenneth Branagh („Mirtis ant Nilo“, „Belfastas“, „Žmogžudystė Rytų eksprese“)

Vaidina: Kenneth Branagh, Michelle Yeoh, Kyle Allen, Camille Cottin, Jamie Dornan, Tina Fey, Jude Hill, Ali Khan, Emma Laird, Kelly Reilly, Riccardo Scamarcio