Įvairaus amžiaus žiūrovams
Troliai 3 (specialusis seansas originalo kalba)
Trolls Band Together (OV) (2023)
Žanras: Komedija, animacija, nuotykių, šeimos
Sukurta: JAV
Platintojas: Dukine Film Distribution, UAB
Kino teatruose nuo: 2023-10-13
Trukmė: 1h 32 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Jau šiais metais kino teatruose pasirodys lietuviškai dubliuota animacija „Troliai 3“! Ir keletas šaunių naujokų prisijungia į trolių gretas.

Popytė ir Šakius dabar pagaliau, oficialiai - pora! Augant jų draugystei, Popytė atranda, kad Šakius turi slaptą praeitį – kadaise jis kartu su savo keturiais broliais: Floidu, Džonu Doriu, Spriusu ir Klėjumi, buvo jos mėgstamiausios vaikinų grupės „BroZone“ narys.

Deja, „BroZone“ iširo, kai Šakius dar buvo kūdikis, kaip iširo ir jo šeima, ir nuo to laiko Šakius nematė savo brolių. Tačiau kai, dėl jo muzikinių gabumų, Šakiaus brolį Floidą, netikėtai pagrobia nedorėlių popžvaigždžių piktadarių pora, Šakius, Popytė ir jų artimiausi draugai leidžiasi į emocingą kelionę, norėdami suvienyti likusius brolius ir išgelbėti Floidą.

Ši filmo versija bus rodoma originalo (anglų) kalba be lietuviškų subtitrų.

Režisavo: Walt Dohrn („Troliai“, „Troliai 2“, „Kempiniukas Plačiakelnis“), Tim Heitz („Troliai: atostogos harmonijoje“)

Originalo kalba įgarsina: Justin Timberlake, Anna Kendrick, Daveed Diggs, Zooey Deschanel, Christopher Mintz-Plasse, Kunal Nayyar, Eric Andre, Troye Sivan, Amy Schumer, Kid Cudi, RuPaul, Zosia Mamet, Kenan Thompson, Andrew Rannells, Camila Cabello, Ron Funches